Prijava

OCEMO DA CITAMO DEFKE PONOVO!!
Ali je jebeno nemoguce izdrzati vise od 5 strana na dan. Jednostavno ne mozes. Nisam ja na sajtu toliko dugo, ali znam da sam u oktobru-novembru citao nekih 15-tak (ako ne i vise) strana definicija, sad ko procita toliko treba mu dat medalju. Mnogo je bre govana i zato predlazem da se i za defke uvede cenzura kao za postere.

Sve nove defke nek idu moderatorima na uvid, pa onda nek se objavljuju. Bice minimum plagijata, viceva, gluposti i trolova. Da ne pominjemo izlive bijesa i jebanje keve kaizenu i modovima preko defki. Odredite isto neko vrijeme koliko ce defkama biti potrebno da se pojave i ako se defka ne pojavi za to vrijeme znaci da ne ispunjava uslove.
Podesite da kad autor klikne POSALJI, da mu iskoci poruka koja kaze nesto na foru

Vasa defka je poslata moderatorima, i ukoliko zadovoljava kriterijume bice objavljena u sledecih sat vremena, u suprotnom bice obrisana.

sve jasno.

Osim sto modovi vise nece morati da bleje po objavljenim defkama i da traze kandidate za brisanje, konacno cemo moci i da se posvetimo citanju jer kontam da ce kvalitet da se popravi naglo. Cim se cita vise, defke ce biti bolje ocjenjene, za razliku od sadasnje situacije kada defke zavrsavaju sa manje od 10 glasova. Sad napises defku i posle pola sata ona zavrsi na 4. strani, a posto su to 4 strane uglavnom govana, niko nece da dodje do te defke, dakle, ko je vidio- vidio je, i tako defka ostane sa 10 glasova.
Cak i u ovom terminu (koji kontam da nije nesto aktivan) imate oko 30 novih defki koje su napisane u zadnjih sat vremena.

Znam da je ovo predlagano i ranije, i znam da ce modovi da se jave kako je njima to mucenje, ali jebem mu mater, to je vas pos'o, a i isti kurac, i tako i tako se mucite sa glupim defkama, samo sto je sad teze nac sve glupe, sa ovim sistemom bi 99% gluposti bilo obrisano, i mi, obicna raja bi mogli da uzivamo u defkama ponovo.
jesam ga oduzio ali morao sam da se ispraznim....
odo da jedem sad :D

Protiv. Bilo predlagano više puta.

Sat vremena je mnogo..

Protiv. Moderatori brišu sve loše defke veoma brzo. Čak ne stižem da prokomentarišem a već je obrisana. Nisi fer prema moderatorima koji dobro obavljaju posao. Banujte ga!

ЗА! Али нека не буде баш сат времена, може и пола сата...

За! Само да се не склањају дефиниције ко постери, него баш да се бришу :)

Za, iz samo jednog razloga : pođem da čitam i krenem da rokam minuse, zaboravm gdje je plus, naletim na dobru definiciju i spičim joj minus, pa mi krivo onda. Sad sam lopati spičio minus, a definicija je odlična. Možda bi to moderisanje definicija donijelo i dobrih stvari...

Ovo što milica kaže.

I ne, nije mučenje. Čak naprotiv. Ja sam za odavno.

treba nam vise ljudi zaduzenih za to uklanjanje doduse...

Јел можеш ти некад да имаш неки свој став...

Koji ste vi nolajferi, vi čak tražite više posla za koji vas ne plaćaju, bedno...

Ало, ало, ало, а ја сам изнапушаван због оваквог предлога...
Иначе сам ЗА свим срцем и мудима и чиме год треба...

Јел можеш ти некад да имаш неки свој став...

Pričaćemo kad dođemo kući.

Ja sam za, ali da ne prolazi sat vremena, nego kako se koja odobri odmah da izađe
samo da se filteriše...

Ja sam pre nedelju dana kliknuo na karticu definicije i uvatila me je jeza od najezde gluposti ZA naravno i to što reče milica nek se briše ne uklanja

ma da, živela cenzura! Svi mi se gadite i moderatori i obični članovi

Јел можеш ти некад да имаш неки свој став...

meni kazes? pa za sam ako ima vise ljudi za uklanjanje, tako da uvek poneko bude aktivan sa uklanjanjem. ovako obrni-okreni ista prica...

ili da se podeli posao, pa da odredjen broj ljudi probira ove nove, a moderatori da ciste posle.

a ti mala da skratis jezik.

Šalabajzer
Za, iz samo jednog razloga : pođem da čitam i krenem da rokam minuse, zaboravm gdje je plus, naletim na dobru definiciju i spičim joj minus, pa mi krivo onda. Sad sam lopati spičio minus, a definicija je odlična. Možda bi to moderisanje definicija donijelo i dobrih stvari...

i to i to.... zaboravih da pomenem i to. Jebena inercija, nalupam 5-6 minusa i onda i na dobru lupim minus, pa mi zao.

ne mora bit sat vremena, ja sam to samo onako lupio, ali neki period da se odredi.
I da, slazem se sa milicom, da ih brisu bas a ne kao posteri