Prijava

Jel znate razliku izmedju srba i cigana?

И јубаци чињеницу да су Англизи први конц-логор на свјату нахправили.

Jel znate razliku izmedju srba i cigana?

Ko što moj komšija Mirsad kaže: Ja sam Cigan'. Ali mi Cigani smo mnogo dobri ljudi. A ovi Srbi bi te izjebali za 20 dinari.

Cigani su pravi ljudi, cigo nikad nece krasti u svom komsiluku, a srbin bi ti izvadio oko iz glave.

Cigani su pravi ljudi, cigo nikad nece krasti u svom komsiluku, a srbin bi ti izvadio oko iz glave.

Има и тога.
Али ето ми смо народ за себе, чудна мрака.
Једино што ми смета је то што када сам ишао у Мичиген, кажеш им да си из Србије или Босне свеједно, одмах вас трпају у исти кош са Хрватима, Македонцима итд. , као да још постоји бивша Југославија.

Realno, mi smo najgori. Bolje da nas trpaju sa Hrvatima nego da znaju ko smo. Mada, na Balkanu to sve ista marva...

zato što ih boli patka za taj region, barem dok ne zaigra mečka pred njihovim vratima....

Inače, da smo jebeni igrači, jesmo,pa makar i na svoju štetu

Па да, зато сам ја и написао у наслову "БАЛКАНЦИ НАЈГОРИ НАРОД" па су ме испрозивали због тога, али мени је то све исто. Исти менталитет исто понашање, обичаји, можда само мале разлике, нијансе.

Upoznao sam jedno Rusa iz Kirgistana se doselio u Sloveniju, kaže ovi Turci (Uzbesi, Kirgistanci,itd) iz centralne Azije su najgori.

Balkanci nisu ni slucajno najgori,ako nas poredimo sa narodima u Aziji ili Africi,ali u Evropi ,definitivno jesmo najgori.Da li je to posledica mentaliteta ili geografskog polozaja,nisam preterano strucan da donosim sud.

Па најгори смо докле год пљујемо по свом народу. Ко ће бре да цени неког ко не цени сам себе, и што је горе, пљује по себи?

Onaj koji pljuje po sebi,za njega postoji nada da ce da se jednog dana promeni,jer uvidja sta nije dobro kod njega.Oni koji ne pljuju po sebi,njima je unistenje zacrtano!
Kako mozes da postujes narod,ciji nahveci broj pripadnika nije ni za kurac,a misle da su pripadnici nebeskog naroda?

Ako vam se ne svidja, ono, mršte.

Талентовани, ја код тебе нисам видео ни најмању искру љубави према ономе што је Српско. Ти мрзиш, и то нескривено. Просто јер само видиш лоше, ништа добро. Где год стигнеш, пљујеш. Представљаш само лоше особине. Немац има за себе да каже да је вредан, да има квалитетне аутомобиле, Ничеа.... Неће споменути да им неонацистима фали промил да уђу у власт, да су потаманили преко 60 000 000 у два рата. Нити ће Британац да спомене тамањење Индијанаца, или Индијаца, не дај Боже црнаца, о инцесту и дан данас да не спомињемо. God save the queen, and lets watch some football mate! И тако даље....

Е гамби вала баш.

Талентовани, ја код тебе нисам видео ни најмању искру љубави према ономе што је Српско. Ти мрзиш, и то нескривено. Просто јер само видиш лоше, ништа добро. Где год стигнеш, пљујеш. Представљаш само лоше особине. Немац има за себе да каже да је вредан, да има квалитетне аутомобиле, Ничеа.... Неће споменути да им неонацистима фали промил да уђу у власт, да су потаманили преко 60 000 000 у два рата. Нити ће Британац да спомене тамањење Индијанаца, или Индијаца, не дај Боже црнаца, о инцесту и дан данас да не спомињемо. God save the queen, and lets watch some football mate! И тако даље....

ObjasniJo +++++

lemaja
ma ima bre goreh, indusi su stop puta gori bre i od cigana...

Lemaja, sto nas ne volis?:(((

Liliputanci su najgori. Daj bre nebulozna tema. Uvek ima gorih, uvek može gore. Što ne znači da mi nismo stoka. :*

Inače mene boli baš, lepo mi je ovde. Kome se ne sviđa ne mora da ostaje ovde. Mada jedini problem mož da predstavlja onih 200 jura za prelazak granice.

Ja veze nemam o politici, al' nije neki problem viditi kolika mrzanja vlada na Balkanu. Vecina vas se lozi i vrsi neku demagogiju, a, realno, veze nemate.