Prijava

Nepismen si.

Ај образложи, молим те, како је Електричар неписмен.

Ajde da otvorimo jednostavno temu pod nazivom MILISAV ŠIZENJE gde će moći da se kači sve u tom fazonu, a onaj kome se ne sviđa, ne mora tu da zalazi.
Glupo da se svađate i vređate... Jedno što možete time da dobijete je ban...

Ajde da otvorimo jednostavno temu pod nazivom MILISAV ŠIZENJE gde će moći da se kači sve u tom fazonu, a onaj kome se ne sviđa, ne mora tu da zalazi.

I gotova stvar.
Zašto da ceo sajt gleda milisava, ako je to samo foči zanimljivo? (i možda još petorici autora).
-----
Nepismen je jer se ne kaže "vaše ziljave statuse" nego "svoje ziljave statuse".
Sitnica? Možda, ali govori sa kime pričate.
------
Elem, izneo sam svoje mišljenje, nisam nikoga vređao, niti "ostao dužan nešto" tako da neću više postovati, jer vidim da vam je milisav ikona.

Pogađa? LOL (al ajde neka bude da sam gnevan, aaagrrrrrhhh)
Elem:
1. 7 postera, jer je ovo rečnik slenga a ne slikovnica
2. 7 postera, jer nisam dobar u posterima, pa se držim defki (za razliku od tebe koji takođe nisi dobar u posterima ali ih i dalje imaš više nego defki)
3. 7 postera ne znači da ne znam kakav je dobar poster a kakav govno, ni ti nisi reditelj pa znaš koji film je dobar a koji je niskobudžetno sranje, zar ne?
-----
edit
za psovke: psovka je reći "jebem ti mamu", a psovka nije reći "govno", kapiraš?

1. Cudna rec Slikovnica nesto mi nije domaca.
2. Pogledaj mojih 60 obrisanih postera pre nego nesto kazes.
3. Nisi gledao mozda niskobudzetne filmove koji su proglaseni za sustinu pravljenja filma. Al dobro ne mogu da ti menjam misljenje, al kao sto je receno ne interesuje me zasto ti je tako misljenje al ako ti se nesvidja napusti topic, zalepi minus na nesto sto ti se nesvidja. Ovako samo degradiras sebe, mada sto da ti ja to govorim.

Sto se tice psovke, moras da naucis sta je uvdreda. Ipak necu da te ucim sta je sta, imas knjige pa uci malo.

Nadam se da je jasno da ne postoji ni teoretska šansa da bilo kakav poster o toj mački završi u odobrenim posterima. Eventualno može da ostane na profilu autora i to je to.

Nadam se da je jasno da ne postoji ni teoretska šansa da bilo kakav poster o toj mački završi u odobrenim posterima. Eventualno može da ostane na profilu autora i to je to.

A što bre Blek? Da li je moguće da nešto zabranjujete samo zato što vam se ne dopada? Pustite čoveka neka okači par postera, ako se ljudima dopadne nema smisla držati ih zaključane na njegovom profilu. Ako ne, onda 1:0 za vas.

Black Hole

Nadam se da je jasno da ne postoji ni teoretska šansa da bilo kakav poster o toj mački završi u odobrenim posterima. Eventualno može da ostane na profilu autora i to je to.

Des, Black Hole.
Iskreno nikad nisam pravio poster da bi zavrsio u odabranima. Niti mi to igra ulogu. Ono Originalnost pre sveg, dok ne nadjem neku ok fotku i zalepim ok komentar.

Vijanje "u odabrane" mi nije poenta.

industrial
Nepismen je jer se ne kaže "vaše ziljave statuse" nego "svoje ziljave statuse".
Sitnica? Možda, ali govori sa kime pričate.

Индастријал, ако ћеш већ да сереш људима у вези граматике и правописа (приметио сам да често радиш то), требало би да знаш да се у српском језику наводници обележавају овако: „...”, алтернативно: »...«, док "..." не постоји. Ситница? Свакако, али не и за некога ко се толико огавно и надмено хвали неком својом као писменошћу. Или буди скроз тру, или немој да смараш.

Nadam se da je jasno da ne postoji ni teoretska šansa da bilo kakav poster o toj mački završi u odobrenim posterima. Eventualno može da ostane na profilu autora i to je to.

http://images2.fanpop.com/image/photos/11000000/Yes-Man-yes-man-11097494-1280-1024.jpg

Pustite, pa ako se svidi ljudima onda neka ostane.

jel dozvoljen hejt ka milisavu?

Индастријал, ако ћеш већ да сереш људима у вези граматике и правописа (приметио сам да често радиш то), требало би да знаш да се у српском језику наводници обележавају овако: „...”, алтернативно: »...«, док "..." не постоји. Ситница? Свакако, али не и за некога ко се толико огавно и надмено хвали неком својом као писменошћу. Или буди скроз тру, или немој да смараш.

Kada skapiraš razliku između gramatike i pravopisa javi se da popričamo.
edit
ja nisam indastriJal nego indastrial (kako se čita)

Fočo, ne u odabrane, već u ODOBRENE. Za odabrane tek nema govora. I nemojte se zamlaćivati, fora je toliko interna da je zanimljiva desetorici ljudi. Ovaj sajt dnevno poseti 10 hiljada i to registrovanih korisnika. Nećemo da ih terorišemo škk momentima. Kome se sviđa, nek ode na fočov profil i ćaozdravo.

E aj bežite sa teme! Focho ti fotošop u ruke i pravi postere, njih ko šiša.

Iskreno nikad nisam pravio poster da bi zavrsio u odabranima. Niti mi to igra ulogu. Ono Originalnost pre sveg, dok ne nadjem neku ok fotku i zalepim ok komentar.

Vijanje "u odabrane" mi nije poenta.

Procitaj ponovo post Blacka Hole-a . Pise u "odobrenim" ,ne u "odabranim" . Od skoro je uvedeno da moderatori odobravaju one postere koji su kvalitetni,dok ostale brisu.

Kada skapiraš razliku između gramatike i pravopisa javi se da popričamo.

Знам ја разлику врло добро, не брини се, него поради ти мало на правопису. Про тип: Alt+0132, Alt+0148.