Koliko ih je bilo pre mene: Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

  1. Ко то мисли? То је шабански и јаднички.
    И ко још користи тај геј израз 'драга'?

    Jadno, nego šta.

  2. nisam ja sad uletela, dečkoo :D
    ne, hoću reći da može biti "vernija" i devojka kojoj si ti "prvi kurac" od one zasićene. nije ti broj kurčeva neki validan parametar. ali ponavljam, to zavisi on same veze, ne od nje.
    ukoliko želiš da ti neko bude veran treba da "radiš na tome".

    Naravno da ne može da se postavi zakonitost poput tablice množenja, ja sam samo pričao šta je logičnije. Uvek postoji faktor proizvoljnosti, zato osobe i ne mogu da se klasifikuju po knjigama tek tako. Ne cepidlači sad brate. :)

  3. Прелистах на брзину тему, углавном ме сморе овакви разговори, тако да ме мрзи нешто да се упуштам у дискусију. :)

    Али, видех да је неко негде поменуо оно класично "Лик који је јебао много девојака је краљ, девојка која се јебала са много је курва". И искрено, и мени то баш мало није било јасно, мало више, јер реално, ако се залажемо за ту једнакост полова (а видим да се неки овде залажу), онда би ваљало и да ту будемо једнаки. Видех негде поређење. Каже, кључ који отвара све браве је добар кључ, брава коју сви отварају је лоша брава. Има ли ту неке логике?

  4. Да, само не видим какве везе има то што сам ја до јаја према њој. Шта, као она ће више да ме цени зато што сам ја до јаја према њој, у односу на све остале? А ја се ту ништа не питам?

    Pa upravo se ti za SVE pitaš. :)
    Ti si osvajač, grabljivac, da se tako banalno izrazim, a žena plen. Ako ti nju ščepaš čeljustima ljubavi, pažnje, odanosti i dobrog seksa, veruj mi, makar ona bila Ćićolina sa dijagnozom nimfomanije, ima iz ruke da ti jede, jer joj TI pružaš sve što joj je potrebno i ona neće otići sve dok je tako.

  5. džimi, ono što ja pokušavam reći je.. zašto, pobogu, zašto ste tol'ki šovinisti i delite ljudski rod na muške i ženske. čovek je posesivno biće. i muškarcima i ženama jednako, čitaj jednako, smeta poduža sexualna istorija.
    i ponavaljam.. da, to je itekako pritivan patrijarhalan čin čobana samo ukoliko smatrate da vi možete da sobalite sve što ima pičku, a ona ne sme da se popne na tol'ki broj kurčeva.

  6. Mislim da bi dovoljno trebalo da ti znači to što je njih ostavila, a ostala sa tobom. Što joj oni nisu bili bitni, već je bila sa njima samo zbog seksa, a sa tobom hoće vezu.

    Како можеш 100% да будеш сигуран да ће да остане с тобом? Јебига, мислим да, кад су те ситуације у питању, вук длаку мења, али ћуд тешко. Макар ја имам искуство са таквим људима. Људи који имају навику да скачу са цвета на цвет тешко могу да се скрасе тек тако.

  7. Pre će ona da ti bude verna, kad je već sve probala i svega se zasitila,

    + milion

    džimi, kakve mikrobe ti spominješ? pa valjda se devojka neki put i zaprala. i mnogo bre usko gledaš na celu stvar. ne pričamo o onim kamenjarkama koje blajvaju po haustorima, već normalne bre devojke koje jebu. (takva je ova iz filma, normalna bre cura). uostalom koja cifra je tebi neprihvatljiva? 5? 10? 50? i ako si joj ko zna koji po redu, što misliš da joj nećeš biti poseban? ako jebeš bolje od prosečnog, itekako će te zapamtiti. i što odmah misliš da riba nema samopoštovanja samo zato što voli da uživa u seksualnim iskustvima. (ovo je pitanje za sve). i misliš da su tipovi sa kojima jebila neki luzeri? možda je devojka imala sreće da često naleti na toliko jebozovnog tipa da bi takvo iskustvo samo idiot propustio! ;) e sad, one "ekipne" drolje, tj koje se kresnu sa svim likovima iz ekipe, e to je prosto lenjost! mrzi je da normalno traži tipove, nego se dofaća onoga što joj je nadohvat ruke. i naravno da je to fuj.

    lično, svojim momcima sam uvek govorila tačnu cifru, do u blajv. nekima je i malkice smetalo, u smislu da su bili ljubomorni, želeli su da su mi prvi, a jbg, pre ili kasnije bi se pomirili sa tim i nikada nisu raskidali sa mnom zbog toga... doduše, ni nemam neku divlju prošlost...

