Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. maro, stra' ga 'vata od tebe.. sigurno. ali ja bih rekla da se potajno loži na tebe, pa se stidi da se eskponira.. jbš li ga.. :D

    keltu, jesu, jesu.

    muluco, priznaj da se ložiš na fejdovanje :D

  2. Не фејдујте. :)

  3. ma ajde bre sta vas je picoka ovde, a ni jedna sisa... stvarno ste bre ribe.

  4. Фејд ће да одлепи кад види да је овако конструктиван прдлог прошао без њега:)

  5. Cris, loše bre braniš frajera.
    Nekako su ti isprazni ti pokušaji.
    Pa svi znamo kolko me mrzi, da bi ti ta morski krastavac ironija prošla.
    Umesto da je u tvom zagrljaju, on ovde banuje ko bezmuda funjara i pušta tebe da imaš neke pokušaje šmekerskog pisanja.
    Sad, kome se od vas dvoje ne diže, to je već pitanje za stručnjake.
    Sad me izvini, al hitno moram didem da spavam.
    Smorila si me i predajem se. Niže od ovog ne umem da se spustim u konverzaciji, i mozak mi se buni jako. Ne bi valjalo da ga naprežem više ovakvim daunovim pisanjem, da bi ti i mrki išta skapirali.

  6. ajm sou sori..
    i nikoga ja ne branim.
    lažem. branim keltove sise.
    aj, lepo nam spavaj.

  7. Pitanje za moderatore: Zašto banujete trajno neke ljude a onda forsirate njihove fazone? Banujete Caru a onda spemujete, trolujete i otvarate "smešne" teme. Banujete Fejda jer je smarao sa sisama, a onda vi nastavljate s tom pričom. Dal vam nedostaju ili pokušavate na krilima njihovih fora da uzdignete sebe i pokažete kako ste, avaj, duhoviti? Razlozi banovanja nekih ljudi postaju apsurdni kada vi sami počnete da radite ono zbog čega su oni kažnjeni.

  8. Zašto banujete trajno neke ljude

    Zato što su zaslužili.

    Banujete Caru a onda spemujete, trolujete i otvarate "smešne" teme.

    Nijedan spam nije ravan Carinom.

    Banujete Fejda jer je smarao sa sisama, a onda vi nastavljate s tom pričom.

    On je već bio trajno banovan iz istog razloga. Nakon uveđenja novog sistema banovanja je odbanovan i to mu se do sada tolerisalo.

  9. Pitanje autor - odgovor moderator

    Јел ти ова реч после "одговор" нешто значи Костићу?
    Ако је дечко питао модератора нек му он и одговори.
    И шта ти значи

    i to mu se do sada tolerisalo.

    Јеси му ти можда то толерисао?
    Нећеш модерисати бре!!!

  10. Kostiću brate, piši mi pvt ako hoćeš da razgovaramo, nemoj spemovati sve moderatorske teme. Zaslužuješ ban za ovo jer ne prestaješ sa spemovanjem. Verovatno iznad tvog imena piše moderator, ali mi drugi ne možemo to da vidimo. Sve sam lepo gore objasnio i ne vadi iz konteksta. Banuju trajno čoveka jer traži sise, a onda oni na 3 strane to isto rade. Jel to znači da treba i oni da popiju trajni? Ne oni se šale, Pa Fejd se kao ne šali, šta on stvarno tera autorke da se slikaju gole i kače svoje slike na čet? Realno mene smara ta priča "dajte sise" blabla bilo da pričaju oni ili fejd, ali kad kaže fejd to i ima nekog smisla, ovako je glupo i dosadno. Dakle, pusti ih da odgovore na gornji post.

  11. Banuju trajno čoveka jer traži sise, a onda oni na 3 strane to isto rade.

    Oni traže, on je stavljao slike (nakon mnogobrojnih opomena). Nije isto.

    Dakle, pusti ih da odgovore na gornji post.

    Ne branim im ja da odgovaraju. Bož'oprosti, ćaskamo.

  12. Da želim s tobom da ćaskam poslao bih ti pvt. Pročitaj naziv teme i prestani da spemuješ.

  13. nemoj spemovati sve moderatorske teme

    Ovo nije moderatorska tema. Ovo je tema za zezanje, valjda ti kao Zezator moraš to da shvatiš. :)

  14. Ovo nije moderatorska tema. Ovo je tema za zezanje, valjda ti kao Zezator moraš to da shvatiš. :)

    Јесте Луло, али овде су имали тај разговор па није фора да се пребацује на другу тему, ово је сасвим озбиљно питање... А и да је ставио на ону тему попио би моментални бан...

  15. Ljudi, oni traže. Mogu da traže 1000 evra, pa ne znači da će im neko dati. Fejd je kačio slike.

    Oni vređaju nekoga njihovim postovima?

  16. Tema u Zezanju. Ozbiljna pitanja. Je l' samo meni nešto čudno ovdje? :)

  17. Ovaj nastavlja sa spemovanjem. Lula zna to Lole, samo se pravi. Naravno da sam ovde postavio pitanje jer se ovde pričalo o tome, a da sam tamo pitao, banovao bi me mod koji nije ovde pisao i nema pojma o čemu govorim.

  18. Tema u Zezanju. Ozbiljna pitanja. Je l' samo meni nešto čudno ovdje? :)

    Па Форум је веома конфузно место кад нас читав живот уче да секс није игра а ви набијете ЈЕБАЊЕ у Игре :)))

  19. ahahahhaha lol KOBJASNIJO!

  20. Ovaj nastavlja sa spemovanjem.

    Ćaskanje, decxko, nema ovde spama.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.