Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Zašto treba da se zaključa?
    Jer se tabi ne dopada?
    Niste vi baš tako nemoćni pa da ne znate da obuzdate spem, naravno, ako ne potiče od vas.
    Taj spem je preko potreban, da nas nauči kako se to profi radi.

    hahhahhahah PSV, jebo si mu mamu ovim postom

  2. Џими
    Сурови је далеко лепши човек од тебе.

    Svako ima svoj ukus i osobu koja ga privlači. :))))

  3. Zašto treba da se zaključa?
    Jer se tabi ne dopada?

    Не, него зато што је објективно тежак облик зиља.
    Мени се многе ствари не допадају на овом сајту, па их не санкционишем. Конкретно, у овом случају, видиш да нисам морао да реагујем. Дошао је неко други паметан и закључао тему. :)

    Taj spem je preko potreban, da nas nauči kako se to profi radi.

    Има спемерских тема пун курац.

  4. Има спемерских тема пун курац.

    Ал нема ниједна ваљана у активним...

  5. Ja iskreno znam mnogo vas uživo i popili smo svi zajedno bar po jedno piće. Koji će mi tema sa fotografijama iako sam postovao po neku i ja tamo.

    Ktitor nalog na Vukajliji 200 rsd

    Pivo u KST-u 120 rsd

    Videti JTU-a uživo, neprocenjivo

  6. Ktitor nalog na Vukajliji 200 rsd

    Pivo u KST-u 120 rsd

    Videti JTU-a uživo, neprocenjivo

    ahahahahhahahahahhahahahahahhahahahhahahahhahaha :D

  7. Niste vi baš tako nemoćni pa da ne znate da obuzdate spem, naravno, ako ne potiče od vas.
    Taj spem je preko potreban, da nas nauči kako se to profi radi.

    Džimi, aludirala sam na moderatorski spem.
    Viš, spem od ovog posta pa dokle oćeš.
    http://vukajlija.com/forum/teme/17984-print-screen-sa-vukajlije?strana=71#post_1344205
    Znači, vaš spem nam je preko potreban u životu.
    Da li kroz taj spem shvataš da je on zabavniji od svega?
    Znači, jebali ste mu kevu na temi, al je takav stil pisanja, priznaćeš zanimljiviji nego da je neko na Mesalinin post napisao : hahahhahh Mess
    Tako je zabavno gledati kako oni komentarišu slike. Njihov zilj. Što tebe ili bilo koga on pogađa?
    Mene ta tema razonodi uvek. Imam često osećaj blama kad vidim neku sliku ili pročitam komentar, al to i jeste ono što mi se dopada na temi. Da su komentari boring, tipa: baš si lepo ispala na slici, ne bih je u životu više pogledala.
    Brate, pa zar morate za svaku jebenu stvar da budete mazge tvrdoglave i da bez valjanog argumenta radite to što radite?
    Toliko ste sujetni nekad, da kapiram da biste se sada redno svi bacili pod kombajn da vas izmelje, nego promenili odluku i otključali temu.
    Ili pod valjak*

  8. Како се оно каже кад писац има блокаду?

  9. Po čemu je spem komentarisanje slika? Onaj ko okači sliku i očekuje komentar. Viđao sam da se ljudi smore kad im niko ne prokomentariše sliku pa okače istu posle nekoliko dana.

  10. Mene ta tema razonodi uvek. Imam često osećaj blama kad vidim neku sliku ili pročitam komentar, al to i jeste ono što mi se dopada na temi. Da su komentari boring, tipa: baš si lepo ispala na slici, ne bih je u životu više pogledala.

    Па, ја најчешће виђам коментаре који су мање-више у том облику. Обично пичкопаћеници коментаришу слике неких клинки на тај фазон.

    Brate, pa zar morate za svaku jebenu stvar da budete mazge tvrdoglave i da bez valjanog argumenta radite to što radite?
    Toliko ste sujetni nekad, da kapiram da biste se sada redno svi bacili pod kombajn da vas izmelje, nego promenili odluku i otključali temu.
    Ili pod valjak*

    Брате, ако треба да се бира, онда комбајн! УВЕК КОМБАЈН! Сељачка варијанта, а не урбани ваљци.

  11. Brate, ovaj ceo sajt je Kajzenova spemerska tvorenina. Spremersko kraljevstvo ustvari.

  12. Nek vam je onda laka zemlja.
    Taman neće morati da vas sahranjuju tako mljevene.
    Samo vas transportuju u Stepin vajat u obliku leskovačke pljeskavice.

  13. zar stepin vajat i dalje radi?

  14. ček, ono na početku vojvode stepe? meni neko reko reko da su o zatvorili... u stvari, čini mi se da sam čitala u novinama...

  15. Nisam bila tamo neko vreme, ali nisam čula da je zatvoren.
    Jebem li ga :) Kapiram da bi mi javili tako bitnu vest, jer je to moje mesto.
    No, nema veze. Pravićemo kod Mare pljeskavice od mljevenih modulatora.
    Valjda ona radi.

  16. e maru su zatvorili, ali posle čujem da su se smestili u nekoj od uličica oko kalenića, ne znam tačno gde... :S

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.