Prijava

Ne da imaš žuti, no narandžasti karton, da znaš. :)

Volem narandžasto. :*

svaka žena koja je ružna i ogavna i nema sise treba da ide na operacije da bi izgledala bolje, jer meni ne pada na pamet da budem sa nekom gaborkom.

Joooj, silikoni :)) Pa kao i u svemu, ni u ovome ne treba pretjerivati, ako se neko već odluči za avanture kod plastičara.

Petar Pan Pezo$

svaka žena koja je ružna i ogavna i nema sise treba da ide na operacije da bi izgledala bolje, jer meni ne pada na pamet da budem sa nekom gaborkom.

hahahahhahaha u jbte.. hahaha.
a unutrašnja lepota, pamet, kurci, palci? m?

idem da se upucam jer nemam para za plastičara. fak.

Joj Kristina, sise su ti dovljno velike, što se ti sikiraš? Bolje promijeni boju kose, možda se opametiš :D

hahahaha dube, m'rš :D
mada, realno, mogle bi biti veće :D

Plavušo sisata, produži nos malo :P

Grozim se plastične hirurgije. Ako nekom može da pomogne to su devojke sa ravnim grudima. Plastika na ostalim delovima tela je suvišna osim u slučajevima kad fali neki deo tela zbog nesreće.

Da li imaju pravo carinici da izvade silikon na granici ili na aerodromu? Kolumbijske mazge svakako prenose opijate, pa ne znam da li su ikada našli u sisama.

ne, ja bih "ugradila" silikone, š'o ne? samo mislim da bi me brzo smorilo :D
a i želela bih da sredim nos i uši.
da.
ali.. ne'm para, jbg.

Тебе би сморило мене не би лололол

Фејзбукманијак

Тебе би сморило мене не би лололол

ti ih ne bi ni vid'o :)

Многе су то рекле :)

Хм.. свашта бих ја поправио на себи. Брусилицом.

Protiv. Jer sto se vise operisu sve su lepse i samim time se moje sanse za to da mi neka da picke veoma smanjuju. Et npr jelena karleusa, ona je i pre bila lepa al sad je ono bas bas prelepa i nema sanse da b ona sad dala men picke dok sam pre i imo neke sanse :(