Prijava

Пеки децхко цхто си грамар наци??!! :)

Ово су трансфер блама постери. Тајни агент 00мрњау?! За који узраст је намењен овакав хумор?
Ови постери могу у најбољем случају на коњкурсу да заврше, а не у одобреним.

mylyca
Ово су трансфер блама постери. Тајни агент 00мрњау?! За који узраст је намењен овакав хумор?
Ови постери могу у најбољем случају на коњкурсу да заврше, а не у одобреним.

Мени никад није било јасно да ли људи који се пале на ове постере тролују Фоча, или им је ово стварно добро. Нисам се додуше никад ни трудио да размишљам о томе...

Ослепо сам.

@Пеки д џем

Uzeo sam laptop pa kucam ko nogama, a nesto ne obracam paznju o kucanju.

@mylyca

mylyca

Ово су трансфер блама постери. Тајни агент 00мрњау?! За који узраст је намењен овакав хумор?
Ови постери могу у најбољем случају на коњкурсу да заврше, а не у одобреним.

Da smatram da si neki poster poznavaoc jos da se cimam, ili jos da te cenim jos pa nekako. Uglavnom na tvoj komentar sta god znaciJo i pokusao da kaze skroz je nebitan.

@Facafacaa

Paw paw laser beams! :p

znaciJo

A tebe ljudi da cene zato što ti je toliko urnebesna "fora" da stavljaš "j" tamo gde ne treba, i da to još i naglsasiš, i plus da to "j" staviš veliko da bismo znali da ti znaš da tu ne ide "j" nego da si ga namerno stavio jer je to urnebesno zanimljivo?
Milisav je najveća spemčina ovog sajta ikada, u rangu zanimljivosti/duhovitosti odmah ispod Teletabisa (koji su ubr pravljeni za decu ometenu u razvoju).

u rangu zanimljivosti/duhovitosti odmah ispod Teletabisa (koji su ubr pravljeni za decu ometenu u razvoju).

Kako drugacije da dojdes do ljudi koji postavljaju Sise i fejs postere nego primitivizmom?
Kao sto mozes primetiti na nekog to deluje.

Kako drugacije da dojdes do ljudi koji postavljaju Sise i fejs postere nego primitivizmom?

Pa šta ima da im se dolazi uopšte, ko ih jebe.
-
Što opet ne znači da je milisav zanimljiv.

Slabo kapiras jel da?

Focho
Slabo kapiras jel da?

Kapiram da je milisav govno.

To je tvoje misljenje al kao sto sam rekao i par postova ranije, nesto me i neinteresuje zasto ti tako mislis.

Al poentu nisi skapirao/la clap clap

@industrial
amin to that

Kapiram da je milisav govno.

Jeste ako ga svi prave, ali POJENTA peticije je da samo Focho ima pravo da pravi postere sa Milisavom. Zato kome se ne dopada cela ideja neka ne zalazi na temu. Idite na FB i lajkujte vaše ziljave statuse.

moze da pravi ali uslov je da ne ulazi u izbor. tako bi bilo najbolje

Jeste ako ga svi prave, ali POJENTA peticije je da samo Focho ima pravo da pravi postere sa Milisavom. Zato kome se ne dopada cela ideja neka ne zalazi na temu. Idite na FB i lajkujte vaše ziljave statuse.

Es ti zdrav? Nije poenta u tome ko pravi milisav postere, poenta je da su govno i smaračina ko god da ih pravi.

Ja sam rekao šta sam imao, vi se jebite.

Nepismen si.
Kao drugo: vređaš.
Doviđenja.

Es ti zdrav? Nije poenta u tome ko pravi milisav postere, poenta je da su govno i smaračina ko god da ih pravi.

Srecemo sa teme? Malo primecujem blagi izlig gneva kod tebe, nisam znao da te toliko pogadja. A pogledao sam tvoje postere citavih 7 komada, iskusno nema sta.

/edit

Vidim da ti smeta kad neko vredja, sva sreca ti ovako fino dete. Psovka ti centralni deo posta.

Dobro ljudi nećemo da se svađamo. Kome se sviđa neka da plus, kome se ne sviđa postoji minus. Ali dajte da čovek počne da pravi postere, lako ćemo za ocenjivanje.

Malo primecujem blagi izlig gneva kod tebe, nisam znao da te toliko pogadja. A pogledao sam tvoje postere citavih 7 komada, iskusno nema sta.

Pogađa? LOL (al ajde neka bude da sam gnevan, aaagrrrrrhhh)
Elem:
1. 7 postera, jer je ovo rečnik slenga a ne slikovnica
2. 7 postera, jer nisam dobar u posterima, pa se držim defki (za razliku od tebe koji takođe nisi dobar u posterima ali ih i dalje imaš više nego defki)
3. 7 postera ne znači da ne znam kakav je dobar poster a kakav govno, ni ti nisi reditelj pa znaš koji film je dobar a koji je niskobudžetno sranje, zar ne?
-----
edit
za psovke: psovka je reći "jebem ti mamu", a psovka nije reći "govno", kapiraš?