Prijava

ФЕЈЗЕ САМО НАПРЕД, ПРАВОЛИНИЈСКИ И АГРЕСИВНО!

AHAHAHAHAH!!

Prvi put, kojeg se sećam, mislim da beše - 3-4 sata do sela. Zajebano mi je bilo kao malecak da se penjem uzbrdo, ali isto tako i zanimljivo.

Moj prvi put je trajao 0.00 sek.

Kresao sam na Kališu prvi put, nisam svršio, trajalo je 15ak minuta. (Izdrkao sam pre toga, a i koristio sam gumu)
Drugi put jesam svršio, nakon 17 minuta, minut gore-dole.

prvi put je bilo jedno dobrih 3-4 minuta.... A sad jebem na kilometre :D

sve zavisi od prilike do prilike :P puno je faktora :D

први пут који сам градио трајао је цирка пет година. после су прошли струја и вода те су га уништили.

Kada 'močim sa gumom, mogu da razvučem i do 45-50 minuta u jednom navratu, ali bez gume, kako umočim, već osećam da ću da opalim.

Ја не јебем, тако да немам проблема.

Ja sam sve vreme razmišljao kako ću sutra da se hvalim drugarima u školi, pa nisam obraćao pažnju na vreme.

Ja sam sve vreme razmišljao o čuvaru koji mi se motao ispred Apartmana (štek na Kališu) i koji mi je, svaki put kada bih podigao glavu, upućivao zajedljiv osmeh. Ah, c'est la vie.

prank srce moje, pa ti si jebao :D

nisi mi još uplatio ktitora pizdo :D

Shomy23
Е а који је осећај кад цепаш невину рибу ? Мислим, јел одвратно много, пошто ће ми се указати прилика ових дана ( није да се хвалим ) :)))

Brate. Ja sam pokušao bivšoj da skinem đanu. Nisam uspeo nakon 2 sata pokušavanja. Riba se sušila svaki put kada sam pokušao d'uletim. Na kraju mi se spustio, pa sam je poslao gajbi. Raskinuli smo 3 nedelje kasnije.

sylar011
prank srce moje, pa ti si jebao :D

nisi mi još uplatio ktitora pizdo :D

Jesam, jeb'o sam. :)

Čekaj da se pri'vatim keša, bre, ne stigoh. Sa Midori sam blejao od okupljanja non-stop.

jeste odvratno, furaj kondom pa posle krvarenja stavi novi, onako je pregadno krv na sve strane bljak

У јеееее, зајебаноооо..

Prvi put mi je trajao oko 10 minuta i to samo zbog http://www.savjetnica.com/savjeti/arapska-muznja-penisa/ ! i naravno pre čina sam izdrkao jedno 20 puta u toku dana !

blejiš a ne zoveš siso :D

imaš pvt

da, zove se kokainski trip ;)

Зашто углавном тако кратко траје при првом путу ?
Ненавикнут си на топлу, влажну и миришљаву ђану па зато брже свршаваш ?

4-5 minuta.

Ne verujte mu. Nije jebao.

A nisam ni ja, lolololo