Plastična hirurgija - čisto zlo ili jedini način za popravku gde je priroda bila okrutna?

  1. Jebiga, ja smatram da zapravo ima ljudi koji su psihicki stabilni i ipak zele da izgledaju lepse i znaci im dosta tipa broj veci grudi etc. I ko kaze VELIKE? Sta znaci VELIKO zapravo?! Neko ravan moze ugraditi samo jedan broj veci i da joj to izuzetno mnogo znaci i meni je to skroz okej.

    Nisam se jasno izrazio... i to je OK po mom mišljenju, znači, povećati se za jednu veličinu u okviru normalnog za žensko telo (normalnog u smislu da cura od 47kg i 162cm ne izgleda kako treba ako u grudnjaku nosi šestice), ili u slučaju gde je jedna veća od druge pa ciljano praviš simetriju. Nije normalno, bar meni, da neko ko već lepo izgleda uzme dva-tri broja veće silikone pa sebi nabije rukometne lopte pod majicu.

  2. U pravu si da je sminkanje jeftinije, ali zar je to jebeno bitno? To je bacanje novca samo onima koji IMAJU, a onima koji nemaju je to nesto ocigledno dovoljno BITNO da bi bacile novac i stoga mislim da to treba postovati. Osim ako ne ugrade 4 broja vece grudi. Ili ako ne planiraju karijeru u Grandu.

  3. Tetovaža, pirsing... u redu, ali sise! Veće sise! Svašta.

    Marcipan, i tetovaža i pirsing isto mogu da se inficiraju, pirsing može jako lako da se zagnoji.

  4. Kako me nervira kad mi post bude poslednji na strani, a budem u tripu da sam rekao nešto bitno. :)

  5. Imam ravne tabane, što se nije osetno popravilo stalnim vežabama koje sam radio kao klinac. Zbog toga nekada imam bolove u krstima i listovima. Nije strašno za sada. Međutim, kako mi je luk stopala nepostojeći, listovi na nogama mi nisu dovoljno izraženi. Jesu oni dovoljno jaki, skačem ja sa njima i sve - ali mi se ne sviđaju. To mi smeta jer nijednom vežbom ne mogu da ih oblikujem tako da budu u skladu sa ostatkom mog zmajskog tela.

    Da postoji neka operacija koja će malo da poveća listove ili da ih nekako prilepi kako bi se mišić bolje isticao, a da je istovremeno meni priuštiva (do par hiljada evra) odmah bi otišao i uradio je. Osećao bih se bolje posle. Eto, to ja mislim o estetskoj hirurgiji.

  6. I naslov teme je debilan, ko prica o okrutnosti prirode? Zna se sta znaci okrutnost prirode, a ovde nije o tome rec.

  7. Ja cak dolazim iz malog grada, i takvo nesto je kod nas poprilicno tabu tema, tako da, recimo i ja sam imao predrasudu o svemu dok nisam vidio prvi put silikone, kao nadogradnju.. Iskreno, srozao sam se.
    "Da dodam da mi se sere od toga "da li odobravate" iako je neminovno za upotrebu. Koga boli kurac da li ja ili ti ili on odobravamo nekom drugom šta da radi?"
    Naravno.

  8. Pa, ja mislim da ne znaju, bar ove sa kojima sam pričala, a koje bi verovatno ugradile da imaju više novca... Da, sve sa sobom nosi rizik, nešto više, nešto manje, ali opet... Teško mi je da razumem njihove motive. Naravno, opet kažem, svako je odgovoran za sebe i ko sam ja da bilo kome namećem stav i mišljenje, samo sam iznela svoje viđenje...

  9. Odoh da vidim ko je otvorio temu i procitah ovo:

    Da li biste devojci dozvolili da stavi silikone?

    Peki, stvarno si fetus, jebote.

  10. Zaista mislis da ne znaju, fmn? Mislis da misle da je to kao skidanje laka sa noktiju?
    Motiv je uvek biti zadovoljniji sobom. UVEK.

  11. Izvinjavam se, da preformulišem:

    Da li biste vašoj devojci šinuli šamarčinu ako bi vam spomenula silikone?

  12. pa šta znam...kad žena doji, recimo, to poprilično utiče na sise...glupo je da ne doji da bi imala dobre sise...a još gluplje je da se posle bedači što nema dobre sise..tako da u tim slučajevima odobravam...ali kad klinke od 18-20 godina okače silikone to je mnogo glupo....

    e sad, Nezaboravka garant nema problema sa tim, pa otuda i takvo mišljenje...:))

  13. Motiv je uvek biti zadovoljniji sobom. UVEK.

    Da, ali velika je razlika da li tako nešto radiš da bi drugima izgledao bolje, ili to radiš čisto zbog sebe.

  14. Izvinjavam se, da preformulisem:
    Peki, nikada neces jebati i evo sad skontah zasto.

  15. Dobro, evo još malo gradacije:

    Da li biste vašoj devojci šinuli šamarčinu, silovali, zaklali i potom zakopali ako bi vam spomenula silikone?

    Mi smo Balkanci, pufi. :))

  16. Javio, ne mora da znaci da nece moci da doji ako ima silikone. Mozda ima problema, a mozda bude i skroz okej.
    Biti zadovoljniji sobom = raditi to zbog sebe, na to sam mislila.
    One koje bi to uradile zbog drugih, a kad su iskrene svidjaju se same sebi treba toljagom u glavu, pa jos jednom, pa jos jednom.

  17. Da, ali velika je razlika da li tako nešto radiš da bi drugima izgledao bolje, ili to radiš čisto zbog sebe.

    Ti se osećaš bolje ako i drugima izgledaš bolje. Teško je odvojivo ono što ti vidiš u ogledalu od onoga što drugi vide.

    Niko ne komentariše moju ispovest...

  18. Po toj poslednjoj izmeni ti nisi Balkanac nego retardirano kopile, ali okej.

  19. Teško je odvojivo ono što ti vidiš u ogledalu od onoga što drugi vide.

    A??? Zaista verujes u to?!?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.