Prijava

E, al' meni najtužnije od svega što mi uvek seremo o tome šta smo trebali, šta je bilo, koga su Turci karali, čiji se đed žrtvovao, a da niko ne priča o tome šta nam je raditi sada.

Da bi video buducnost, moras znati i proslost. Sadasnjost-MRACNA! Imam neki kurac na ocima i ne mogu nista da vidim. Bar ne nesto lepo, dobro.

quote Кредити су дизани зато што су били потребни за развој привреде и да смо наставили са привредним развојем који смо имали тада, а не како је било што смо почели да се кољемо и убијамо, исплатили бисмо све кредите пре 1995-е године. Тако да је то што сада морамо да плаћамо само наша кривица (и под "нас" мислим на све Југословене) /quote

Јел Тито шуровао с Американцима? Јесте.
Јел била резолуција Информбироа? Јесте.
Јел добијао милионе бесповратне помоћи? Јесте.
Јел узимао кредите, и више него што треба? Јесте.

Не кажем да ти кредити нису улагани у развој привреде, ал зашто онда сад старији кукају за оним " златним временом " ? Јер су се паре преливале. А чисто сумњам да би отплатили, пропаст Југославије је била неизбежна, само што се завршила горе по све нас, то јест ратом.

Samo da dodam glede ove zabrane.

Onomad Tito i Kardelj zabranili držanje koza.

Не кажем да ти кредити нису улагани у развој привреде, ал зашто онда сад старији кукају за оним " златним временом " ? Јер су се паре преливале. А чисто сумњам да би отплатили, пропаст Југославије је била неизбежна, само што се завршила горе по све нас, то јест ратом.

Pa nije bas tako. U Jugoslaviji je sav novac isao u inesticije, i fabrike su radile, Jugoslavija je pukla i finansijski jer kada se situacija zagovnila, svi od Maroka do Kine su zajebali ad placaju robu koju su uzeli.

Onomad Tito i Kardelj zabranili držanje koza.

Jer smo ih tada cuvali u tolikom broju da su sumskoj flori jebale kevu.

Stefane...uh... kako da ja sad tebi to nacrtam?

Vid' ovako.

Nije poenta zašto i kako. Poenta je u tome da niko nije prestao čuvati koze i pored strogih kazni.

Možda sad skonta?

Вампиру, схватамо ми сви то, али је ово на преимер прави корак да се стане на пут леганом промовисању неонацизма у ддржави чији је народ пропатио од тога. Знамо ми да ће они наставити да делују у илегали али то значи да кад их виде да се окупљају, могу лепо да узму водени топ и да им се најебу милосне мајчице.

Jednom su me vec banovali zbog govora mrznje pa ne bih da ulazim u diskusiju.. ali samo da kazem da onog koga zabranite na papiru ne mozete zabraniti u nasim srcima.. AVE SRBIJA !

Jadan ja koji zivim u ovako propaloj drzavi,gde narod truju svim i svacim,gde vladaju monopolisti i mafijasi,korumpirani politicari,gde su poremecene vrednosti,gde je danas u modi biti nafuran i sponzorusa,krimos,fenser i los covek koji gleda samo svoje dupe,gde ne mozes naci normalnu devojku,gde ljudi postaju masine otudjene koji se ne smeju na ulici vec su namrgodjeni,gde se ljudi sve vise drogiraju lekovima i uzimaju opijate Ostaje mi samo da zivim od uspomena na neka srecnija vremena ... Uhapsili ste Ratka , Radovana , zabranjujete Pokrete...Grobare , Delije , Firmase , Radpvce , Nacionalni Stroj.. kad se nekog plasis normalno je da ga saseces u korenu... ! AVE !

Nije poenta zašto i kako. Poenta je u tome da niko nije prestao čuvati koze i pored strogih kazni.

Verovatno nisam shvatio sustinu tvog posta jer kod nas, u istocnoj Srbiji, koze se nisu cuvale, tako da ih je i sad tesko videti. Ako je u drugim krajevima tadasnje Jugoslavije bilo drugacije- onda ima smisla sve sto si rekao :)

Ова тема је још жива??? Ал сте ви залудни, јебо вас Национални строј. СВе се бојим да би му се противили, да је удружење женског типа:)) Као у оној Вулфенштајн игрици, где рибе утегнуте у латекс шамарају са сајлент семовима :)

Mislim da se stvari vise ne vrte oko Nacionalnog stroja vec da opet pljujemo po Srbiji. :D

Шта је то Национални строј?

Хаха, баш то! Да их нису толико помињали по медијима, нико жив их не би ни констатовао. Мене занима какву улогу уопште имају ти ликови у вашим животима? Јел неко видео икад припадника "рационалног броја"? Спин је чудо.

Mogu da kazem da mi je drago, ali ne i da sam zadovoljan. Bicu zadovoljan kada zabrane Marijanu Mateus. Smatram da je to epicentar zla, a sve ostalo su samo okolni potresi.

Не, стварно. Мени је скроз нејасно ко су ти људи и чиме се баве. Чуо сам да су неке буђаве скињаре, а њих виђам једино по кафићу Маршал, 5-6 њих. Не знам где иначе обитавају и чиме се баве и зашто је то чиме се баве толико битно, па их забрањују.

da se necime bave, ne bi bili skinsi

А, чекај... Овамо се наводи како су они ''тајна'' организација. Да ли то значи да нису регистровани?
Ако нису регистровани, како можеш да их забраниш, не разумем? :)

Ne razumem ni ja. Kapiram da su oni ko emosi ili hipsteri. Svi znamo da postoje, ali ih niko jos nije video. Ili je video jednog-dvoje, maksimum desetak, ali nije siguran da su to bas bili oni.

Ne razumem ni ja. Kapiram da su oni ko emosi ili hipsteri. Svi znamo da postoje, ali ih niko jos nije video.

Ја сам се, вала, хипстера нагледао. :) На мом факсу их има пун курац. Баш пре неки дан кад сам свратио да проверим да л' сам положио испит.