Prijava

ZASLUŽENOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

TITULA ZA PEĐUUUUUUUUUUU
PRSTEN ZA PEKIJAAAAAAAAAAA
DIRK ŠTANCUJE TITULEEEEEEEEEEEEEEE

Sve cestitke Dalasu, narocito Dirku! Potpuno zasluzena titula, besprekoran plej of!

Odlično odigrano, onako taktički odlično. Teri vukao Dalas pola utakmice, i onda pola Novicki uz Terija. Majami ništa specijalno, solidno prosječno. Zasluženo. Bravo Dalas.

KRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ!

BRAVO DIRK! BRAVO TERI! BRAVOOOOOO DALAAAAAAAAAAAAAAS!

FAK JEA!

SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!!

TOOOOOOOOOOOOOOO BRE!!! PRESREĆAN SAM!!!!!!!!

Čestitke Dalasu još jednom.

Ljudi, odoh da spavam, vidimo se sutra, pozdrav svima. :)

Goooo Mavs!

Laku noć, i ja palim lagano na spavanac. :)

Vidimo se sutra, bila je čast blejati na temi sa vama momci! :)

Gooooooo Mavs!

Najdraže mi je zbog Kida.Tuga bi bila da jedan od najboljih plejmejkera ikada ne osvoji titulu.

А вала, заслужили су. Ово је био последњи воз за Дирка, Пеђу и Кида да узми титулу, и било је време. Одиграли мирно, и победили заслужено. Леброн никад, али никад неће моћи ни да присмрди Џордану. Уништио је свој тим јуче.

Вејд, Бош, Леброн против Новицког, Кида и Пеђе. Огроман меч у сваком погледу.

Али навијах за Мавсе не због Пеђе, већ због тога што ми Дирк не делује као неко ко се курчи да је ухватио бога за муда својим умећем, као што раде Вејд и Леброн.

А уз то ова двојица су Амери, а још и црнци.

Правда за Новицког !

Jebote, više mi je drago zbog toga što glupi Lebron nije uzeo prsten nego zbog Dalasa.
Svaka čast Dirku i Teriju, zaslužili su napokon.
I da....
FRODO 1-0 LEBRON !!!

Jebem ti, kako me oraspolozi vijest! Nisam gledao tekmu, ali BRAVO Dalas, BRAVO!!!

Navijao sam za Majami, ali je Dalas potpuno zasluženo uzeo titulu, svaka čast!

E al Kecman kad im ga zabo sa pola a ovi u soku. Bilo je nezaboravno. Svaka cast!

Samo da nije Majami, pa ko god, svejedno. Drago mi jeste zbog Pedje i Dirka, al' steta pa mi je ispao Boston. Sranje!

Peki kako prođe ispit????

Добро, не може испод осмице. За пар дана тек резултати.

Nadam se da će im se svideti Terijeva statistika, hahaha.