Prijava

Која држава? Ако мислиш на Србију, та држава не постоји од 1914 године...

Ja bih taj datum pomerio 4 godina unapred. :) Ipak smo u 1. svetskom ratu pokazali ko smo i šta smo. Od 1918. pa na ovamo postajemo sve veća i veća govna.

Национални строј је курац од организације. Чак и они националисти који су им били верни иступили су када су видели колико је ту помешано баба и жаба и профитерства приде.
Мешати национално осећање са СТРАНОМ идеологијом? Ма дај, то не пали.

Ja bih taj datum pomerio 4 godina unapred. :) Ipak smo u 1. svetskom ratu pokazali ko smo i šta smo. Od 1918. pa na ovamo postajemo sve veća i veća govna.

Па добро, може и тако да се каже... Од кад су се појавиле прве политичке партије у нас Срба, од тад смо постали говна на куб

Ja bih taj datum pomerio 4 godina unapred. :) Ipak smo u 1. svetskom ratu pokazali ko smo i šta smo. Od 1918. pa na ovamo postajemo sve veća i veća govna.

Kakve transfere blama ja ovde doživljavam. Koliko je meni do jaja.

Од кад су се појавиле прве политичке партије у нас Срба, од тад смо постали говна на куб

Било је много мирније под Турцима док нису почели да притискају. Онда збацимо Турке, па тек онда настаде крвопролиће.

Nadam se da je ovo zajebancija. Dechko, mi polako izlazimo iz toga još uvek.

Vraćamo se ponovo. Postoji pun kurac stranaka ciji je jedini cilj da se dokopaju para iz budzeta za kampanju.

Mrmune, kao sto rekoh- treba da se bore protiv njih i da ih salju u Padinsku Skelu da okopavaju krompir i kukuruz a zabranom se ne postize nista.

Било је много мирније под Турцима док нису почели да притискају. Онда збацимо Турке, па тек онда настаде крвопролиће.

Што је доказ да нам терба диктатор који ће да нам се најебе кеве...

Gambi, vidim da nemamo cak ni slicno misljenje i zato te molim da me zaobidjes. Ako se ne slazes sa mojim komentarima- u redu, tvoja stvar. Ali ne moras da se ponasas kao da si popio svo znanje ovog sveta.

Stefane Biče Božiji, žao mi je ako sam ti povredio osećanja. Evo, neću više, obećavam.

Што је доказ да нам терба диктатор који ће да нам се најебе кеве...

Без краља не ваља!

odmičete od teme, da podsetim...

Те патриЈоте треба у војску, па кад им се надркани официр најебе кеве, да ви'ш 'оће ли после три сата лежања у блату да им пада на памет да стављају разне византијске крстове (истих оних Византинаца који су побили више десетина хиљада Срба) на срБску заставу...

Stefane Biče Božiji, žao mi je ako sam ti povredio osećanja. Evo, neću više, obećavam.

Do sad sam plakao. Mnogo mi znaci to sto se saosecas sa mnom.

Elem, zemlja nam je otišla u kurac, njome vladaju drugi, prodali smo guzice i neće biti bolje bar još 500 godina, a sad zabranu jedne pišljive grupice predstavljaju kao da će sutra Srbija da postane svetska velesila, u svakom smislu te reči. Jebao ih stroj da ih jebe.

Ne znam kako mislite da se zabranom ne postiže ništa? Do sada su imali vebsajt, dolazili organizovano tamo vamo, štampali negde materijal, pozivali simpatizere - sada toga ne sme da bude. Ali takvih govana ima u milion organizacija, obrazi, 1389, rasonalisti, naši i drugi. Sve mora da se zabrani i da se pohapsi.

да им пада на памет да стављају разне византијске крстове (истих оних Византинаца који су побили више десетина хиљада Срба) на срБску заставу...

Pa, na srpskom grbu se nalaze vizantijska četiri S na krstu. Drugo, to što su ih pobili i nije nenormalno jer se desilo u odbrambenim ratovima.

U modernim zemljama bi ih pustli da postoje. Za načinjen prestup bi im bila naplaćena kazna od nekoliko desetina somića jevra, pa nek se kurče posle. Sve ima svoju cenu. A o našima ne bih da komentarišem. Pokazali smo kakvi smo po pitanju ugrednje slilikona, po pitanju homoseksualaca i sličnih škakljivih tema. Generalno, sve što radimo, radimo kako bi neko drugi video, a ne iz nekog ličnog interesa. Kurčenje nam je nacionalni sport, ma koliko besmisleno bilo.

U modernim zemljama bi ih pustli da postoje. Za načinjen prestup bi im bila naplaćena kazna od nekoliko desetina somića jevra, pa nek se kurče posle. Sve ima svoju cenu.

Pustili bi - do neke granice. Nemačka bi ukinula NPD onog momenta kada bi udarili na državu i kada bi jedan policajac bio povređen zbog njih. Ovako, neka se kurče sa svojim modernim nacizmom i neka plaćaju kazne.

U modernim zemljama bi ih pustli da postoje. Za načinjen prestup bi im bila naplaćena kazna od nekoliko desetina somića jevra, pa nek se kurče posle

TO! Zabranjivanje se protivi danasnjem poimanju demokratije.

Ustavni sudovi imaju pravo da zabrane bilo koju organizaciju koja "preti ustavnom poretku zemlje i širenju rasne i druge mržnje". Nije demokratski al' ako kažeš da ćeš da rušiš vladu na nasilan način očekuje te zabrana.