Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Шта има ново?

  2. Шта има ново?

    Е'о. :)
    Код тебе?

  3. Е'о. :)
    Код тебе?

    Је л' си јео?

    Нео, упалила климу и пијем Фанту. Без леда.

  4. Ja samo da se zahvalim Džimiju za odabranu, ako je on ubacio. Nisam imao prilike, pa rek'o, aj ovde.

  5. Zahvali se meni što sam ti predložiJo!

  6. Ja sam bi pod utiskom da je on nabasao na nju. Fala i tebi. :)

  7. Neka mi neko da objašnjenje zašto je moja poslednja definicija obrisana ? :) šta je toliko nekvalitetno, da nije možda plagijat ? ili je možda vukajlija zasuta takvom vrstom definicija ! Samo tražim objašnjenje ako može neko da mi ukaže na greške .

  8. pardon pogrešno mesto xD

  9. Blazu, ženski orgazam je uzduž i popreko obrađen. :)

    Ne postoji više ništa novo što bi moglo da se napiše na tu temu.

  10. Stvarno ? Ja sam video samo 3 ili 4 defke i to 2010 godine :) Uvek proverim promet.....Nekih defki ima po 200 stranica ! ;)

  11. Na iznenađenje mnogih, postoji i svet izvan Vukajlije. :)
    http://www.virtualmedicalcentre.com/news/big-bang-theory-all-about-the-female-orgasm/15026

    http://www.eatliver.com/i.php?n=7068

    Dva članka, od mnogih. Priznaj da imaju dosta sličnosti sa tvojom definicijom.

  12. Костићу, нећеш, јебига...

  13. meni je rečeno da je to mit.. o.0
    ja sam mala, ne znam.

  14. Đimi, hahhahahhaa pa ti bre ne znaš slovo da napišeš.
    Aj beži bre. Jajo bi više reklo od tebe, a jajo je ipak institucija za tebe :)
    Zovi bre mrmuna da dođe malo. Vi ste so boring, i neću više sa vama slovce da razmenim. Makar ne ođe :*

  15. i neću više sa vama slovce da razmenim. Makar ne ođe :*

    И молио бих те! Кул! :)
    Ако би могла и да нас не помињеш уопште, био бих ти захвалан!

  16. Haha do jaja prvi put vidim te članke. ! Kad bih rekao da sam gledao neku levu emisiju na TV Suncu o planetama i da je jedna izgledala kao vagina,tjeste njeni reljefi, pretpostavljam da mi niko neće poverovati :/

  17. Због претњи да ће да понови педерски поступак објављивања ПВТ - ова због због ког је првобитно банован на 30 дана, бан продужен на трајни. Мр. Моон

    А сад једно питање - У којем то свету претња нешто значи? Могу ја сада да претим да ћу све да вас побијем, али то не значи да стварно хоћу. Можда и хоћу, али шта вам значи претња, не можете некога трајно да банујте због ПРЕТЊЕ!

  18. Претња да ће објавити пвт-ове и као бан ће га спречити у томе? лололо кад ћеш мрмуне јбте да схватиш да не можеш да банујеш човека зато што бан није смртоносан!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.