Prijava

Ja znam kako se lovački kerovi odbijaju da ne zagrizu plen, pa to možeš da primeniš u ovom slučaju. Naime, potrebna ti je jedna mrtva vrana, čije je meso navodno kiselo, a psima je to bljaaaaak. E, rasporiš vranu i njenim iznutricama namažeš mački glavu, pa kad je ovaj Snupi šćapi, samo će da skikne od gadosti i neće mu više pasti na pamet da je uznemirava.

Samo da se i ja priključim pohvalama za naslov. Zakocenila sam se od smjeha. :)

Наслов јебе! А знаш како Стивене, мало си се зајебо требао си од малих ногу да их држиш заједно, тако сам ја имао кера и маче добио их скоро исти дан, и били лепо другари и та говна, ал кад је маче цркло набавили ново, овај није тео ни да чује... Па га је ћапаво заглаву...

Možda da naučiš mače da hoda u rikverc, pa kad priđe keru, neće ga više vatat zaglavu nego za guicu il kičmu.

Turaj mu sedative u 'ranu a mačetu steriode da postane meče, a ne mače ;)

, тако сам ја имао кера и маче добио их скоро исти дан, и били лепо другари и та говна, ал кад је маче цркло набавили ново, овај није тео ни да чује... Па га је ћапаво заглаву...

ahahahahahahahha

Ali i dalje naslov... Neprevaziđen!!!

Лоле, па је л' видиш колико је маче? Мислим да нема више од 3, 4 недеље. А пас има три године... Никако нисам могао да их држим заједно од малена :)