Prijava

Члан 13. статута националног строја

Активиста Националног строја може бити искључиво припадник беле аријевске расе.

Сваки коментар је сувишан за ове нацисте

А стварно... неће да се играју са Кинезима...

Џими

Шта је то Национални строј?

Ma Džimi, ja znam da je to grupa od 20 mladića, ili sad već ljudi iz jednog sela na Fruškoj gori koje se zove Rakovac(broj stanovnika 1900). Za divno čudo nema ih više, ali... zbog politike, napravljeno ko da ih ima milijardu.

Jbt sto posto im pradedovi nisu bili arijevci tokom novosadske racije cetrdesetih....nesto se tu taj dnk degenerisao i izmenio...

мутирао за педесет година

Džimi, legendarni troleru, da li si položio?

A to da su delovali tajno znači da su rovarili protiv sistema, odnosno da im namere nisu bile transparentne. Odnosno, moraš da navedeš neki smislen razlog da zabraniš jednu grupu debila čija je zabrana toliko očigledna da joj ne trebaju razlozi. Ne bih ja baš rekao da oni ništa ne rade. Nije da su mogli sutra da sruše vlast ili porobe Kineze sa Bežanije, ali nisu ni naivni. Imaju oni svoje finansijere. Postoji li drugo objašnjenje kako ona kreatura Firer ili ona parodija na kreaturu Mladen Obradović levitiraju u javnom životu već godinama?

to je taj mentalitet ljudi, kao u pazovi kod mene, jednostavno skupila se ekipa i aj da napravimo druzinu da pravimo sve i svasta...nesto kao beli orlovi kod mene u pazovi,samo su orlici imali rat a ovi ga jedva cekaju :)

sela na Fruškoj gori koje se zove Rakovac(broj stanovnika 1900). Za divno čudo

Džimi, legendarni troleru, da li si položio?

Јесам! Фак јеа! Као газда!

ona kreatura Firer

Postoji li drugo objašnjenje kako ona kreatura Firer ili ona parodija na kreaturu Mladen Obradović levitiraju u javnom životu već godinama?

Ја би' то све на принудни рад посл'о. Капирам да се нико не би ни бунио.

Postoji li drugo objašnjenje kako ona kreatura Firer ili ona parodija na kreaturu Mladen Obradović levitiraju u javnom životu već godinama?

Да, домаће верзије Осаме.

sve je to ok samo su ljudi pogresili u malo extremnom iznosenju stavova mada su svoju politiku mogli da zakonski propagiraju narednih sto godina da je i jedan tu imao mozga..
Ovako nema leba od njihove rabote bezmozgaske.

Па сад, сами ставови су им екстремни. Није то само до начина изношења.

jest GM ali su slepci sto npr ako su uiopste registrovani deluju van statuta toliko da su ih eto ugasili....mogli su da napisu u delatnosti npr. izdavanje knjiga i casopisa i da polako rade posao onako lukavo ovako se ne resevaju stvari...

Сам статут нису могли да прогурају односно региструју организацију, ако би избацили све идеје које су у супротности са уставом не би се разликовали од рецимо Образа.

Сам статут нису могли да прогурају односно региструју организацију, ако би избацили све идеје које су у супротности са уставом не би се разликовали од рецимо Образа.

sam statut moze i u 99% slucajeva toliko opsiran da mozes da budes u 156 delatnosti....
i naravno da i njihov izgleda fantasticno.....sve u svemu bagra skupila 10 soma i otisla u Apr..

Сјебали су сами себе :)

Tako nekako.... tesko je opstati ako su na vlasti ne istomisljenici....jebena si opozicija pa mozes da budes upravu po 100 puta ali jednostavno smetas...jedva su cekali da se nakupi koje sranje i da zavrse sa njima .....

Tvrdim da su svi pripadnici Nacionalnog stroja i Obraza,latentni homoseksualci!
Samo osobe koje nisu sigurne u svoju seksualnost mogu da toliko mrze,zastupaju istrebljenje svih koji su drugaciji i mrze na verskoj osnovi.Oni su takvi jer se plase sami sebe i cinjenice da bi hteli da ga prime u bulju,ali se boje da ce komsiluk da sazna i da ce da pukne bruka,zato potiskuju svoje intimne zelje koje u njima bude agresiju prema svima koji imaju dovoljno hrabrosti da se ponasaju onako kako oni ne smeju.To sto se lizu sa crkvom,jos jedan je od dokaza,posto je poznata veza izmedju crkve i homoseksualnog ponasanja.Istina,nekada u pravoslavnoj crkvi nisu imali problem sa peskiricima,vec sa popovima jebacima,koji su jebali sve zensko sto im se nadje na putu,ali kako je drustvo evoluiralo,tako su i oni poceli da kopiraju svoje katolicke kolege.
Svako ko je imao prilike da cita Frojda,moze lako da prepozna dokaze za ovo moje proseravanje,za koje bi lako moglo da se ispostavi da je istinito!!!
Medju nacistima koji su istrebljivali homoseksualce,zatvarali ih u logore i ubijali,bilo je jako puno puno peskirica,koji su kopirali rimski fazon i davali guzice uticajnijim nacistima u zamenu za napredovanje u sluzbi....

Jadan ja koji zivim u ovako propaloj drzavi,

Јадни ви кад немате своју идеју и идеологију, већ узимате туђе.

gde narod truju svim i svacim,gde vladaju monopolisti i mafijasi,korumpirani politicari,gde su poremecene vrednosti,gde je danas u modi biti nafuran i sponzorusa,krimos,fenser i los covek koji gleda samo svoje dupe,gde ne mozes naci normalnu devojku,gde ljudi postaju masine otudjene koji se ne smeju na ulici vec su namrgodjeni,gde se ljudi sve vise drogiraju lekovima i uzimaju opijate Ostaje mi samo da zivim od uspomena na neka srecnija vremena ... Uhapsili ste Ratka , Radovana , zabranjujete Pokrete...Grobare , Delije , Firmase , Radpvce , Nacionalni Stroj.. kad se nekog plasis normalno je da ga saseces u korenu... !

А шта те групације конкретно раде осим што живе на рачун родитеља и изводе бесне глисте?
Радници су ти који треба да прекроје правду, паори, поштен свет,а не нека скупина згубидана која виче ''Нож, жица, Сребреница''.

AVE !

Каже се. СЛАВА, ако си већ СРБ.

Da, da, da, svi su oduševljeni zabranom, al' jebi ga, ja i dalje ne vidim razliku izmedju prosečnog belog stanovnika ove zemlje (mada je ovde pojam "belo" relativan jer smo beli ubilo se bože) i pripadnika nac. stroja. Recimo, većina jednih i drugih će misliti da su Cigani smrdljivi, prljavi i lopovi, samo što će prvi licemerno da likuju kako oni "nisu nacoši" iako im ne pada na pamet da zaposle jednog ili da ustanu romskom detetu u busu (jer to su smrdljivi cigani, jebi ga, koji kurac da im ustajem), mrzeće pedere i samu pomisao da im dete bude jedan od njih samo što će prvi da seru "jaooj, al ja sam podržao gej paradu i glasao sam za Čedu"...Niko ne vidi širu sliku-problem je u samome društvu, a ne u pojedincima...