Prijava

Za one koji nisu u potpunosti razumeli naslov, pomalo mi ide na živce što svaka druga tema na forumu ima generičan naslov u ovom formatu. Primera radi:
''Saša Popović - Debilni nepismeni šljam bez sluha, ili neshvaćeni genije?'' (Primer je izmišljen radi doslikavanja situacije)

Jer se još neko oseća kao ja il sam jedini?

I u naslovu treba da bude ''teme'' umesto ''temu'', al ne znam kako da editujem to, niti dal mogu.

I u naslovu treba da bude ''teme'' umesto ''temu'', al ne znam kako da editujem to, niti dal mogu.

НЕ можеш. Питај модове.
Мени не сметају дуги наслови. Неки су изврсни, чак.

pomalo mi ide na živce što svaka druga tema na forumu ima generičan naslov u ovom formatu. Primera radi:
''Saša Popović - Debilni nepismeni šljam bez sluha, ili neshvaćeni genije?'

То је трејдмарк Вукајлије, и ако га промене биће Њ....

Editovao sam ti naslov.

To je jedan od fenomena Vukajlije, ponekad smara, ali ima nekih koji su bolji i od samog sadrzaja teme.

''Saša Popović - Debilni nepismeni šljam bez sluha, ili neshvaćeni genije?''

Misliš društveni parazit ili samo stereotip? :)
To je moj trejdmark, nisam ja kriv što me ostali kopiraju. :p

Ovo je društveni parazit. Može lok odma.

Ја се сећам теме: "Друштвени паразити или само стереотип: Друштвени паразити или само стереотип?" до јаја тема била.

Ја се сећам теме: "Друштвени паразити или само стереотип: Друштвени паразити или само стереотип?" до јаја тема била.

Koje? Ima ih ja mislim 3. :)

Misliš društveni parazit ili samo stereotip? :)
To je moj trejdmark, nisam ja kriv što me ostali kopiraju. :p

Jesi stvarno ti prvi to otvorio?

Koje? Ima ih ja mislim 3. :)

Свака је била добра на свој начин. :)

Protiv, iz više razloga, da ne nabrajam sad...

Gambi zar to nije bio Jovičić?

Protiv, iz više razloga, da ne nabrajam sad...

Da, apsolutno je jasno šta si hteo da kažeš.

Gambi zar to nije bio Jovičić?

Ne. Ja sa ovom linkovanom temom. Prelistaj podforum ako sumnjaš.

Koji si lik, kako ti je to palo na pamet?

:)

Da, apsolutno je jasno šta si hteo da kažeš.

Ja uvijek uprostim.

'Fala Frenki

Protiv, iz više razloga, da ne nabrajam sad...

Ne sećam se da je išta bilo predloženo da bi bio protiv... Al ajde.

Ma i meni nešto smor u poslednje vreme pa me sitnice nerviraju. A ovu temu što ste linkovali ću pročitati :D

To je jedan od fenomena Vukajlije, ponekad smara, ali ima nekih koji su bolji i od samog sadrzaja teme.

I meni bilo zanimljivo kad sam vid'o to prvi, drugi put. Al posle trećeg mi postalo malo ''pih''...

A ne sećam se da li je stvarno bila tema Saše Popovića, on mi je samo prvi pao na pamet :P

Ne sećam se da je išta bilo predloženo da bi bio protiv... Al ajde.

Ma zajebavam se... Meni ti naslovi ne smetaju, bitniji mi je sam sadržaj teme i postovi u njoj i čitam sve do onog momenta kad tema skrene u jebačinu neku.