Prijava

Дал' вам се икад на Вукајлији десило да вам дефиницију или постер прокоментарише неко, и то у тотално пријатељском маниру, на фору - "то ортаче, стандардно за тебе!" и тако то, а да немате појма ко је то уопште? Мене је данас пријатно изненадио овај лик тако да ме занима да ли имате сличних искустава?

не знаш ко је ковач90?

Донт ит јелоу сноу ме је изненадио не Ковач бре! лололо

Дешава се, али их не памтим јбг.. ИМАМ ПРЕВИШЕ ОБОЖАВАТЕЉКИ!!!!!

http://vukajlija.com/zavlaciti/263449#comment_795890

Bojanpanta Оставио три ил 4 пута исти овај коментар лолчић

Lik mi roknuo isti komentar na nekoliko definicija. Nikad ga više nisam vidio.
http://vukajlija.com/vidiot/166761#comment_591798

pa ne mogu da verujem kakva nebulozna tema! jebote
ljudi komenatrišu definicije sa punim pravom, to što ne vise po forumu i četu ne znači da nisu aktivni i da nemaju pravo da se oduševe nekom vašom genijalnošću.
hmm, ovakve teme nikad ne bi postojale da još uvek postoji spisak najomiljenijih danas.

Kad tebe svi znaju, a ti njih ne, to samo znači da si faca.

kako je ovo debilno i egocentricno, ok tebe svi znaju, uvauuu faca si, pokazi svima koja si faca... bljaaak

ok faca si.... bljaaak

Jebo te Bog kolko cete vi nacina i tema smislit samo da postavite link od svoje defke...

Ovaj Ognjetina vidi samo da se svi reklamiraju, a da malo razmisliš pre nego što kreneš da kenjaš?

Jebo te Bog kolko cete vi nacina i tema smislit samo da postavite link od svoje defke...

Potpiš.

jah znas ti sine koliko ima korisnika i koliko je banalna izjava da kazes da se svi reklamiraju... smarate sa ovakvim temama a kad vidm da je neko linkovo defku na rec u postu pa se sav post sareni dodje mi da se poserem na racunar... jebo te plus jel ti tolko stalo do njega..

lolo dube meni isto taj lik prokomentariso jedno 30 definicija lik spemer 900 komentara ima tipa +

lolo dube meni isto taj lik prokomentariso jedno 30 definicija lik spemer 900 komentara ima tipa +

Još jedan Kuvajlija...

U pravu su ljudi, na sve moguće načine se reklamirate. AJ zdra'o.