Koliko ih je bilo pre mene: Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

  1. Pa ko ima neravnomerno veću sujetu ?

  2. И све зависи од особе до особе. Је л' да, ГМ?

    Наравно. Оно што сам писао је генерализација.

  3. more, rasporedim te ja. po pločniku.. s' čuo?? :D

  4. Pa ko ima neravnomerno veću sujetu ?

    Stay tuned, ускоро ће се разазнати.

  5. more, rasporedim te ja. po pločniku.. s' čuo?? :D

    Па добро чему то инсистирање на неразликовању између полова? Једно су иста права, а друго истоветност.

  6. gm, već pričah o tome, mrzi me da se ponavaljam.. :)

  7. a bre Kristina...koju ću sačekušu da ti namestim da te išutaju ko loptu, ne mogu više da čitam te tvoje feminističke izjave :)

  8. e sad.. gm.. ukoliko je broj tih drugih ženki veći tu je onda svakako +
    ali ukoliko je on pročačk'o svaku koju je zasvrbelo.. to je baš veliki trn of.

    što bi rekli rišćani - ugledajmo se na stvorove iz božjeg vrta.

    zar nije isto i u životinjskom svetu (makar onom delu u kom životinje same uspostavljaju pravila tj divljem), ja sam npr fasciniran sociologijom lavljeg čopora, tu postoji mužjak koji pokazuje svoju dominaciju brojem ženki koju može da okupi oko sebe, i on isto ne želi da kresne neku krš lavicu, a svaka bi mu lavice dale. što je moćniji (u svakom smislu) čopor je veći, što je impotentniji čopor je manji ili je prosto usamljeni jahač i onda mogu čak i lavice da ga rastrgnu ako im ide na kurac

  9. Moj dragi se napali ko stoka kad mu pričam kako me je neki bivši karo. Kakav konj!!! I sad sam u problemu: zlo mi sjetit se bivših, a dobro mi kad se napali!
    On jedini žali što ih nije bilo više :-P

  10. Мени су занимљивији вучји чопори. Много волим да гледам документарце о њима баш због тих односа у чопору, који су слични односима између људи, само огољени, па тиме и лакши за разумети.

  11. Moj dragi se napali ko stoka kad mu pričam kako me je neki bivši karo. Kakav konj!!! I sad sam u problemu: zlo mi sjetit se bivših, a dobro mi kad se napali!
    On jedini žali što ih nije bilo više :-P

    Hahaha! Je l' ti predlagao trojku sa još jednim likom? Kontam da jeste. :)

  12. Moj dragi se napali ko stoka kad mu pričam kako me je neki bivši karo. Kakav konj!!! I sad sam u problemu: zlo mi sjetit se bivših, a dobro mi kad se napali!

    Hatefuck?

  13. Moj dragi se napali ko stoka kad mu pričam kako me je neki bivši karo. Kakav konj!!! I sad sam u problemu: zlo mi sjetit se bivših, a dobro mi kad se napali!
    On jedini žali što ih nije bilo više :-P

    haha, čist mazohizam, a neki ljudi jednostavno uživaju u mazohizmu.

    Realno ovo sad što ispričam verovatno će da zvuči bolesno, i pretpostavljam da nijedan drugi muškarac neće to potvrditi...ali...kad si zaljubljen jako u neku, i dok drkaš, nema šanse a da ti nesvesno kroz glavu ne idu slike kako se ona jebe sa nekim drugim....u istom trenutku te boli sve (u nekom emotivnom smislu) a opet loži te jako da zamišljaš to.

