Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Zezatore i Stefane, mršćite s teme obojica, Zez je shvata preozbiljno, a Stef mu namjerno kontrira. Dosadni ste mi ranom zorom :)

    Lole, kako nije igra? Jeste, i to najljepša. :))

  2. Lula zbog tebe mi je pobegao post na drugu stranu, moraću da ga vratim da ga modovi kojima je upućen vide. Ne znam zašto ti pišeš sad ovde kad niti troluješ niti tražiš sise. Tebi moje pitanje nije bilo upućeno, spemuješ. Ako želite ti i Stefan da me nešto pitate ili kažete imate pvt. :*

  3. Lole, kako nije igra? Jeste, i to najljepša. :))

    Луло не наводи ђецу на грех! :)

  4. Eto i kako sad čovek da ne pomene makar sisu? Napapljuju autore a kad ovi zatraže dojku onda trajno banuju, ccc ;)

  5. Ћути бре Зезо, праве се Тоше :))

  6. Toše spava anđeleeee!

  7. Ладно ми је то пало на памет малопре кад сам искуцао овај горе пост лололо

  8. luli, mara munja je otvorila ovu temu s namerom da ovde pitamo modove sve ono što nam branite na onoj operativnoj temi, tipa "ko je od vas ludaka banovao/brisao togitog/toito i tako te slične stvari. ona je temu otvorila u nekom normalnom podforumu pa je neko (kelt čini mi se) veoma tendeciozno prebacio temu u zezanje. tema nije zezanje, već da dobijemo odgovore na baš ovakva pitanja kakvo je zezator postavio, jer znamo da za ta pitanja banjate na onoj temi. eto. znači tema nije zezanje, može spemić, može glupiranje, ali samo nako usputno, čisto da ne bude dosadno.... zezatorovo pitanje totalno ima smisla.

    a evo i ja da pitam: pa šta ako je neko kačio slike sisa? sise su okej....

  9. Lemajo, pregledaj temu. Ovo je tema za zezanje, svima, samo si ti upadala u nekim izdvojenim momentima. :)
    Pitanja na koja je odgovor prijeko potreban i neophodan za postojanje sajta postavljaju se na jedinoj relevantnoj temi za to: http://vukajlija.com/forum/teme/20344-pitanje-autor-odgovor-moderator a i tamo se svašta i stalno pita, bre. :)

  10. zaboga! pa znam ja to, i ja se zezam na ovoj temi! ali, postala je tema za zezanje jer je kelt prebacio u zezanje. i neka je postala, ali to ne znači da pitanja poput zezatorovg ne pripadaju ovde, itekako pripadaju.... evo, baci pogled na prvi post http://vukajlija.com/forum/teme/26885-pitanje-autor-odgovor-moderator-caskanje?strana=1#post_1322939

  11. Kako god, mrzi me da ponavljam. Postoji samo jedna operativna tema, zato se na ovoj zeza. I to ko hoće. :)

  12. izvini luli što ću ovo da ti kažem, ali ne možeš TI da odrediš za šta će se koristiti ova tema... koristiće je ljudi za šta hoće. :)))

  13. Pa mogu da je koriste, naravno, za šta hoće. Ali mi na pitanja u vezi sa sajtom odgovaramo na jedinioj temi koja za to služi.
    Ne kapiram u čemu je problem, nit sam ikog banovala zbog "spema" ovdje, nit sam branila ikom išta da pita ili kaže. Samo je bezveze da neupućeni ljudi ostaju bez odgovora i ideje zašto je to tako, pa će onda i da se naljute, i kažu kakvi smo, 'vaki-'naki, pa rekoh da im kažem. Možda je trebalo da ćutim? Neću onda više nikog da upućujem, obećavam, a članovi nek pišu uprazno, ako tako treba. :)

  14. Sta je cure, pms a?

  15. davali su modovi odgovore i ovde, nije im bio problem.... nebitno.

    remac, ne bitan si dechko, fejk si i smaraš! :P ;)))))

  16. Meni nije PMS, al me žulja malko cipelica nova. Možda j' to? :)

  17. ФРЕНКИ БЕМ ТЕ У ДУПЕ КРАЈИШКО!!!
    Што си морао јуче да провоцираш Џимија оном причом да није прави трол па он избаци онај дукатлијски постер у одабране? хД

  18. http://vukajlija.com/forum/teme/20344-pitanje-autor-odgovor-moderator?strana=277

    Ovo je neverovatno. Moderatorski terorizam je od Straje kao prvog autora sajta napravio plastelinsku masu pa ga oblikuju kako hoće. Toliko su mu isprali mozak da se Straja izvinjavao moderatorima što su mu izbrisali definiciju. Inače definicija je proglašena za plag. da bi se kasnije ispostavilo da nije. Definicija nije oživljena niti su moderatori dali bilo kakvo smisleno objašnjenje za brisanje osim rastegljivog "to je prežvakana tema".

    Poruka za Straju. Daj bre Strajo ne ponašaj se kao bezmudo mitsko biće, nego traži da ti vrate defku. Nije plag i obrisana je samo zbog animoziteta prema tebi. Ako se već kidaš i pišeš defke koje privlače pažnju ka tvom profilu i sajtu uopšte ne dozvoli da ti nick bude sinonim za fleku na zidu.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.