Prijava

nemam ni najmanju nameru da TEBI bilo šta objašnjavam. ako nekoga ZAISTA zanima kakvi su to indusi, može LEPO da me pita, a ne da mi se na taj, krajnje bezobrazan i prostački način obraća. ja sam iznela svoj stav, i nemam nikakvu OBAVEZU da ga argumentujem, ukoliko ja to ne želim. da li su ti neke stvari sada jasnije, ili treba da ti se crta? ili bih možda ja tebe trebalo da vređam, jer to je očigledno jedini način na koji ti umeš da komuniciraš?

Kako ti ne možeš da shvatiš da, iako nemaš niti treba da imaš obavezu da objašnjavaš, neko pokreće temu da bi čuo argumentovana mišljenja. Kada neko napiše "da su Indusi gori od Cigana", meni to zvuči baš rasistički, a bez ikakvog objašnjenja - to je glup post. I ja sam ga samo nazvao pravim imenom. Zašto to shvataš kao vređanje? Napiši nešto više o Indusima, pa da raspravljamo.

Баш то Оксе. Као да би једном Србину, Хрвату, Босанцу животна жеља била да издржава родитеље и срећно живи са њима.
Прво сам мислио да тему назовем "Народи и ваша искуства са њима". Али ови нереди и ове глупости и све, било ми је једноставно мрско.
Иначе немојте се препуцавати, баш се на овоме доказујемо какви смо, оксе буд' менаџер што рече рнрт-рејн.

Прошао сам мало по европи и морам рећи да нисам упознао већу мраку него нас БАЛКАНЦЕ.

Meni se često dešavalo da putujem po Balkanu i da uhvatim sebe kako gledam i tumačim stvari kao da dolazim iz Evrope, i da budem ponosan na ono što odgovara "evropskim" vrednostima, a da se stidim onoga što ne odgovara. Ali opet, uhvatim se u takvim mislima i zastidim se toga, bar malo, jer znam da stvari nisu tako jednostavne, i ako su u Evropi otišli u nekom pravcu ili smeru dalje nego mi, zadržavam za sebe pravo da razmišljam da li je to dobar pravac ili smer. Treba se na prvom mestu osećati pripadnikom evropske civilizacije da bi mogao da postaviš trenutne evropske vrednosti pod znak pitanja, a ako nosiš sa sobom kompleks niže vrednosti, normalno da ćeš pasti na kolena pred svakom usranom pivnicom, katedralom, fabrikom ili pred amsterdamskim kofi šopom. Treba biti Evropljanin da bi prepoznao ono loše i zlo u Evropi. A takav Evropljanin možeš da budeš i odavde, sve što ti treba jeste poznavanje plemenite veštine čitanja, i još možda znanje jednog il dva jezika.

Ev' ovako, zbog prirode mojih obaveza, upoznajem dosta ljudi od svakuda pa mogu slobodno reći sledeće:
- mi Balkanci - najnapaljenijii - nema dalje, prostodušni, meni najdraži
- Indijci - jako loša higijena i ukus
- Italijani, Španci, Portugalci - isto kao mi, samo manje živčani nego mi
- Švajcarci, muški - mega štreberčine, ženske su im pičke i po, pogotovo između Lozane i Ženeve
- Šveđani i ostali nordijci - bukvalisti, neiskvareni
- Kinezi - fušeri u poslu
- Korejci - sasvim O.K.
- Francuzi - big mouth
- Ameri - samo pametuju i kenjaju

a kako ti ne shvaaš da možeš LEPO da me pitaš zašto tako mislim, a ne da me vređaš? ja sam mislila da si ti sasvik ok momak, ali očigledno sam se prevarila. sad mi se čini da si na nivou one histerične ribe tvog burazera. uopšte ne znaš da komuniciraš i da se ponašaš. da si me LEPO pitao, rekla bih ti da kad sam prvi put došla u dubai, i sama sam bila šokirana ovakvim rasističkim izjavama mojih prijatelja, a posle dve nedelje sam shvatila zašto imaju takvo mišljenje o indusima.

a za sve ostale koji žele da znaju zašto su to indusi gori od nas: prljavi su, smrdljivi, lenji, nevaspitani, i izuzetno glupi. postoji jednam malecki procenat idusa koji jesu inteligentni, ali veeeliki deo njih.... ne znam kako bih vam opisala, kao da im je neko izvršio lobotomiju. jednostavno, kao stoka su koja nije sposobna ni za kakve intelektualne procese. nemaju svoje mišljenje, bilo šta da ih pitaš, sležu ramenima. i ništa ne možeš da ih naučiš. dobar deo njih su psihopate i manijaci. i još mali milon razloga koje me zaista mrzi da pišem. eto.

