Prijava

a i romi su npr druge etničke pripadnosti od srba, a opet su iste veroispovesti, iliti pravoslavne (većina njih).
ne možeš da danas, kada su globalizacija i tako te "fensi" gluposti u jeku, da tražiš od ljudi da se izjasne kao ne znam ni ja šta.
većina se asimilovala i prihvatila određenu nacionalnu pripadnost, inače, ne bi mogli da bivstvuju u nekoj državi.
pa sad, koga bole stojko što je moja baba npr pripadnica nekog afričkog bušmanskog plemena.. jer se to vremenom zaboravi, moj otac se izjašnjava kao srbin, pa i ja..

dakle, ako te veroispovest zanima, bolje pitaj ljude to, direktno, jer.. etnička pripadnost nije veran pokazatelj.

zašto bi bilo nepristojno? to faktički znači da bi neko mogao da se stidi što je neke veroispovesti?
taj koji se stidi toga što jeste i zaslužuje da se sprda sa njim.

Србин, православне вероисповести, Делија. НБГ.

Onaj ko je kurac, sam je sebi u bulji!

Zato što je to nečija privatna stvar....to je kao da ja tebe pitam kolki ti je kurac?

I koji su rezultati ankete?

Pa, fascinantno je koliko kurčeva ima na Vukajliji!

Verujem u Daedra Lorda Šargogata jer mi daruje madness rudu za oklope i strava iteme.
Ja hodam između Tamriela i Shivering Ajsla !

Neki su ljudi shvatili poentu, ne znam sto ostali polemisu. Ovi sto polemisu sigurno kriju neki nacionalizam u sebi. Bezveze vam je to. Pjer, precutacu ovo...

rezultati pokazuju da je meni ovde najveći :D

inače,
srpski je sajt, šta očekuješ da ćeš videti? da što se registrovanih tiče prednjače pripadnici nekog levog plemena iz severnog azerbejdžana? o.0

А што је теби битно да знаш ко је које вероисповести?

Kako rezultate da vidim?

Pa vidiš da radi za neku stranu i plaćeničku agenciju!

Zato što je to nečija privatna stvar....to je kao da ja tebe pitam kolki ti je kurac?

kad kažeš ''to je moja privatna stvar, ne želim o tome da pričam'' uglavnom znači da ti je neprijatno da pričaš o tome. A zašto bi nekom bilo neprijatno da kaže koje je vere? čega se stidi taj? sam sebe?

ромкиња. вреле крви.

Ženama je nepriajtno da ti kažu koji im je broj brus, pa ne znači da se stide svoji sisa....dal' one bile velike ili male....

Индијанац, тачније племе Мохиканаца.

Pjer, tebe ako je sramota sto si musliman na srpskom sajtu ne moras da pravis frku oko toga. I ja sam Hrvat pa sta. Ne treba da se sramis toga sto si. Ustani i reci ko si i sta si i kako se krstis ili sta vec.