Prijava

Kriterijumi bi bili:
-kakva je kamata
-da li se dodatna kartica plaća
-održavanje računa
-ostalo, ne mogu sad da se setim jbg

U Intesu ako uzmeš samo tekući,

mesećno ti skidaju 100 din.
nema nikakva kamata jer na tekući nije dozvoljen minus. Za minus ide kreditna kartica i ona je skuplja, mislim da je 200 din-mesečno.
imaš SMS za uplate preko 1000 din.

nijedna..samo na ruke ako može...to su bre zelenaši..imam račun i u Poštanskoj i u Rajfajzenu, devizni, i u Intezi, kreditni....samo otimaju lovu za neke troškove održavanja...

al Poštanska je ubedljivo najgora...

Комерцијалне и Интезе имаш на сваком кораку, а и имају и највише банкомата, ккомерцијална ппоготово. А оне су ти све ту, 50 дин разлике за основне ствари, питање је само шта ти треба. Ако ти треба да примиш плату, имаш картицу да можеш да платиш и дигнеш кинту са банкомата, мој савет ти је Комерцијална. За минус, креду и сл, мораш да имаш три уплате од стране послодавца, као и да ниси на одређено или преко омладинске.

За Интезу случајно знам, јер сам летос радила неку праксу тамо и то баш презентацију и продају неког сличног производа.

Код њих имаш обични и хит текући рачун. Хит има неких милион погодности, али се плаћа око 250 динара месечно одржавање рачуна и услов је да имаш редовна месечна примања.
Овај други је 100 или 150 динара, нисам сигурна, али немаш неке специјалне погодности, осим тог смс-а, што махом нуди свака банка.

Не знам гамби да ли питаш због себе, али ако да, ја ти препоручујем Ерсте банку. Имаш омладински рачун. Провизија се не наплаћује уопште- мислим на одржавање рачуна. Што ти је у суштини најбитније. Добијеш виза електрон картицу, којом можеш да плаћаш свуда где постоје пос терминали.
Имаш могућност да те путем смс-а обавесте о стању на рачну. Мислим да можеш да добијеш и виза картицу којом преко нета можеш да плаћаш. Такође, то је све бесплатно :)
Имаш ону фору да преко нета плаћаш рачуна и пријављујеш испите.
Само не знам на какву камату мислиш?

Не знам гамби да ли питаш због себе

Ne pitam za sebe.

Само не знам на какву камату мислиш?

Na dozvoljeni minus.

Na dozvoljeni minus.

То ће ти дозволити свака банка, само да виде да имаш константан прилив финансија. Само немој у комерцијалну распалу. Најгора је.

То ће ти дозволити свака банка, само да виде да имаш константан прилив финансија. Само немој у комерцијалну распалу. Најгора је

Ma znam, ali me zanima gde je najmanja kamata.

UniCredit banka, definitivno !!!

UniCredit banka, definitivno !!!

Kakva je tamo situacija? Zašto baš ona?

Ako osoba radi u državnoj instituciji, onda Alfa banka ima te pogodnosti i najmanje kamatne stope za takve klijente.

Meni odgovara jer sam otvorio studentski tekući račun. Održavanje se ne plaća, i plus sam dobio jednu "Discounter" karticu sa kojom imam 10% popusta na kupovinu u nekim radnjama.

Не знам гамби да ли питаш због себе, али ако да, ја ти препоручујем Ерсте банку. Имаш омладински рачун. Провизија се не наплаћује уопште- мислим на одржавање рачуна. Што ти је у суштини најбитније. Добијеш виза електрон картицу, којом можеш да плаћаш свуда где постоје пос терминали.

+1 Такође, не знам је ли е-banking уобичајен код свих банака, али овде је присутан и добар. И за тај омладински те не обавезују да будеш студенат, мислим да просто иде до 27. године или тако нешто. Што се дизања кинте са аутомата тиче, такође не узимају ништа. Једино ти у иностранству власник аутомата узме нешто, али ти избаци кинту у локалној валути и обрачунато по средњем курсу.

Камата нема, одржавање нема, минус није дозвољен, к‘о што рече неко, то само са кредитном. А ако си на то мислио под ”додатна картица”, не знам, нисам тражио. Али Виза платна - кева.

Okej to, ali ne pitam zbog sebe.

Немам шта да кажем на ову тему сем: Немој у Комерцијалној банци.

Скупа је, неажурна, особље је нељубазно, брадато, неокупано и дебилато.

Ја имам најгора могућа искуства с њима.

Имаш могућност да те путем смс-а обавесте о стању на рачну. Мислим да можеш да добијеш и виза картицу којом преко нета можеш да плаћаш. Такође, то је све бесплатно :)

imao sam tekući u Erste, elektronsko bankarstvo se naplaćivalo 150 dinara mesečno (ako nisu povećali), usluga SMS se naplaćivala, ako uzmeš dozvoljeni minus ili kredit cediće te kao Marko Kraljević suvu drenovinu, Komercijalna nikad nije ni krila da otima, OTP je puna neljubaznih ljudi koji mnogo naplaćuju, sad sam u alpha gde ima beneficija, ali i tu ako uzmeš dozvoljeni ili kreditnu (imam oboje) odraće te...

najbolje ti je da kreneš redom (izbegni baš ove što ih vi pljujemo) po bankama pa pitaj konkretno - ako tražiš konkretan odgovor daće ti, samo nikad ne prihvataj opciju "to je savršena ponuda samo za vas"...

Ajde saveti, da li da otvorim tekuci u Komerijalnoj ili Erste? hocu negde gde imam i cekove i dozvoljen minus, ne daj Boze i kredit ako zatreba...a da me bas ne oderu..

Svi su oni govna. Samo kes. Ili imas pare ili nemas. Kakvi dozvoljeni minusi, kartice, cekovi picke materine. Kad imas trosi i stekaj,kad nemas cuti i cekaj da imas.

eto čuda, ja se vratio u Erste - nakon provedenih tri godine u alfa banci shvatio sam da ovi mnogo manje deru, jedino gledaj da izbegneš kreditnu karticu ako ikako možeš

Не знам гамби да ли питаш због себе, али ако да, ја ти препоручујем Ерсте банку. Имаш омладински рачун. Провизија се не наплаћује уопште- мислим на одржавање рачуна. Што ти је у суштини најбитније. Добијеш виза електрон картицу, којом можеш да плаћаш свуда где постоје пос терминали.
Имаш могућност да те путем смс-а обавесте о стању на рачну. Мислим да можеш да добијеш и виза картицу којом преко нета можеш да плаћаш. Такође, то је све бесплатно :)
Имаш ону фору да преко нета плаћаш рачуна и пријављујеш испите.
Само не знам на какву камату мислиш?

Svi su oni govna. Samo kes. Ili imas pare ili nemas. Kakvi dozvoljeni minusi, kartice, cekovi picke materine. Kad imas trosi i stekaj,kad nemas cuti i cekaj da imas.

Финансијски сектор Вукајлије се много сјебо..