Prijava

Слобо, ниси ми одговорио на питање.

Индијанац, тачније племе Мохиканаца.

Poznatiji kao lemur koji jede dzem

A sto tebe Stivene zanima sto mene to zanima?

E, baš neću da ti kažem koje sam religije....Ja sam ponosan na svoju ogromnu kurčinu pa ne idem okolo i pokazujem je svima ista stvar i sa religijom!!!!!!

http://2.bp.blogspot.com/_l2VT7bYUEaY/TRkn7HrfBQI/AAAAAAAAQO4/Fg0z7-WFr_M/s1600/u-mad+%252816%2529.jpg

Kuda ide ova tema?

Најбољи пут је овај што је Стивен предложио, ИМХО.

Jasno je ko je nepristojan...

Slobo, ljudi su ti već rekli da je tema... pa, neadekvatna, na više načina. Ne očekuješ valjda da će sad svi ovdje početi istinski da se izjašnjavaju? Kao i da bi to bilo vrlo raznovrsno izjašnjavanje?

Možemo da je prebacimo u Zezanje, pa da se ljudi šale.
Ako nećeš da se ljudi šale sa ovom temom, onda bolje da je zaključamo (iz gore navedenih razloga).

Kljucaj Lula, ovo sve neozbiljno lolo!

Ja sam ganci... A da ti operem šajbu?

To što bi trebalo biti intimno pitanje, odavno više nije. Ne možeš da popuniš ni upitnik za pristup Slobodnim Šumarima Srbije a da te ne pitaju jesi l` oženjen pravoslavni Srbin.

APAČ ciganske veroispovesti!

Званично сам Србин, али не верујем да ћу се изјаснити као Србин на попису у октобру. Сувише жгадије себе назива Србима, дакбе ми да се ставим у исти кош с њима. Што се тиче религије, вероватно ћу им тражити да напишу деиста, или пантеиста, пошто проналазим логику и у једној и у другој филозофији. Ако кажем да сам деиста, ризикујем да касније нека неписмена будала разуме ''атеиста'', па да унесу погрешно, тако да ћу вероватно ипак рећи да напишу да сам пантеиста. Као Милтон.

Kasno ozbiljnost na temu stiže. :)
Čak je i otvarač teme dig'o ruke od nje.
Ali Džimi, ti nastavi ako misliš da je potrebno, ja sam tri mimuta otvarala stranu, pa ne vidjeh sve ove posljednje postove.

Џафтара

ромкиња. вреле крви.

знала сам да си од наших сестро!