Prijava

Pa bila je karaoke zurka u skoli. Sve sami tremarosi, pa mi odlucili malo da podignemo atmosferu :)

Ајде обећавам нАћас да ћу нешто да направим, не могу сад, ту ми цијела фамеља, рођаци итд, па не бих да ме на спрдњу дижу :)

ја мислим да би било лепо од људи који имају како да сниме клип, типа имају вебкем, да одраде један мали да поделе са нама и им се смејемо сви заједно :) Ал стварно би било кул

Имала сам јако добру вољу да снимим клип, али стварно толико очајно певам, да није здраво за уши. :Д

Облачић
Имала сам јако добру вољу да снимим клип, али стварно толико очајно певам, да није здраво за уши. :Д

u tome i jeste fora :D

Nije fora ako nije smesno.

Ne volim karaoke, al mogu okačit nešto što sam otpjevo bez muzike.

ја сам певао на Ади, нека Чипси фора пре 3-4 год.
и снимили ме на ТВ, добио сам мајицу и качкет! :)
али неам снимак...

А како се качи снимак?

Postojao je klip na YT gde pevam, daklem, krupni plan, ali je posle pevanja sledila teška blamaža. :) Liku je ugašen YT kanal, samim tim je i moj klip trajno nestao.

Аплоудујеш га на рецимо Имагешек..

http://imageshack.us/

И онда оставиш линк овде...

Хвала ти. :Д Ако успем, окачићу, да се смејете мало. :Д

кул :) потруди се докачиш

Ne volim karaoke, al mogu okačit nešto što sam otpjevo bez muzike.

OU OOOU OU OOOU!

Au, tek sad vidim temu. Moracu i ja da snimim nesto, da vidite sta znaci FEJL :)

An error occured during video conversion, please try again later or upload another video
МАААААААААААААРШ

Vec 3 godine idem ponedeljkom na Karaoke,otpevam ok,bole me penis,jedino sam se izbalmirao bas jedared kad sam pevao Barry White-a "Can't get enough of your love",posto je jebena melodija bila usporenija nego obicno,pa sam se skroz izgubio...Neka mi Slobica objasni kako da okacim video,pa cem' i ja da vam pokazem svoje umece!

Где су бре клипови, снимци, шта је било бре! Чуо сам да Мелкијадес разбија караоке!