Prijava

Ja bih staž na Paliluli pre povezala sa Padinjakom, al ajde...

Pitanje za Uroša - Šta te navelo da promeniš avatar? :) Ovaj je nekako mnogo crven, malo naporan za oči... :)

Сад сам у терминатор-моду. Јесте мало упадљив, али добар за промену и није то трајно...
:))

Da, baš je terminatorski :)) Samo oštro! :)

Вуди је Вуди!
:))

Vratiće se Vudi kad-tad, znam ja ;)

sta misite o globalizaciji?

Da li je tačno da pri odabiru moderatora važnu ulogu ima geografski princip te da zato dominiraju vojvođanski secesionisti, pošto je i sam Kajzen tehnički iz Vojvodine? Oni su skrajnuli hrabre južnjake poput Pekija koga teraju da briše definicije dok oni sprovode svoju fašističku torturu po forumu. A potpomognuti su moderatorima gajstarbajterima, i to (zanimljivo) isključivo iz natomafijaških zemalja anglosaksonskog govornog područja, kao što su Irska i Novi Zeland. I da li je tačno da Faca nije mod samo zbog ljubavi prema bratskoj Rusiji, te da je Lulabi mod samo da se zamažu oči hrabroj braći iz Republike Srpske?

Оксе пробудио си у мени нову дозу патриотизма!

Срушимо ДЕЈТОН! ЗАУЗМИМО КРАЈИНУ!

Dole moderatorski secesionisti koji se forsiranjem određenih definicija zalažu za izdvajanje naše druge kolevke i pokrajine iz sastava Srbije! Dole!

Слобода за Војводину!

СТАНТЕ ПАШЕ И УСТАШЕ
НЕ ДИРАЈТЕ ТО ЈЕ НАШЕ!

У НАМА ЈЕ СРЦЕ ЛАВЉЕ МИ БРАНИМО ПРАВОСЛАВЉЕ!

Направимо ми наш план ЗЕ-5!

Napravićemo moderatorski tim u senci! Pobacaćemo ih sa funkcija kao Velja Ilić novinare Studija B sa Beograđanke! Sloboda ili ništa!

Ја ћу бити ГОРАН ХАЏИЋ Вукајлије!

Хуго, може! Даћемо Пургерима право да слушају наставу на чакавском и кајкавском наречју СРПСКОГ језика, а Мађаре ћемо да научимо штокавском. Муслиманима ћемо да оставимо пар џамија, а Шиптаре ћемо да побацамо у море код Карина. И Јевреје. Руско приморје нећемо да дирамо, нека им Будва. Румунима ћемо да поклонимо Бугарску, а целу Албанију ћемо да претворимо у спомен парк у сећање на пробијање Солунског фронта, односно голготу српских војника.

TakojEEE11!!!!11

+miliJon!

И заборавио си најважније, освојићемо Дубровник и испунити пророчанство мог славног рођака које је гласи:

ПИЋЕ СРБИ КАФУ НА СТРАДУНУ!

Додуше, ја сам га већ испунио, јер сам је попио прошло лето, али не и ПРАВО значење!

Džeronimoooooo!!!