Prijava

Није ми Џаба, бар ћу расположен да одем сутра, пошто навијам за Мајами. Кад ми дају сутра питање "Кант-Лапласова хипотеза", ја ћу да пишем Вејдову статистику. :)

Koliko meni ide na kurac Majami. Isto k'o Real u fudbalu. Dallas ftw!

To, to! Ja sam odsad psihički odsutan, počinjeeeeeeeee!

Како волим овај леви улаз Вејда.

Koliko meni ide na kurac Majami. Isto k'o Real u fudbalu. Dallas ftw!

Veoma su prepotentni i previše samouvereni i nakurčeni.

Veoma su prepotentni i previše samouvereni i nakurčeni.

Фора је што је то код Американаца позитивна особина. Такви су и Лејкерси били прошле године.

Samo ne razumem koji će im Bibi. Stalno maši, sjebava pasove i spor je.

Čalmers > Bibi

Фора је што је то код Американаца позитивна особина. Такви су и Лејкерси били прошле године.

Znam, zato ih i ne mirišem.

Čalmers > Bibi

Биби је у врху лиге био ове године по погођеним тројкама. Не по проценту, по погођеним тројкама.

А да је бољи Чамлерс, јесте.

Бареа је добар, биће нешто од њега у НБА.

Znam, zato ih i ne mirišem.

Исти случај. :) Само што сам ја почео да навијам за Мајами кад нису били оволико самоуверени, па ми сад глупо да одустанем. :)

Barea je odličan, mada ni Kid nije za staro gvožđe.

38 godina, jebote. I dalje je na nivou.

Мајами без Леброна и некако. Без Вејда никако не могу.

Kad Terija krene.. :)

Idi spavaj, Peki, nece ovo na dobro d'izadje ;)

Majami se izgleda oduzeo od mogucnosti da ovo bude poslednja utakmica. Jos su dobro otvorili, ali Dalas i bez Novickog, samo zahvaljujuci jakoj odbrani i jakoj psihi preuzima igru.
Samopouzdanje je zasad na strani Dalasa, i to ubedljivo, a rekao bih da to sad ima preko 50% znacaja od svih faktora bitnih za pobedu.

No, ovde je moguce jos 20 preokreta do kraja. Ono sto Pekija treba da plasi jeste to sto je Majami i dosad uspeo 2 utakmice da izgubi uprkos velikom vodjstvu, a nijednu da okrene u svoju korist.

E, jebote, ne videh temu ranije, ne mogu da se smaram za vreme ovih jebenih tajmauta, bar nešto da pišem.

Vidim, navije se za Majami. Ja za Dalas, jbg, uvek navijam za slabije. A i Dirk je faca :)

Baj d vej, i ja sutra ispit u 10, biće veselo. :)

Ma gde se navija za Majami, mislim da samo Peki navija za njih. Go Mavs!

Колко је јеботе?

Peki hejter :)

Go Mavs!

40-35 za Dalas. Jebem ti sudije, opet prave Isusove od ovih iz Majamija.

Sad je 40-35 za Dalas, posle serije Majamija od 7-0. Inace je pre toga Majami vodio 11 razlike. Ukljuci Sport klub i prati.