Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. zasto vise ne menjate imena tema na forumu?

    to je bila tako kul zajebancija

  2. Da li branite svojim prijateljima da kometarišu vaše slike, kada se npr. vratite sa letovanja?
    Moraju li ćutećki da ih gledaju ili želite da čujete neki komentar?
    Čisto da razumem ove autore koji iz ko zna kog razloga komentarišu slike oskrnavljenoj temi.
    Pa ko još komentariše slike u današnje vreme?
    Da li biste teli da nam napišete ko je biJo u čuvenom nba mod timu i doneo do sada neviđenu, ali smislenu odluku da se tema zaključa?
    Ne mogu čak ni da vas prozovem da vam je lakše da je zaključate nego da brišete komentare, jer su komentari i činili temu zabavnom, jebote više.
    Jok, okačiće neko sliku, a autor će da pozove nekog telefonom, pa će mu komentarisati sliku, jer je jelte idiot i ne zna da se slike NE KOMENTARIŠU.

    BiJo jednom jedan tim
    Kakav tim?
    Strašan tim.

  3. Kolfild
    ispao sam iz kupa vukajlije, sta sad da radim sa zivotom?

    Јебига, тај турнир се одржава као Мортал Комбат, једном у пар хиљада година. Стрпи се пар миленијума, шта да ти кажем.

  4. Je l' smem da nahranim govnima one koji su spamovali temu ''Fotografije vukajlijasa''?

    Taman sam spremiJo neke ziljave fotografije.

  5. I jos nesto- Ako vas lepo zamolim, hocete li da otkljucate temu?

  6. Слаба вајда.

  7. А јел може да се отвори посебна тема у Играма? :)

  8. Peki, ne skrnavi mi temu pominjanjem tvoje teme, i raznim konferencajama, zbog kojih me redovno pojede blam. Pritom, zatrpavaš moje pitanje vezano za fotografije.
    Imam pitanje za tebe i destet čoveka.
    Da li se pravilno piše naJači ili naJJači?
    Videla sam da si Lola opomenuo za to, pa reko da potvrdiš i ovde to što si tamo napisao:))

  9. L0L
    А јел може да се отвори посебна тема у Играма? :)

    Може. Мислим да треба 50 поена за то, али може. Само, ваљало би отварати само теме које раније нису биле закључане. Не воле модови то.

  10. Због општег непоштовања правила, тема се закључава

    Ja se izvinjavam, izgleda da ne vidim dobro... Glavno pravilo teme je bilo da se ne kači više od jedne slike nedeljno i bilo je upozorenje da će nepoštovalac pravila biti uklonjen sa sajta. U pravilima ne stoji ništa o tome da slike ne smeju biti komentarisane a čak i da je tako zar ne mislite da je logičnije da banujete ljude koji ne poštuju pravila više nego da zaključate jadnu, ni krivu ni dužnu, temu? I čemu koji kurac jebena tema ako će neko da stavi sliku koju niko živ ne sme da prokomentariše? Mnogo ste vi to preozbiljno shvatili jer komentari ne smetaju hiljadama autora nego samo nekolicini modova.

  11. Ne mogu čak ni da vas prozovem da vam je lakše da je zaključate nego da brišete komentare, jer su komentari i činili temu zabavnom, jebote više.

    Daj naliv pero da se potpišem!
    Pogrešno je, po meni, gnevno zatvoriti temu i kvariti nam zabavu, zbog nekih pravila koja i nisu nužna. :)
    Otvorite još jednu temu samo za slike i komentare, i koze site i ovce na broju... ;)

  12. ta tema sa fotkama je još davnih dana postala golo govno. na prvobitnj temi je došlo do toga da petoro ljudi besomučno kači svoje fotke, na kraju su čak počeli i da ponavljaju jedne iste. i na ovoj temi nije bio problem u tome što su ljudi komentarisali, već što su pojedinci smarali na nekoliko strana sa nekim četovanjem koje je daaaavno prestalo da bude komentarisanje fotke. znači bilo je fotka, strana sa komentarima na fotku, pet strana nekog potpuno nepovezanog četa koji se oteo kontroli, fotka. eto to je bio problem.

    jebe se meni za tu temu, ali mi je bilo zanimljivo da vidim fotke nekih ljudi koje nisam upoznala... moderatori su smarači što su je zaključali, pojedini autori su smarači što su četovali na temi. eto. ko je kriv? svi smo krivi!!!!

    nego, da ja pitam moderatore: da li vi POGLEDATE postere pre nego što ih pustite, ili to ide po principu bubnja? jer za neke postere prosto ne mogu da verujem da bi iko pri zdravoj pameti pustio takvo govno? pre neki dan je bila fotka nekog lika OBEŠENOG ZA KURAC.... ne znam ko je ovde lud. ali da ste normalni - niste...

  13. Где ћу сад да гледам НИНКУ.....

  14. Е, треба та тема са фотографијама да се закључа за вјеки вјеков. Што би рекао цар Сурови, људи су ружни (већина). Они што нису, обични су атеншн-хорови.
    Шит од теме. Није вам ово Таггед.цом.

  15. Džimi, jes' ti vidio surovog uživo?

    Pa čovek je ružan skoro k'o ja! Kome on ima pravo da kaže da je ružan?

  16. Ja se izvinjavam, izgleda da ne vidim dobro... Glavno pravilo teme je bilo da se ne kači više od jedne slike nedeljno i bilo je upozorenje da će nepoštovalac pravila biti uklonjen sa sajta. U pravilima ne stoji ništa o tome da slike ne smeju biti komentarisane a čak i da je tako zar ne mislite da je logičnije da banujete ljude koji ne poštuju pravila više nego da zaključate jadnu, ni krivu ni dužnu, temu? I čemu koji kurac jebena tema ako će neko da stavi sliku koju niko živ ne sme da prokomentariše? Mnogo ste vi to preozbiljno shvatili jer komentari ne smetaju hiljadama autora nego samo nekolicini modova.

    Nadžak objašnjava!

  17. Džimi, jes' ti vidio surovog uživo?

    Pa čovek je ružan skoro k'o ja! Kome on ima pravo da kaže da je ružan?

    Знаш да те готивим, али не ласкај себи. :)
    Искрено, Сурови је далеко лепши човек од тебе.

  18. Lepota je u oku posmatrača :))))))))))))))))))))))))))))))))

  19. ko je mene vid'o, vid'o me je, ko treba da me gleda, gleda me i bez te teme.

    ali.. meni je fakin interesantno da gledam kak' drugi nolajferi izgledaju, nemojte to da mi uskraćujete! jedino tu vidim.. ljude o.o

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.