Prijava

Otvoriću svoje srce i dušu i biću iskrena...Lepo mi je na VUKAJLIJI,uživam čitajući i pišući...ali...ali...ponekad se osetim nekako suvišnom,usamljenom,jer znam da je većina članova puno mladja od mene.Zato bih želela da se ovde pijave oni članovi koji za sebe misle da pripadaju starijoj gupi...Ja imam 48. Unapred hvala na saradnji!

nisi mladja od mene....ja imam 52

i muerrrte je mnogo stariji...

Već mi je puno lakše...

Мимикице, ово је сајт за свакога, а то што је већина чланова млађа, не треба да те тера на такав осећај усамљености и сувишности. Не би било занимљиво да смо сви исти, и зато нам је свако добродошао :)
Уживај

Slazem se sa Artemidinim misljenjem!!!!!!!!!!!!!

mimikica i meni je tako bilo u pocetku....osecao sam se usamljeno jer sam bio troduplo stariji od ostalih....al sada je sve odlicno..

Сељо се зеза, углавном, године нису никаква блокада.

mimikica es udata....mozda bi mogli da se zblizimo

Ja imam 21 a imam osećaj ka' da imam 22.

@mimikica
Sad mi je malo jasniji tvoj komentar na definiciju http://vukajlija.com/zulja-me-burma/75261 .

Ja sam mlad :-D , imam godina kao Artemida i Christine zajedno.

Najstariji vukajlijas je, ako se ne varam, kuvajlija. 66. :)
Zatim, ujka vanja, 60. :)
No, ja sam neobavesten pa mozda ima i neko stariji. :))

bez obzira što je ujka vanja jedan od najstarijih, meni je najdraži.
dakle, nema tog jaza u godinama ovde ;)

Ja imam 27, ali mi neki kažu da mi se na licu ocrtava 40 :-(

ja imam 117 godina.

Insolent - znas kako kazu, starije iskusnije. Ima i to svojih prednosti. Mozda navuces nekog dedicu koji ti u amanet ostavi naftnu kompaniju. :)

Neka, ako odvučem nekog dedicu, šta će da ostane svim modelsicama ovog sveta? Da se zna da i ja mislim na njih.

Imam 18 a imam osećaj kao da sam profurao 40...
Tako ljudi i kažu meni, kad vide da se nisam brijao tri dana...

i mwni to kazu....al ne zbog toga sto se nisam brijao vec zbog rakije