Prijava

Апелујем на чланове да прекину ову тиранију коју спроводе модератори на челу са Кајзеном који је пар пута на форуму јавно рекао да су му модератори битнији од регуларних чланова што модератори у највећој могућој мери искоришћавају. Бахате се да се тако духовито изразим. То им је дало за право да на конто неких личних несугласица спроводе разне тортуре на нама члановима на најподлији начин. Као што то рецимо ради Мрмун.

Мало нам је преко курца тога да они имају сво право овога света и да спроводе неки квази комунизам, који доводи до тога да остварени људи изјаве неку небулозу типа "бојим се да постујем на форуму због модова" као на пример један ктитор пре који дан. Да ли је то нормална појава на једном "сајту за забаву"

Да ли смо ми за такав сајт писали дефиниције, да ли смо ми на таквом сајту желели да проводимо сате, да ли нам је то хвала за све што смо му пружили и да ли је то хвала за то што смо га ми изградили?
Немој да ми на ово одоворите са ко те тер`о да блејиш овде, кликни одјаву, глуп је одговор и тиме само показујете вашу бахатост!

Ја сам први који би се одрекао овог сајта не би ли доказао моју тврдњу. Апелујем поново на ауторе да обуставе сав рад на сајту, да престану да пишу дефиниције и да праве постере, пишу коментаре, и постују на форуму. И да то тако траје минимум 10 дана од договореног термина. Знам да има много увлака међу ауторима али њих ћемо занемарити. Па ако сајт на коме пишу Славко и Стивен може да буде кул, ја идем се обесим! Знам такође да има много људи који једноставно не могу да проведу дан без вукајлије али би ме радо подржали, па их стога молим да скупе снаге и да заједно истрајемо у овој борби. Ја сам пример таквог аутора, али би се зарад овога жртвовао.

Овај бојкот има за циљ само једно, а то је да докаже да је овај сајт без аутора го курац.

И да то тако траје минимум 10 дана од договореног термина.

То је теорија завере на делу!

Teatralni privremeni odlazak. Ali to je već patentirao Peki d Džem.

Кизо нећу ја отићи. Отићи ћемо групно ил ће све бити како они оће.

Sećam se da je ovo prvi Jericho predlagao kad su banovali Seljaka Veseljaka samo jer se čovek našalio.
Krajnje je vreme da dođu novi moderatori pošto ovi ne nameravaju da se promene. Trenutno imate "matore" moderatore koji bukvalno vladaju sajtom, koji su doveli par svojih ljudi da budu modovi, a ostatak su stelt modovi za koje mnogi autori ne znaju da postoje. Ono što ne valja na sajtu jesu posteri (jer se modovima jebe za njih i utrpali su sav posao dvema novim moderaorkama) i odnos moderatora prema autorima.

Da li bi neko ko je imalo normalan se bojao da postuje po forumu zbog modova?Sta ce da urade,banovace ga?Kolko ti treba za novi akaunt,cirka 2 minuta.A i treba da si idiot pa da kazes tako nesto.

Teatralni privremeni odlazak. Ali to je već patentirao Peki d Džem.

Ja mislim da samo troluje na visokom nivou.

Сармо, десило се. Да се није десило ја не бих ни написао. То је Брус написао на Ктитор форуму. Ја видо очима својим... Туга.....

fejzbuče, ovo što ti zagovaraš liči na nešto tipa.. odeš u goste i onda bojkotuješ domaćina jer ti je sip'o fantu, a tebi se pije sok od višnje.
daklem, il' jedi ono što kaizi servira il' se odjavi..
bolE nekog stojko da oblikuje sajt po manjoj grupi, on već ima velik broj poseta :)
ako me razumeš :)

Ја сам за то да избацимо Каизена са сајта и аупичкуматерину.

Kolko ti treba za novi akaunt,cirka 2 minuta

Treba sakupiti i 50 poena,a za to treba ,,malo,, duze...

Sećam se da je ovo prvi Jericho predlagao kad su banovali Seljaka Veseljaka samo jer se čovek našalio.
Krajnje je vreme da dođu novi moderatori pošto ovi ne nameravaju da se promene. Trenutno imate "matore" moderatore koji bukvalno vladaju sajtom, koji su doveli par svojih ljudi da budu modovi, a ostatak su stelt modovi za koje mnogi autori ne znaju da postoje. Ono što ne valja na sajtu jesu posteri (jer se modovima jebe za njih i utrpali su sav posao dvema novim moderaorkama) i odnos moderatora prema autorima.

A koad dođu novi modovi, oni neće da vladaju sajtom? NEMA MODERACIJE NI ZA TEBE NI ZA KOSTIĆA!

Кристине немој да дрвиш курац... Ја сам суделовао грађењу овог сајта као и многи чланови за ове 4 године, мало мућни ту главицу пре но што постујеш! А и нисам дошао у госте код модова. Јебено!

fejzbuče to se zove "dobra volja", ako nisi znao.
a vidim da je očito nemaš.
ne branim ni modove a ni kaizena.. samo nije baš smisleno ovo što govoriš.

fejzbuče, ovo što ti zagovaraš liči na nešto tipa.. odeš u goste i onda bojkotuješ domaćina jer ti je sip'o fantu, a tebi se pije sok od višnje.
daklem, il' jedi ono što kaizi servira il' se odjavi..
bolE nekog stojko da oblikuje sajt po manjoj grupi, on već ima velik broj poseta :)
ako me razumeš :)

auuu, fejla! Pa većina koja dolazi na sajt su posterdžije sa fejsa koji svršavaju na 7 jebenih jegera! Hoćeš da kažeš da je sajt oblikovan po njihovoj meri, naravno da nije! I to uopšte nije poenta.

Јел ти стварно мислиш да ја тражим да Кајзен обликује сајт због мене, у складу са мојим захтевима?

zezatoru, fejzbuče.. naravno da ne.
ali ne možete se prema nečijoj tuđoj svojini postaviti ka' da je društvena o.0

A kako to da samo određena grupa ljudi ima problem s modovima? Ispade da im se veći deo sajta uvlači u dupe. Buntovnici, da nije problem u vama možda?

Не може ни Кајзен према туђем раду да се поставља као да је његов, а још мање могу то да раде модови.

Stormborn

A kako to da samo određena grupa ljudi ima problem s modovima? Ispade da im se veći deo sajta uvlači u dupe. Buntovnici, da nije problem u vama možda?

upravo.
promućkaj ti, fejzbuče, tu lepu glavicu :)

Сторма, не мењај тезе, модови имају проблем са одређеном групом људи. Ја их никад не бих дир`о да ме они нису спутавали. Тако је и са остатком