Prijava

Честитам Вулету, прелазак на ћирилицу!!!!

Хвала, хвала.

Vule, pređe i ti na narodnjake a? :)

Ма јок, какви народњаци, само је лепше ипак писати ћирилицом.

Ja bih pisao sve definicije ćirilicom da je moguća pretraga na ćirilici, tj. glupo je da stoji naslov na latinici, a tekst na ćirilici. Tako da su mi većina definicija na latinici. Gle, i ovaj post .. ;)

Kakvo je ovo patriotsko proseravanje!
Ја пишем оба писма и подједнако их волим.

لا شيء أجمل من بلدي ارابيكا
或我的繁體中文...
Ovo zaista znači nešto!!!

ћирилица рулез! подржавам предлог

Ja sam pismen na oba pisma!

Ja, iskreno, volim i ćirilicu i latinicu i ne smatram da ih treba deliti jer se srpski jezik može podjednako dobro 'prikazati' i jednim i drugim pismom. A sama više koristim latinicu, zbog čiste estetike.

Ѕеах... ман... И феел, лике, соо сербиан њхен И усе цирилиц... Ит'с, лике, соо хардцоре сербиан...
Лике...цоол... Лике хот... Ѕеах... Соо хот...
Ит'с соо сербиан, тхере реаллѕ доесн'т гет анѕ море сербиан тхан тхис... Ит'с, лике, соо сербан, тхант тхере ис но фуцкинг њаѕ тхат анѕбодѕ њилл саѕ тхат И ам нот хардцоре Серб. Беcause I am! Because I use cirilic!! Ѕеах!!! Цоол...

preferiram latinicu al neam ništa ni protiv koga,svakom svoje :)

primecujem da cirilica ima pozitivan ucinak na popularnost necije definicije, tacnije vizuelno definicija kao da postaje smesnija, naravno sa preduslovom da je dobro napisana...

Влатко Стефановски даје свој допринос

http://www.youtube.com/watch?v=-GicVHQLZh4

Хаха! Краљ. :)

''primecujem da cirilica ima pozitivan ucinak na popularnost necije definicije, tacnije vizuelno definicija kao da postaje smesnija, naravno sa preduslovom da je dobro napisana...''

То је тачно.

е Џими када ти будеш овако свирао јави се ;)...

а како неки лијепо чувају писмо које вриједи за разлику од нас :(...

ебемти сваког ко пише латинским писмом сербски језик ...

Prezirem cirilicu i nadam se skorom ukidanju tog nakaznog pisma.

Treba pisati samo cirilicom, cirilica je zakon.
Jedino sto ja ovde nemam instaliran cirilicni font. P.S. Nemam ni latinicni :-)

влексе како немаш...`ајде у котрол панел па регионал и ленквиџ опшн...мора бити тамо...ја још не сретох компјутер који то нема ;)

Ma internet caffe, sve opcije su ogranicene :-)