Prijava

Па не би могао да тражим више од 40,45, јер реално, дрес је добар, само је мени превелики...

Окачи на Лимунду :)

У урадићу тако. Јесте да је поклон, реално, али би оном цирадом могао да покријем кућу пре него да је обучем.

Елем, Милице, ти би то требала да знаш. Шта је са Чабом Јухасом, он је прогив Ниша поломио обе ноге пре две године, а предвиђали су му добру каријеру?

Питање за отварача теме - колико се плаћа чланарина и могу ли девојчице да тренирају? Знам једну девојчицу из Земуна која би се уписала.

40 хиљада или евра Пеки?

Колико кошта рагби лопта?

Колико кошта рагби лопта?

Мислиш, лопта за амерички фудбал? :)

40 милиона евра. Па 40,45 евра, наравно. Ових европских.

За рагби лопте не знам, али лопте за амерички фудбал су друго. Код нас су прескупе, ако мене питаш, поготову ако хоћеш квалитетну.

Тек је ове године почео поново, ал у Суботици :)

mylyca
Тек је ове године почео поново, ал у Суботици :)

Јебига, а имао је шансе да оде и ван гране и узме неку кинту за то.

Алал му вера што се вратио. После прелома обе ноге треба да имаш муда до земље да опет почнеш са тим...

Те лопте су њесра, реално. :)

Ја имао две Вилсонове, оригинал, послате из Америке. Тад сам још ишао у средњу, тако да сам их носио сам их у школу и учио цело одељење како да правилно баца лопту, и организовао неке аматерске мечеве на вештачкој трави. :) Обе су кратко потрајле, тек по пола године, искрзају се од бетона и осталих срања.

После тога тамо купио себи једну најкову за колеџ такмичења, са спиралама, и њу чувам, не дам ја напоље! :)

Даш ми куме за 100 и лопту и дрес? :)

Ја сам мало пратио пре 7.8 година Патриотсе и Брејдија.
После су ми занимљиви били Питсбург Стилерси.
Сад појма немам ни ко је шампион, ни ко где игра...

http://www.ultimate-gear.org/?x=cat&id=12 evo ovde ima lopte 2000 wilson ova prva je dosta bolja od druge...

Ја уместо PICK A читам PIČKA и мислим јел ме неко зајебава

PICK A
BREND

hahahahahahhaha Mendehal u Stilersima covek je ubica jedan od boljih raninga

Пеки како су ти слали из Америке? То неко из Америке долазо вамо па ти донео или си добио некако поштом?

E da ako si dobio postom kolko kesa izasla ta posiljka ? :D

Јешчуо, Френки?!

Čuo. Sa tobom čovek svakog dana nauči nešto novo.

Пошто ме отварач теме игнорише или није вид'о:

Питање за отварача теме - колико се плаћа чланарина и могу ли девојчице да тренирају? Знам једну девојчицу из Земуна која би се уписала.

:)

Па чула сам још коментара да бих требала да будем ранинг бек, ал шта знаш, можда нисам довољно брза и спретна да се изборим са свим линијашима, па ме метили овде где могу лакше да им утекнем :)

Ma lože te, i sama znaš da si ti samo jedna obična pijanica.

mylyca
Пеки како су ти слали из Америке? То неко из Америке долазо вамо па ти донео или си добио некако поштом?

Доносили ми кад долазе оданде...