Prijava

Luksdoc, ma kenjaju. Nego došli ovde pa se teše i da vide ima li sličnih. A još pljuju likove koje jebu.

Hm.

Brate, ako si ti dovoljno do jaja prema njoj u svakom pogledu, ni jedan od tih 7 iljada kurčeva više nema vrednost pišljivog boba. :)

Apsolutno.

Hohoho, gambe ta se posle tih 7 iljada na tvom ne bi zaustavila sigurno.

Hohoho, gambe ta se posle tih 7 iljada na tvom ne bi zaustavila sigurno.

Detinjasto razmišljanje.

Hohoho, gambe ta se posle tih 7 iljada na tvom ne bi zaustavila sigurno.

Ne, nego bi na tvom,.
ja znam slučajeva gde su ljudi ženili nevine koje su u braku postale veće droljetine nego one po ulici. a opravdanje im je da je željna svega. jbg

more, vi mislite mi obožavamo kada suptilno kažete "draga, jeb'o sam kompletnu žensku 'populaciju' studentskog grada"
msm.. nemoj se lažemo..

Pa jel treba da vam lažemo? Neka od par milijardi žena bi se izlanula, a onda svađa i belaj.

Pa jel treba da vam lažemo? Neka od par milijardi žena bi se izlanula, a onda svađa i belaj.

ne, ne treba da lažete no ne treba ni da budete tako sebični.

Meni je detinjastije ovo o svim ovim glupostima o zamišljenoj ribi koja se jebala sa svime što poseduje kitu a ipak je ok jer ona govori o tome. I biće divno imati takvu ženu koju Bože zdravlje sutra zatekneš na poštaru, ali ona voli kitu,ne krije to i tebi je to ok. Tebi u početku nije svejedno pa se tu svađate ali na kraju prihvatiš. I uzmete se i na svadbu dođu Hju Grant i Sandra Bulok i ona se promeni.

Ajde bre, pamet u glavu. A i ti ako već imaš ribu ne moraš da praviš majmuna od nje- moje razmišljanje.

brate ako se volimo dacu joj kurac gratis. :)

kurac je kurac. licemerni ste malo. ne smeta vam ako je imala jedan ili dva pre vas a smeta vam ako se pored te jedinice ili dvojke dopiše nula.
a nama ženama ništa ne sme da smeta.

I nađi neku takvu Gamby ali nemoj sutra nas odavde da moliš da idemo sa tobom da je molimo da se vrati jer je pobegla u Zaječar sa nekim kamiondžijom.

Meni je detinjastije ovo o svim ovim glupostima o zamišljenoj ribi koja se jebala sa svime što poseduje kitu a ipak je ok jer ona govori o tome. I biće divno imati takvu ženu koju Bože zdravlje sutra zatekneš na poštaru, ali ona voli kitu,ne krije to i tebi je to ok. Tebi u početku nije svejedno pa se tu svađate ali na kraju prihvatiš. I uzmete se i na svadbu dođu Hju Grant i Sandra Bulok i ona se promeni.

Pre će ona da ti bude verna, kad je već sve probala i svega se zasitila, nego neka kaludjerica, koja je željna svega i svačega, da se tako duhovito izrazim. Zašto bi te varala, kad je jebanje već prošla i smorilo je, da je sa tobom htela samo da se jebe, ne biste ni ostali u vezi već bi produžila dalje na časove jahanja. Mani mi te priče jednom Dart Vejder, uvek Dart Vejder.

Ma ko se još jebanja zasitio.

I nađi neku takvu Gamby ali nemoj sutra nas odavde da moliš da idemo sa tobom da je molimo da se vrati jer je pobegla u Zaječar sa nekim kamiondžijom.

Da, ovo je vrlo onako verovatan scenario. :)

Pa kažem ti ja, ne pričam ništa od ovoga tek onako nego iz iskustava ljudi iz moje okoline:)

Pre će ona da ti bude verna, kad je već sve probala i svega se zasitila, nego neka kaludjerica, koja je željna svega i svačega, da se tako duhovito izrazim. Zašto bi te varala, kad je jebanje već prošla i smorilo je, da je sa tobom htela samo da se jebe, ne biste ni ostali u vezi već bi produžila dalje na časove jahanja. Mani mi te priče jednom Dart Vejder, uvek Dart Vejder.

brate, gambi.
ne gledaj tako crno-belo.
i ne klasifikuj žene na osnovu broja kurčeva.
aman.
da li je neko veran je individualna stvar koja više zavisi od same relacije no od pojedinca.

Slažem se sa Christine. Devojka obasnila.

brate, gambi.
ne gledaj tako crno-belo.
i ne klasifikuj žene na osnovu broja kurčeva.
aman.
da li je neko veran je individualna stvar koja više zavisi od same relacije no od pojedinca.

Alo. :) Ja sam samo dao kontra primer. Meni se generalno jebe sa koliko je devojka likova bila ako mi je do jaja sa njom. Da si pročitala sve moje postove na ovoj temi skontala bi to, ne bi uletela ovako u pozovimo Utisak nedelje fazonu.

more, vi mislite mi obožavamo kada suptilno kažete "draga, jeb'o sam kompletnu žensku 'populaciju' studentskog grada"

Ко то мисли? То је шабански и јаднички.
И ко још користи тај геј израз 'драга'?

Brate, ako si ti dovoljno do jaja prema njoj u svakom pogledu, ni jedan od tih 7 iljada kurčeva više nema vrednost pišljivog boba. :)

Да, само не видим какве везе има то што сам ја до јаја према њој. Шта, као она ће више да ме цени зато што сам ја до јаја према њој, у односу на све остале? А ја се ту ништа не питам?

nisam ja sad uletela, dečkoo :D
ne, hoću reći da može biti "vernija" i devojka kojoj si ti "prvi kurac" od one zasićene. nije ti broj kurčeva neki validan parametar. ali ponavljam, to zavisi on same veze, ne od nje.
ukoliko želiš da ti neko bude veran treba da "radiš na tome".

Да, само не видим какве везе има то што сам ја до јаја према њој. Шта, као она ће више да ме цени зато што сам ја до јаја према њој, у односу на све остале? А ја се ту ништа не питам?

Mislim da bi dovoljno trebalo da ti znači to što je njih ostavila, a ostala sa tobom. Što joj oni nisu bili bitni, već je bila sa njima samo zbog seksa, a sa tobom hoće vezu.