Ne kenjaj Oxe, obožavaš da vređaš ljude po forumu. Pre neki dan si rekao jednom autoru kako treba da dobije nagradu za najgluplji post! Ko si ti majke ti? Eto ja mislim da je veoma glupo uplatiti gomilu para za mesece i mesece ktitor naloga (tako se priča na sajtu) kako bi ti malo-malo bile birane defke. Ovo je samo običan sajt, bolje je dati pare za nešto korisnije. Al tebe zabole za moje mišljenje kao i druge ljude za tvoje. I sad još vređaš non-stop po sajtu jer si umislio da te niko ne može banovati jer si platio. Bedno, stvarno bedno.
I da, jel se neko slaže sa mnom po pitanju Mađara?

Као да би једном Србину, Хрвату, Босанцу животна жеља била да издржава родитеље и срећно живи са њима.

e pa čekaj sad Pinki, prvo, kao da bi nekom Nemcu, Englezu ili Francuzu ovo bila životna želja, ovo nije argument da smo gori od drugih.
A i konkretno ovo je generalizovanje, ko kaže da nema ljudi i u Srbiji koji bi hteli da jednog dana mogu da izdžavaju roditelje?

Балканци кад се сложе- то треба славити. Јер, претерано смо склони око тога да се на крв и нож попичкамо око тога да ли је жуманце бело или бијело.

http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg

Oni rekoše sve o nama Balkancima. Ali sve. Svako ko zna dovoljno, razumeće sve ovde i samo će klimati glavom.

Mi i jesmo prokleta divlja plemena koja još uvek jedna druge krive.

Za ostale ne znam, ali mi smo konkretno stoka, kad uzmemo obzir razloge zašto se najviše svadjamo.

Само да се осврнем на Лемајин пост.

Не знам какви су Индуси, ал' су Цигани гола гомна! Подржавам!

a za sve ostale koji žele da znaju zašto su to indusi gori od nas: prljavi su, smrdljivi, lenji, nevaspitani, i izuzetno glupi. postoji jednam malecki procenat idusa koji jesu inteligentni, ali veeeliki deo njih....

Otkud ti to, kakvi Indusi? Na stranu što to nije tačno, ajd sad malo o Čečenima, Papuancima, Maorima... A to bi prosečan Švabo mogao da kaže o nama. Nadam se da se ne slažeš sa prosečnim Švabom.

e pa čekaj sad Pinki, prvo, kao da bi nekom Nemcu, Englezu ili Francuzu ovo bila životna želja, ovo nije argument da smo gori od drugih.

Па ја сам поставио упитник горе на теми, е сад како ви мислите.
По мени јесмо једни од горих, ок ето Индуси нисам имао прилику да се дружим са њима али ако је овако како се прича онда стварно немам жељу.
Лукс је добро написао ово ми се свиђа, чисто ваше мишљење какви смо ми у успоредби са другима, какви су други.

Za ostale ne znam, ali mi smo konkretno stoka, kad uzmemo obzir razloge zašto se najviše svadjamo.

Slažem se za svađanje da je loše, ali obrati pažnju na moj prethodni post. Mi smo carevi u nekim drugim stvarima!

Nadam se da se ne slažeš sa prosečnim Švabom.

Ура Пруска! Смрт Швабама који су

prljavi , smrdljivi, lenji, nevaspitani, i izuzetno glupi.

Елем,
Не мере се мерит' то. Не постоји народ који је бољи или гори од другог. Чак ни појединац. Тако бар ја сфачам.

val, rekoh živela sam sa njima... to nisu samo moje impresije, to je opštepoznata stvar u aziji. zaista stoji, da ima mali procenat njih koji su potpuno normalni... ali ostatak... jbg... mada, nisu ni oni mučenici krivi. oni su samo produkt viševekovnog sistematskog sjebavanja...

edit: care, apsolutno tako. sve je stvar ličnog afiniteta. nekome ta retardiranost može biti simpatična. takođe, kada ja nekom strancu kažem "i'm from serbia" ima onih koji se euforično oduševljavaju, a ima i onih koji se odalje par koraka....

edit edit: jebote šta je sa ovom vukom večeras, kako bagujeeeeee!

