Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Pa stavi pederski smajli.
    Banovao bi je jbg.
    Ništa iz tvog posta mi ne govori da se zajebavaš.
    Ako si se zajebavao, ja ti se javno izvinjavam.

  2. Rekoh već, preimenujte naziv teme.

  3. Pa stavi pederski smajli.
    Banovao bi je jbg.
    Ništa iz tvog posta mi ne govori da se zajebavaš.
    Ako si se zajebavao, ja ti se javno izvinjavam.

    Ма, није проблем, него сте ти и још неки аутори утувили себи у главу да су Џими и Мрмун смарачи и хејтери и да су много озбиљни и диже им се курац на бановање и сигурно да ћеш све што напишем да схваташ преозбиљно.

  4. Slavko, ako već šiljiš kurac na mene, makar to uradi sa pravog naloga, a ne ko funjara sa ovog.

  5. Šište mi jaja, da se tako duhovito izrazim, da idem na odjavu, pa opet na prijavu, ako me razumeš. :)

  6. Dzimi ja ne mislim da si smarac mislim da ti je uber dosadno i da te mrzi da ucis :)
    ali za mrmuna mislim da jeste.
    legokockaru el ti to mari nesto?
    Sikter od nje ona je moja.

  7. Dzimi ja ne mislim da si smarac mislim da ti je uber dosadno i da te mrzi da ucis :)

    Намој тако, дао сам један испит сад у јуну. И то најобимнији испит на све четири године! :) Фак јеа!

  8. Može li neko da vidi koliko sam vremena proveo na sajtu????

  9. 2 godine i 3 meseca.lololo

  10. Fala Eddie... :))))

  11. dule345

    Može li neko da vidi koliko sam vremena proveo na sajtu????

    Eddie

    2 godine i 3 meseca.lololo

    dule345

    Fala Eddie... :))))

    hahahahaha dobra bre ova tema! živi bili, veliki porasli! ajd uzdravlje!

  12. Jedan ispit u najduzem ispitnom roku?
    :mazi ga utesno po glavi:
    De der ne nerviraj se. Diplomiraces do 2028!

  13. Jedan ispit u najduzem ispitnom roku?
    :mazi ga utesno po glavi:
    De der ne nerviraj se. Diplomiraces do 2028!

    Ма реално, цврче ми јајца и за испите и за факс докле год имам пос'о. :)

  14. Fala lemaja... na blagoslovu :)))

  15. Budi zahvalan jer ti mama nema profil na vukajliji. Inace bi sada dobio vaspitno popravnu. turbo. :)

  16. Еди немачу појма :Р
    Дуле:
    2 године, 2 месеца и 30 дана, односно 821 дан :))

  17. Slavko, razumem te. Navijam da ćeš imati hrabrosti da sikćeš i kurčiš se sa pravog naloga gde god da nešto napišeš, a ne ko što rekoh, funjarski sa duplog, misleći da niko ne zna čiji je.
    Jano ♥
    Što si danas izrazito slatka u ćaskanju sa Đimijem, a i on je :)
    Baš lepo:)

  18. LOL

    Jesi računao 2010 kao prestupnu ili kao prostu godinu?

  19. Budi zahvalan jer ti mama nema profil na vukajliji. Inace bi sada dobio vaspitno popravnu. turbo. :)

    Е, у пар наврата се десило да се улогујем с њеног компа и да оставим тако отворену страницу, па је села и узела мало да прчка по сајту. Ал' мислим да је то њој све Дејан Цукић.

  20. Slavko, razumem te. Navijam da ćeš imati hrabrosti da sikćeš i kurčiš se sa pravog naloga gde god da nešto napišeš, a ne ko što rekoh, funjarski sa duplog, misleći da niko ne zna čiji je.

    Molim te lepo, ja sam fino dete. Niti sikćem, niti se kurčim. To ovaj Lego radi. Urovan je :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.