Prijava

Dobro, rekoh da sam pogrešio. Prenaglio.

Ако се СтефанКостић противи значи да радиш добру ствар Кајзи! Само напред!!!

Šefe, tako ti ispadne kad se igraš demokratije :) Lepo pobrišeš i kad se požale kažeš: "Jebiga, bag, pokušaću da ispravim" i za pet dana svi zaborave...

šta je ponestalo prostora na serveru??? frka u šesnaestercu !!

Мени мојих постера и није жао, мени је жао што има крша глупости у одабарнима. :Д

A ovaj je u plusu za 300. Toliko o skoru kao kriterijumu kvaliteta postera.

Некада број плусева није мерило квалитета. У коњкурсу има много смешнијих постера него у одабранима.
Мало ти Пура не верујем, звучиш ми као неки политичар после пораза који каже па знате ми смо ово и хтели и очекивали. Мало си се зајебо, бар ја тако мислим

Taj je odličan, meni u omiljenim :)

Svi moji posteri su imali skor preko 100, a sada imam -8 postera...
GDE JE PRAVDA OVDE ?

Само да вас подсетим на онај тролфејс на претходној страни :)

Jbg, ćale, moj veoma drag poster sa Mrkonjićem a pisalo je "Što me gledaš tako mrko" koji je neko predložio za odabrane, ode. :( Nije ti fazon, ali se nadam da ću ga ponovo videti. Pretpostavila sam da si to uradio i pre nego što si nas obavestio jer nije bilo moguće da su dva moderatora očistila sajt tako brzo.

И овај има мање од сто, а штета да се обрише
http://www.dodaj.rs/f/35/pB/4d8mfsXb/ee-de-pogledaj-sta-im.jpg

Svi moji posteri su imali skor preko 100, a sada imam -8 postera...

Provaljen si Kaizi dechko! Zašto ne priznaš da si nešto sjebao na jednom serveru? Šatro namerno obrisao postere koji su imali manje od sto poena... ;)

Gazda, nemo' im vraćaš postere ni po koju cenu!
Poras'o ti broj ktitora, ne trebaju ti više fejzbučari!

Каизене зашто избегаваш захтеве за брисање оног глупог постера?

Vraćaj postere, evo smaraju po forumu i po četu: Gde su mi posteri, gde su mi posteri....
Ljudi pizde! I posterdžije i "normalni" autori jer moraju da im objašnjavaju.

poster 7 jegera jebe!!!

Snežanu ne može da vidi babo jer je umro :(