Ne kenjaj Oxe, obožavaš da vređaš ljude po forumu. Pre neki dan si rekao jednom autoru kako treba da dobije nagradu za najgluplji post! Ko si ti majke ti? Eto ja mislim da je veoma glupo uplatiti gomilu para za mesece i mesece ktitor naloga (tako se priča na sajtu) kako bi ti malo-malo bile birane defke. Ovo je samo običan sajt, bolje je dati pare za nešto korisnije. Al tebe zabole za moje mišljenje kao i druge ljude za tvoje. I sad još vređaš non-stop po sajtu jer si umislio da te niko ne može banovati jer si platio. Bedno, stvarno bedno.

Daj bre, oladi, ja nikog ne vređam, kad sam jednom u afektu vređao, bio sam banovan. Šta se priča po sajtu, pa to lepo piše ko je na koliko uplatio ktitora. Ja uplatio na dve godine jer imam dovoljno para za tako nešto, a hteo sam da pomognem sajtu. Definicije su mi, inače, češće bile birane dok nisam bio ktitor. Daleko od toga da me zabole za tvoje mišljenje. Evo, pokušaću da ne toliko oštrim rečima pobijam neargumentovane postove drugih autora. Ozbiljno.

a za sve ostale koji žele da znaju zašto su to indusi gori od nas: prljavi su, smrdljivi, lenji, nevaspitani, i izuzetno glupi. postoji jednam malecki procenat idusa koji jesu inteligentni, ali veeeliki deo njih.... ne znam kako bih vam opisala, kao da im je neko izvršio lobotomiju. jednostavno, kao stoka su koja nije sposobna ni za kakve intelektualne procese. nemaju svoje mišljenje, bilo šta da ih pitaš, sležu ramenima. i ništa ne možeš da ih naučiš. dobar deo njih su psihopate i manijaci. i još mali milon razloga koje me zaista mrzi da pišem. eto.

Indusi su najobrazovaniji narod sveta i nikako ne stoji da su glupi i da su kao stoka i tek ne stoji da ništa ne možeš da ih naučiš. Da su "dobar deo njih psihopate i manijaci" - taj deo stvarno ne razumem, molim te da mi razjasniš. Jedino sam saglasan da smrde i mislim da to ima više veze sa genetikom nego sa higijenom. Kao što, recimo, Japanci ne smrde. Kod njih ko bazdi ne ide u vojsku!

A, Lemajo, mislim da si u Dubaiju jednostavno upala u neki kvart ili da tamo ima Indusa koji su došli da rade šljakatorske poslove. U Bonu, recimo, studiraju ili rade kao inženjeri i to je već druga pesma. Ovde Turci najčešće dolaze kao šljakeri pa dovuku cele familije koje ništa ne rade i nemaju potrebu da se integrišu - ali bi bilo glupo da čitav turski narod procenjujem na osnovu ovih ovde.

Не знам какви су Индуси, ал' су Цигани гола гомна! Подржавам!

Pa oni su na malo nižem civilizacijskom nivou nego ti. Kao što si ti na malo nižem nivou od Šveđana. A tu logiku su imali verovatno imali Englezi kad su istreblivali Indijance, ili Španci. Jebote, što gledaš toliko usko?

ne. radila sam sa indusima u dubai media and internet city. svaki dan. ceo jebeni dan. 60% populacije dubaija su indusi. znam šta pričam. ili i dalje misliš da iz mene izbija glupost? i reci mi, da li planiraš i na dalje da me vređaš? msm, ako planiraš, da ja palim sa ove teme, jer ne znam koliko imam volje da se ubeđujem sa nevaspitanim ljudima...

Jebote, što gledaš toliko usko?

Зато што си ти неки нофлајер, који не изваљује да се СПРДАМ ЈЕБЕНО! ИЛИ ТРЕБА СВЕ ДА ТИ СЕ ЦРТА?! ЈЕСИ ТОЛИКО ПЛИТАК?!

buksnetini je droga pojela mozak i ne može ništa da sagleda dubokoumno nego samo razmišlja plitko.