Prijava

A šta mislite, pored glavnih igrača tipa Novickog, Vejd i Lebrona, koji su presudni faktori za pobedu oba tima?

Opaaaaaaaa, tučaa..

Сипај к'о у нероткињу!

Вејд лупа центрима банане у рекету, фај јеа!

Samo da glupi Stivenson ne zabode isključenje.

Ja vec rekoh, psiha.
Majami je izgleda nasao resenje za Novickog, Dalasu ide bolje dok je on van igre, sto je maltene apsurdno. Bas me interesuje da li ce ubacivati malo i Stojakovica u igru, pomalo je smesno da ni ne udje na parket.

A šta mislite, pored glavnih igrača tipa Novickog, Vejd i Lebrona, koji su presudni faktori za pobedu oba tima?

Pomoć Novickom. Ne mož' čovek sve sam uraditi, ukoliko budu ubacivali ovi njegovi otvorene šuteve koji im on napravi, biće odlično. Plus odbrana, bar na Lebronu, ni Vejd neće moći sam, a ostalim igračima ni ne daju loptu, možda eventualno Bošu.

Meni ide na kurac ovaj Bos, veceras je kljucni igrac Majamija. Picketina, sad je nas'o.

Opet su Vejd i Lebron upali u onaj "ja mogu sve sam" trip, da im ne treba Boš.

I ide mi na kurac onaj komentatorski duo što favorizuje Majami. Sport Klub ima očajne komentatore.

O jebem ti temperament Stivensona da ti jebem.

Jel ovo serija od 14:0 za Majami?

Било би 14:0 да нису дали ово слободно због техничке. Овако је 14:1.

Novicki ocajan, neprepoznatljiv. Ne da oni njega nesto zatvaraju, nego nekako nije njegovo vece.

Božeee ,kako ovaj Merion baca slobodna...

Jeste da navijam za Dalas, ali koji je kurac sudijama? Stivenson gruno Hezlema, a ovaj mu se samo uneo u facu i otišo, a onda uleteli Čendler i ovi. Ne razumem, jebote.

Jebem ti glupog Čendlera da ti jebem glupog Čendlera. Prvo poluvreme, Maimi i Novicki 2 faula, a Čendler 3 faula. Sranje.

Božeee ,kako ovaj Merion baca slobodna...

Pa da li je to stvarno tako ili se on sprda??? Smijurija.