  8. Како можеш 100% да будеш сигуран да ће да остане с тобом?

    Hm, pa ne možeš ni za nevinašce da budeš siguran.

    ебига, мислим да, кад су те ситуације у питању, вук длаку мења, али ћуд тешко.

    Pomenuh već u prethodnim postovima konta primer.

    Људи који имају навику да скачу са цвета на цвет тешко могу да се скрасе тек тако.

    Možda ih smori menjanje cvetova kad nadju onaj koji im se svidja kako miriše, ako me razumeš. :)

  9. Pa upravo se ti za SVE pitaš. :)
    Ti si osvajač, grabljivac, da se tako banalno izrazim, a žena plen. Ako ti nju ščepaš čeljustima ljubavi, pažnje, odanosti i dobrog seksa, veruj mi, makar ona bila Ćićolina sa dijagnozom nimfomanije, ima iz ruke da ti jede, jer joj TI pružaš sve što joj je potrebno i ona neće otići sve dok je tako.

    Све то стоји, али не знам зашто би се спуштао на ниво рибе која је толико џарана. :)

    džimi, ono što ja pokušavam reći je.. zašto, pobogu, zašto ste tol'ki šovinisti i delite ljudski rod na muške i ženske. čovek je posesivno biće. i muškarcima i ženama jednako, čitaj jednako, smeta poduža sexualna istorija.

    А зашто ти, побогу, зашто сврставаш мене у те људе? Премотај мало моје постове, па ћеш да видиш да од тога о чему говориш нема ни трага у њима.

    i ponavaljam.. da, to je itekako pritivan patrijarhalan čin čobana samo ukoliko smatrate da vi možete da sobalite sve što ima pičku, a ona ne sme da se popne na tol'ki broj kurčeva.

    Цитираћу себе:
    http://vukajlija.com/forum/teme/28286-koliko-ih-je-bilo-pre-mene-primitivni-hir-patrijarhalnih-cobana-ili-stereotip?strana=2#post_1379507

  10. zašto, pobogu, zašto ste tol'ki šovinisti i delite ljudski rod na muške i ženske.

    Zato što muškarci jebu a žene bivaju jebane.

  11. džimi, nisam sve čitala.
    ali, u pravu si :)

  12. Džimi lepo rekao o ljudima koji skaču sa cveta na cvet. Ona priča sa zaječarskim kamiondžijom od malopre, pa rekoh vam ja.

  13. Ја капирам да је ова тема отворена да би нам Гамби саопштио да он јебе, али ајде, може овде доста да се расправља. :) Је л' тако Гамби, признај? :)
    Иначе не смета ми нешто јер кога боли курац за то реално. Љаџовски је да смараш девојку око тога, мада рецимо што рече Џими, можда је зајебано бити са девојком која је све до тада преварила, мада ни то не мора много да значи, откуд знам.

  14. a koja je to za vas optimalna cifra?

  15. мада рецимо што рече Џими, можда је зајебано бити са девојком која је све до тада преварила, мада ни то не мора много да значи, откуд знам.

    Zašto puno seksa mora da podrazumeva i varanje dečka?

  16. Све то стоји, али не знам зашто би се спуштао на ниво рибе која је толико џарана. :)

    Pa jebiga, ovo je neka hipotetička riba koja se zbog jačine libida pojebala sa 7 iljada tipova. :) Mislim, ekstreman je primer, nego samo sam hteo da kažem da to što je riba bila, sa npr 10, 15 tipova, nije nikakav moralni hendikep u odnosu na neku koja se prva dala tebi. Nekorelativno je, pod uslovom da je ova prva to radila zato što je osećala potrebu.

  17. Гамби нисам читао тему бураз, а поготову не пажљиво, не причам о пуно секса него о варању. Али то ти нећеш сазнати тако да кога боли курац. Реално, јеби док 'оће, после није легално.

  18. ne, ponekad mi stvarno smeta to što neki potenciraju nametnutu posesivnost žena.
    'alo, hranite svoj ego negde drugde.
    niste jači ukoliko ste potrsili celo selo i sada jebete devicu koja ne sme da pisne i što ste "muškarčine".
    fuj. gadi mi se takva filozofija.

  19. p.s. da, zeka je pitala.. a i mene zanima.
    koja je to optimalna cifra? :)

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010