Prijava

Opsujem komšiji mater,pustim Ti uživaš dok ja plačem a kasnije neki drum'n'bass i "značajno" kažem : ŽIVOT JE HARDCORE,RAKIJA NARODU TREBA.

dolazim sebi nekih 15ak min, jer se jako teško budim. onda pijem vode, palim komp, dok on diže sistem, piškim, umivam se, perem zubiće, vraćam se za komp, idem appear offline na skype i msn, odem stavim kafu/čaj, pravim neku klopu, jedem, pijem kafu/čaj, čačkam po netu. to je kad imam vremena, kad nemam, onda, skačem iz kreveta jer kasnim, oblačim se, umivam, pijem vode (inače pijem mnogo vode), obuvam se, i na putu psujem i gunđam :D

Nagrnem litar jogurta u sebe

угасим комп који је целе ноћи скидао филмове, ако је зима - једна ракија, ако је лето - онда без ракије...бурек или гибаница колико могу да поједем, и око пола литра јогурта...

stanem brzo ne razvlacim se ko zvaka i odma se malo razgibam
skuvam kafu i sve sa njom pod tus.
Dok se tusiram ispijam kafu dolazim sebi...nja nja
oblacim se.
odlazim u dan...i tako svaki dan....

Probudi me alarm u 7:00, pa ga pomerim na 7:03, da odmorim oči još koji minut...pa kad zazvoni, pomerim ga na 7:06, jer mi se čini da će mi ta 3 minuta mnogo značiti, pa onda na 7:10 i već razmišljam da treba da sam na poslu u 7:30, ali ionako svaki dan kasnim 10 minuta i nikad mi niko nije prebacivao, pa neće ni sad...na kraju ga navijam na 7:15, pa nek ide život...i onda kad ustanem, pitam se zašto kog đavola nisam odmah navio na 7:15. Onda se spremim za 3.5 minuta i trčim na posao. I tako godinama. Treba biti lud...

Тај фазон. :)

Snooze je revolucionarno okriće :)))!

Ne znam... u zadnje vreme prespavam 3 alarma i 12 snoozova i probudim se u 4 popodne. :(

Budim se između 8-9, makar legao u 6. Razbuđivanje traje oko 2 sekunde. Iskačem iz kreveta i idem u klonju. U prolazu uključujem komp palcem desne noge ( palcem leve ne mogu da potrefim iz prve ). Pišam, umijem se, operem zube, odem do kujne i spremim ladno mleko sa kašičicom one gej kafe i malo šećera. Sedam u fotelju ispred kompa, kome se dig'o sistem. Dođem na ovaj sajt i pobrišem 10-ak smeće definicija od jučerašnjeg dana i proverim da li mi je koji član poslao neki smarački pvt ( eventualno gole slike ako je članica ). Onda odem na nba.com i vidim najnovije rezultate. Utom me drugi gutalj mleka sa kafom protera u klonju. Kenjam. Obrišem prkno salvetama iz pekare koje sam uzeo prethodnog dana. Operem dupe obavezno, i eventualno bacim portorikanca. Zatim idem kod Trpkovića u pekaru na 350 grama bureka sa sirom, pekarski jogurt i 150 grama kiflica sa eurokremom. Naravno, uzmem novu turu salveta za sutra...

Хахахахха Блек.

Јес да сам постовао пре негде, али ево плана рада кад идем у школу.

Навијем мобилни у пола 7 и то неку јаку рок песму да ме пробуди, у задње време ми звони од Рибље Чорбе- 100 Година самоће, јак почетак да ме пробуди, онда померим аларм још 5 минута, онда још 5. Онда још 5 минута седим на кревету у непомичном стању. То је већ 10 до 7. Онда за 10 минута пишам, оперем зубе и обучем се на брзину и пуним трком на станицу до које стижем за 3 минута. Некад и јурим аутобус.

mali savet... Ako ne želiš da hronično zamrziš neku pesmu, nemoj je stavljati kao alarm.
Negativna strana je stavljanje mnogo loše pesme... Moj ortak je stavio Britni Spirs, i u očajnom pokušaju da ugasi alarm, razvalio je fon o zid.

Meni alarm zvoni u 7 al ga nikad ne cujem pre 7:20, vec godinama ista melodija, jer ako promenim ne registrujem ga uopste, pustim vh1, razvlacim se do pola 8, iscedim narandzu, popijem to, sredim se, odem u skolu i uvek zakasnim

Радна недеља:звони аларм у 6:22,ја га навијем да звони у 6:35,устанем у 6:40,паднем преко тепиха,тражим фармерице по поду,облачим се једно 2 минута(док све пронађем),обавезно главом потрефим лустер,обавим пишање(у ВЦ-у,наравно),умијем се,попијем јогурт и трк на бус.
Викенд/Распуст:Будим се у 8:00,развлачим се до 10:00,до 11:00 се обучем и изађем из собе.

Ок, аларм се упали у двадесет до седам и ја искључим па се онда после три минута укључи други аларм на другом крају собе па онда одем да га исључим. И таман ја лепо заспим, а онда се укључи кевин аларм пет минута касније и ја онда бесан одем у купатило - спремим се, попијем онај три у један са воћним јогуртом па око 7:15 отпешачим до школе.

Ја се пробудим, па онда се пробудим опет. Онда се мало излежавам..... Па гледам ТВ, па онда устанем, оддем до фрижидера.... Хасам нешто. Па онда упалим ватру, зими, лети ништа.... Онда обиђем кокошке, па онда видим колико има сати, покупиим јаја, и онда одем до купатила да се средим.

Поред свега већ наведеног у претходном посту , имам обичај да пошто устанем и једем и све ... гледам Сунђер Боба и Пингвине са Мадагаскара док ми не дође време да идем у теретану ....

Uključim ribicama svetlo, nahranim ih, silazim po kafu i doručak, izgustiram sve to fino, vraćam se u svoju rupu i planiram šta ću dalje.