  14. A, leba vam. Mogao bih vam pričati svoju ljubavnu historiju, ali neću da vas smaram. Ja kontam da je najbolje da se zaljubiš u drolju sa 16, 17 godina. Posle toga više ništa neće moći da te iznenadi i zaljubićeš se samo u onu koja je vredna i nju ćeš da oženiš. To je moje mišljenje, a u međuvremenu nije loše karati sve što stigneš... Koji si po redu stvarno nije bitno, nekako kad se sjebeš znaš kako da se postaviš osim ako si glup pa jednu lekciju učiš 2 puta. Ja se recimo već par godina držim na rastojanju jer ne želim da se zaljubim, a lažem da je to nešto drugačije da ima neke struje između nas iz tog i tog razloga onda oprcam i kuliram je lagano, stavim na led. Onda kad ti se to ponovo jebe odmrzneš sa 2, 3 poruke i ćao. Te kad moraš da ih lažeš su malo teže, pre bi se zaljubio u onu koja da prvo veče a kad joj iskreno kažem tipa čim te vidim odma mi se digao, nego ove što daju posle nedelju dana. Kao neću da me iskoristiš a naivnu priču progutaju. Možda jesam maler da samo lake privlačim ali nikad nisam čekao na pičku duže od 10 dana, niti bih osim ako se nisam zaljubio na prvi pogled, a samo u takvu ljubav verujem. što se tiče nevinih ja sam nevinu uspeo da natripujem da mi da na 18 rođendanu njenog burazera prvo veče, doduše nisam imao kurton pa sam samo isekao kurac, ali nebitno poenta je da se ne razlikuju mnogo od već pojebanih fora je samo u pristupu. One hoće isto što i mi, od priče nema ništa u muvanju ugrizi je za vrat i videćeš kako će dati. A ako ćete o devojkama za neku ljubav onda jedino ako je na prvi pogled kao osnovni preduslov, pa tek onda da li se poklapa sa nekim sitnicama koje puno znače, a taj njen prethodni ljubavni život mi nije bitan i jednostavno ne želim o njemu ni da razovaram, jer sam 100 posto siguran da ništa dobro iz tih razgovora se ne može dobiti. Uglavnom ni ne želim da budem prvi onoj koju ću da oženim, bolje da pre mene proba sve pa ako dođe do braka znam da me neće prevariti jer je dosta prošla. pre će prevariti ove neiživljene i to apsolutno ima logike

  15. nikad nisam voleo da drkam na osobu u koju sam zaljubljen... sujeverje...

  16. Pročitala sam temu. Napričaste svašta. :)

    Nema apsolutno nikakve šanse da ikad otkrijete pravi broj osim ako riba nema neodoljivu potrebu da vam to kaže. Ili osim ako ne živite u mjestašcu od hiljadu-dvije ljudi.
    Naročito što poslije nekog vremena "neupotrebe", a naročito ako postoji određena razlika u gabaritu prethodnog i sadašnjeg (vas, jelte), djevojka može ne samo da vam se i predstavi nego i učini nevina. Nadovezujem se ovim na jedan Smarkov post, s tim da ne kažem da se njegova djevojka pretvarala (ipak je vrlo mlada, a ne počinjemo sve mi tako rano kao što se ovdje na sajtu piše, i ne odmah u prvoj vezi).
    Samo hoću da kažem da ima nas koje smo svakom novom partneru k'o neotpakovane, ako me razumijete.

    Neko je rekao da nije bitno s koliko, nego s kim. To ima logike. Ni ja ne bih nikad bila s likom koji se heftao sa svakakvim profuknjačama, ma kakvu zaštitu prije i/ili ljekove poslije koristio.

    Ja bih dodala da nije svejedno ipak jesu li to bile jebačine samo za noć, ili one u dužoj, normalnoj vezi. Teoretski je svejedno, broj je isti, ali razumijem da ćete manje poštovati onu koja se samo kresala kad joj neko naleti od one koja je to radila sa svojim stalnim momcima. Tako bar ja mislim o muškarcima. Ako ništa, onda bar o njihovoj umješnosti koju su pri tim odnosima pokazali. :)

    Takođe neko reče da nema potrebe da to ispitujete, osim ako sebi ne želite zakomplikovati život. A komplikacija života je ipak ženska karakteristika. Dakle, ne budite pičke. :)

  17. nikad nisam voleo da drkam na osobu u koju sam zaljubljen... sujeverje...

    Nije, nego to pokazuje dvojstvo, podeljenost u emotivnom životu. I meni se to dešavalo, pa kad sam shvatio da objekti moje romantične ljubavi nisu istovetni sa objektima moje erotske želje, morao sam da se preispitujeeeeem.... I na kraju sam... U stvari, još nisam stigao do kraja... Ne znam ni ja, ali razmisli o jedinstvu objekta svoje želje.

  18. ja prvi put vidim da luli psuje :)

  19. E sad pogledah naslovnu i vidim ovu defku: http://vukajlija.com/omega-muzjak/127868
    Odličan tajming. :)

    EDIT:

    ja prvi put vidim da luli psuje :)

    Ne pratiš me dovoljno, ni na pravim mjestima :)

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.