Prijava

Dacete mi tri malibu separea

joj majku ti jebem, tačno ću da se zaposlim kao šanker na nedelju dana samo da pitam ljude ovo

Eh kad se tako bagra skupi njih 30 pa naruce neko skupo pice ali njih 30 pa svi po 4 eura daju i onda skacu oko stola kao oko logorske vatre i snimaju se kao ludnica burzuji ovo ono za instagram story live i onda tu flasu mrcvare 3 sata, samo mijenjaju led u posudi i sutradan pricaju 3000 eura ceh bio
O majku vam jebem

Brate mili, nas 5 prije neki dan u Lazinom sokaku tura 1000 dinara, još onaj pjeva ŽIVJELI SMO MI BEZ BRIGE DVA GALEBA I VERIGE a mi u Lazinom sokaku baš je štodog provod u Novom Sadu jebeš trokadero

Izmedju becica I haniotia,bolje becici. Ceo taj sever grcke je sranje,msm nije sranje ima tu lepih mesta lepih plaza al ovo sto nasi ljudi idu to je tuga jebena od turizma more je uglavnom sranje nigde drveta nema umres na onom suncu I gledas vecu stoku nego u crnoj gori sto bi sreo.
Kad se odmaknes malo po cenama od paradajiz turizma onda naravno grcka>crna gora

nemačka ili zrće za 2018. godinu??

a jocko ima najdeblje noge na svetu

Subota veče, čipe se za kible moeta u separeu, ponedeljak jutro došli u uflekanim majicama i trenirkama u menzu da ručaju

Realno dalmatinske obala jebe i CG i severnu Grčku uzduž i popreko. Samo ne obala, nego otoci. Ko ume, može da skupi ekipu od 4-6 duša i iznajmi jedrilicu 33-44 stopa i ide od marine do marine, a preko dana jedrenje/brčkanje po plažama. Nikako na obalu dok se ne krene kući.
Obala je za žgadiju samo.

O da, kakvo uzivanje... Ako nesto vezano za vodu mrzim to su jebene jedrilice.
Disclaimer: nisam nikad bio na Novom Zelandu, mozda to tamo radi. Ali ne verujem.
EEEEE, ajde da damo po 480E da iznajmimo jedrilicu znas kakav zezov, jedrimo, ronimo, uzivamo, pecamo...
Dvaput su me tako zajebali i vise nikad, da je vetar toliko dobar ne bi motor izmislili (ima ga i jedrilica, da ga nema kurac bi stigla negde), vetar ce da duva kad se njemu cefne i boli ga kurac sto tebi prolazi vreme, i onda pali motor., a ono govno ko IMT 544 sporo pa ciguljas polako, al kao to je super za pendulanje i unda stanes u marinu negde da PLATIS vez, struju, vodu, ili se usidris negde u zalivu pa gledas grad dok te more vrti i pijes nesto, e to je jedini lep deo jedrenja. I onda tako u toku 15 dana potrefe se dva da duva vetar i onda VAUUU kako jedrimo jebote, ahhh za to se zivi kakav osecaj mi smo jedno sa prirodom, a neko se iskenjao i zapusio vece smrdi i po tolikom vetru, i nema veze ato je na ostrvu Milos padala kisa sest dana i sto kabine prokisnjavaju, al mi uzivamo haha igramo jamb, i pecamo ciple...

Hahaha gušim se jebote

Kakav hejt!
Dobro, nije za svakoga. Ali kad uđeš malo u fazon, nema lepšeg načina da provedeš leto. Samo treba svako da zna šta treba i ne treba na brodu i onda je mnogo lakše i lepše.
A nigde nema čistijeg mora i veće slobode.