Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Dešava se to često. Neko ko ima istu IP adresu je već glasao pa ti ne možeš.

  2. ja b' da pitam modove zašto ne sv'rćaju u kafanu? samo mi enerdži u lula dolaze.. kome ja da pevam?? kome zeka da toči pivo??
    aman!

  3. Јел ико од модова, изузев Мрмуна ономад, биЈо банован?

  4. Pišem pola sata na Fejzovoj temi, i vi ste je jebno zaključali!!
    Ima previše spema. Jel?
    Pa šta se radi kada ima previše spema? A?
    UZnete lepo, pa pobrišete isti i ćao da smo.
    Odličan alibi za bežaniju sa teme, na koju vas generalno nije niko ni zvao.
    Nemate odgovor, ajmo lok.
    Ajmo da je otključamo, pa da nastavimo da pišemo, a vi kao modovi rešite problem spema.
    Ako umete, naravno.

  5. jebigasad, Fejzova tema me je realno pogodila na ličnom nivou, nije mi to trebalo, ali se u potpunosti slažem sa marinim postom iznad - iako ta tema meni nije odgovarala, nije u redu da se lokuje zato što su je ispemovali, svako ima pravo da kaže šta hoće...

    EDIT: i još sam zvao na palačinke, a niko nije došao...

  6. Џими леба ти дај линк оне теме за Ђоковића

  7. jebigasad, Fejzova tema me je realno pogodila na ličnom nivou, nije mi to trebalo, ali se u potpunosti slažem sa marinim postom iznad - iako ta tema meni nije odgovarala, nije u redu da se lokuje zato što su je ispemovali, svako ima pravo da kaže šta hoće...

    naravno.

  8. zaključali su tu temu i pitanje-odgovor jer me milica banovala zbog "vređanja" i kada sam se pobunila sve su krenuli da zaključavaju. jbg, valjda ni modovi ne ogu više da slušaju njeno izdrkavanje... a ovo je bilo to vređanje http://vukajlija.com/forum/teme/28573-bojkot-vukajlije-borba-za-pravdu?strana=10#post_1391315

    a sada će i ovu temu da zaključaju! ha! zaključavaj sve! banujte me trajno! milica je uvređena!!!!! aaaaaaaa!!!!!

    milice: BU! jesi se sad i uplašila? hahahahahahha

  9. nedvosmisleno ispravno

  10. ala nas celt sad zajebava neviđeno :))))

  11. ...i prekardašilo!!!
    Nemam komentar... Lemajić, jebeš ti ovo, čuvaj zdravlje!

  12. Zar nije virtual banovan odavno otkud sad on na listi najnovije banovanih

  13. Hvala moderatoru koji mi je obrisao poster.

  14. Џими леба ти дај линк оне теме за Ђоковића

    Извол'те!

    http://vukajlija.com/forum/teme/28135-noletovo-kuce-nije-moglo-do-toaleta

  15. Kelte, aj ne kenjaj, leba ti.
    Pljuni tog teletabisa, i normalno piši.
    Ne budi Ninki Vinki 92
    Izvinjavam se osobi koja je ovo patentirala, al morala sam da isprobam na Keltu. Ide uz njega trenutno :)

  16. Брате превазишао си и најлон кесине теме :) Објашњаваш на више нивоа лолчић

  17. Zar nije virtual banovan odavno otkud sad on na listi najnovije banovanih

    nema problema

  18. Pitanje za Marijanu ili Eneggiju: Gde ste vi, devojke? Šta se radi? Javite se nekad da idemo u neko zezanje. :)

  19. Брате превазишао си и најлон кесине теме :) Објашњаваш на више нивоа лолчић

    Фала, брате, фала. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.