Prijava

Валах сте дохсадили бохгу и нахроду с тијам вашијам шфрскањима...

I? koji je zaključak? jesmo li najgori el nesmo?

Још траје Хедендшолдерска битка.

Ми смо златни, иако смо говна.

Jebi ga, najgore su Švabe. Ako Srbi imaju tendenciju da smrde i budu podmitljivi i lenji i neradnici, a ovi su pobili toliko naroda da bi im trebalo zabraniti da postoje. Opet, i Englezi su pobili toliko naroda širom sveta da se tu treba zgroziti. Francuzi? Španci? Masakri! Ne znam u kom se to trenutku gleda: najgori. Mi se malo klali sa komšijama, par iljada mrtvih tamo-vamo, ali ovi su ga preterali. I sad će neko da kaže: pa to je bilo pre sto godina?! E, sto godina nije ništa u istorijskom kontekstu. Treba osnovati neki sud koji bi bar moralno sudio engleske, francuske i španske genocide. Ili da se izvine. Mi smo se bar izvinili za tu siću od pokolja, makar neiskreno. Što se ne bi oni izvinili? Evropska civilizacija je postala velika pljačkom drugih kontinenata. Po meni, mi nosimo mnogo manje zla u sebi.

Valdemar, ovo je sad zvučalo kao akademski govor.
+

ЕСТОНЦИ СУ НАЈГОРИ НАРОД, ГОВНА ЈЕДНА!!

ЕСТОНЦИ СУ НАЈГОРИ НАРОД, ГОВНА ЈЕДНА!!

А и ружна им је застава.

Sad ne znam dal je neko napomenuo do sad al ja moram da primetim da balkanci nisu narod...

Sad ne znam dal je neko napomenuo do sad al ja moram da primetim da balkanci nisu narod...

Hahahaha...do jaja.

Sad ne znam dal je neko napomenuo do sad al ja moram da primetim da balkanci nisu narod...

А није ти пало напамјат да поглеиш други комјентар?

pogledaj drugi post na temi :)

pogledaj drugi post na temi :)

A теби да погледаш комјентар изнај?

Ми Срби смо највећи мазохисти на свету, али далеко од тога да смо најгори.

Budimo ljudi, iako smo Srbi, mislim da je ovaj citat dovoljan.
Ps - Da, bio ovo cak i lapsus, tako ti ga dodje.

A теби да погледаш комјентар изнај?

Gari aj ne loži se, da sam video tvoj kom. ne bi sigurno napisao to. Vidiš da su izašli u isto vreme.

nismo mi losi nego nas hrvati brukaju i sto je najgore bas nas mrze. jedan moj drug je bio u hrvatskoj i neki ga pito odakle je i on kaze iz srbije i ovaj idiot mu kaze jebi se srbine i izbije mu pljesku iz ruke, i to punjenu, pa vi vidite sad kaki su oni

И шта би кад му Кроацијан изби пјеску?

Iako se retko kad slažem sa Valdemarom dečko je OBJASNIJO! Ubaci i Belgijance slobodno i onoh 15 miliona mrtvih u Kongu.