Prijava

Е Чак, видиш ту је проблем... Овај подлац је окачио то, и навео да је то рад више модова, ал није навео којих. Можда каже ако му неко пошаље поруку на Јутјубу?

Evo ovde detaljno... samo da znate, potrebno je nekoliko sati sve ovo odraditi :)

http://btb2.free.fr/morrowind.html

Агилни, хвала ти ко брату ЏД Букмарковано,па кад мало набуџим компјутер,одма мећи све ово :) Јеси играо Дагерфал можда?

Uf, nisam se mogao naterati za Daggerfall. Ono čudo je još veće od Morovinda?

To bre Agilni! Imaš lajk za ovo, i pivo ako se nekad vidimo. :)

EDIT: Umro sam od dosade posle 15 skinutih modova, sačekaće bogami ovo.

Хах,немам среће...Не могу да покренем Дагерфал никако... Које чудо веће од Моровинда?

Pa Daggerfall. Još su i generički kvestovi, tako beše? Al' da, vrlo verovatno da ne šljaka na XP i "Sedmici".

Čače, slažem se :)

А па да, то има пола Тамриела, квестови су генерички... Наводно би требало да шљака на ХП, ал нема леба... Ево питање: Јел се неко скењао кад су убили Луцијена у Обливиону? :)

He he, ja jesam. Baš smo se nekako zbližili. Odlično su odrađeni side questovi u Oblivionu, poneki čak bolji od glavnog. Posebno gilde.

i ja sam baš pre neki dan gledao ove modove za bolju grafiku morrowinda, možda ga i odigram kad budem imao vremena sa tim modovima.
Nego je l neko ima ideju da li fallout 2 radi na win7? ja na forumima čitam baš svašta o toj temi.

Radi. Ja kupio original paketić sa matorim Folautima, pokrenuo sam. Bilo je nekih dodatnih zahvata, ne sećam se sad, ali radilo je.

Дајте линк да скинем, да пробам.

Агилни- И ја сам... По мом мишљењу Црно Братство има најбољи квест лајн у игри... Ааааааааааааааа, Фалаута 2 ми је доста, дефинитивно.... Јел зна неко где има да се скине Фалаут: Тактике?

Pa, meni prvo morrowind nije radio na sedmici, ne znam koji je kurac bio. Sada radi vr'. Link do morrowind igre buxna? http://thepiratebay.org/torrent/3843282/Morrowind_Game_of_the_Year_Edition

Šaljem ti torrent link na PVT, ako misliš na Fallout 2.

Глорфиндел, тај линк који си окачио сере много колко знам... Нешто око Бладмуна кења игрица...

Мени није,па сам морао да скидам Моровинд одвојено, и експанзије одвојено... Букснетина,ако питаш која је игра боља, моја препорука је Моровинд.

Ajde rpg-evci dajte torent za witcher 2 zato što me skidrow verzija podjebava(dabome skidrow podjebava).