Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Ih bre, Lemaja.
    Pa čak i Mrmun zna da da pozitivan odgovor na ovo tvoje pitanje.
    Znaš kolki mu je od drkanja?
    :pokazuje rukama, onolki:
    <------------------------------**------------------------------>

  2. da, njemu je baš dugačak sad... mislim rep... porasla mu kosa!

    wojtek, pa vidi koliko je sati! valjda su se do sada vratili! uostalom, do koliko ta deca imaju izlazak?! u moje vreme bilo do 23h! :S

  3. Moram da vas priupitam, sledeća je stvar. Pušć'o sam kosu k'o Mel Gibson iz mlađijeh dana, šta vi mislite da li će žeMske se mlogo zaljubit' u 'vakog načural vajld preldžiju, a? Neki bonus savet kako da se picnem, da šljaštim da skvirtaju kad me vide, da mole ćaću hektar zemlje da mi prepisuje da budem zet?

  4. Луксе, реко бих да се жемске на такве ствари не ложе. Али, није касно - скрати на кеца све око ушију, ткао да добијеш неку полу-чирокану, и реци да ти је инспирација била Ријана и ето ти пичке испред курца.

    Лемајо, ја бих да се црква ту мало умеша. био би ред.

  5. luks, možeš vako ko na woktekovom avataru. pola vuke vadi vibratore kad vide fotku... majkemi...

    dabome, crkva, dabome. po mogućstvu katolička, njihovi sveštenici bolje opšte sa mladima, ovi naši nemaju taj "personal tač"...

  6. Wojtek gde ti je onaj avatar onog što širi ruke? Onaj što si imao još davno?

  7. Moderatori, kako zbariti picku sa vukajlije?

  8. Tako što postaneš moderator.

  9. a nista lozenje na ktitora? ono imam para, uzeo sam ktitor i tako to?

  10. Ustvari, ne znam ni da li je tačno ovo što sam rekao, pošto samo prenosim tuđa iskustva, ja sam nerelevantan faktor po tomu pitanju. Za ktitore eventualno godišnja članarina, čuo sam da Ox-a saleću samo tako na pvt.

  11. remče.. evo ja da ti kažem. treba da budeš sovjet. oni su najveći šmekeri ;)

  12. znaci bez 1500 dinara da ne pomisljam na zenski mrs...
    kristina, nisam valjda pobudalio da idem u komuniste... :)

  13. Ustvari, ne znam ni da li je tačno ovo što sam rekao, pošto samo prenosim tuđa iskustva, ja sam nerelevantan faktor po tomu pitanju. Za ktitore eventualno godišnja članarina, čuo sam da Ox-a saleću samo tako na pvt.

    Otkud ti znaš za to? Pa to su privatne stvari, Bleče :)

    Ali jeste, malo-malo me novajlije pitaju na PVT nešto jer me vide na vrhu liste ktitora. Ja sam vrhovni ktitor! Ja ovde ktitorišem i dok vas Kajzen sutra može da razmoduje, mene ne može da rasktitoriše!

  14. Ајд одбањајте ЈТУ да остави коментар на Ромску екскурзију и онда га поново отерајте у три лепе :)

  15. Лула вратила стари главатар!!!

  16. Питање за Лулу у вези са мојим претходним одушевљењем:
    Зар те није ова мачка рокнула давних дана? :))
    http://0.tqn.com/d/paranormal/1/0/T/T/sniper_cat.jpg

  17. Vaskrsla sam. A sad sam stekla i imunitet na nju, tako da nađi jače sredstvo. :)

  18. Онда пошто си сад бесмртна:

  19. http://vukajlija.com/var/products/posters/201106/150657/sedam-jegera-ahahahah.jpg?1308397436
    СХТО МИ ОВО НИЈЕ ПУСХТЕНО У ЕТАР??!!
    ЗАСХТО ХЕЈТУЈЕТЕ СЕДАМ ЈЕГЕРА????

  20. Улоговах се након 19 дана и хтедох да оценим једну дефиницију која је написана у међувремену од мог последњег логовања, али ми је на тој дефиницији био приказан скор као да сам већ гласао па нисам могао плусирати. О чем се ради?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.