Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Да, али ти ниси са Палилуле, јбг. Данас само палилулце умодовавававамо...

  2. pa ja sam palilulac vec 5. godinu...ajde umodovavaj me!

  3. Nema to nikakve veze, mogu da se pravim!

  4. Мораш да испуниш такозвани палилулски стаж, а он траје 6 година. Кад завршиш, бићеш мод!

  5. Imaj milosti, Peki, proveren je covek, evo ja garantujem za njega!

  6. paliluski stay ispunjavas kad imas tezgu na istoimenoj pijaci...a tu sam vodja patlidzanskog kartela.

  7. Ticu za kartel, Zapato, to su negativni poJeni. Sedni tu u cosak i naruci kafu, ja cu sad da lobiram za tebe, bicu tvoj menadjer.

  8. ajde jeri završi mi moda pa da ti predam brku.

  9. PavleKZN
    Nema to nikakve veze, mogu da se pravim!

    Не може то, као Палилулац се родиш! ... или се доселиш да студираш...

    Zapata
    paliluski stay ispunjavas kad imas tezgu na istoimenoj pijaci...a tu sam vodja patlidzanskog kartela.

    Ту си у праву! Ево, мод си од сад. Почни са постерима и дефиницијама, бриши редом, постере за почетак.

  10. FAK JEA! UBACIO SAM SVOG COVEKA U MODERATORE! KOSTICU, SPREMI SE DA UMRES!

    Edit: Zapato, imas adresu na pvt za isporuku Brke. Nemoj da zvonis, samo je gurni ispod vrata, volim duze da spavam.

  11. pa neće bre peki...imam samo opciju plus minus i zvezdica? jel se na zvezdici briše defka?

  12. Запато, јебига, није се примило... Ипак мора 6 година да палилулишеш, нема ти друге. :/

  13. treba da se selim na bulevar...
    jeri ništa od brke...hteo sam da je stavim na usb pa da ti pošaljem vozom.

  14. Peki, molim za trajni ban za Zapatu. Nije ispostovao svoj deo dogovora, kao sto si i sam video. Tehnicki problemi nisu moja stvar, ZAHTEVAM da mi se Brka isporuci neotpakovana u toku sutrasnjeg dana!

  15. pa nisi ni ti ispoštovao vidiš da nisam još mod? čim budem mod šaljem ti brku u tegli.

  16. Kakav bolan Zapata mod. Ja glasam za Lega :)

  17. Zapato, pisi ovog infidela u svesku, prvi na listi za trajni ban kad ti proradi funkcija.

  18. Не може то, као Палилулац се родиш! ... или се доселиш да студираш...

    Ma ja sam ti dobar glumac, niko neće da provali!

  19. Kakav humor na poslednje dve strane.
    Prosto suze ne postizavam da pobrišem.
    Nastavite samo vi, Plilulci.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.