DUELI

  1. ема је чини ми се го курац, мада, ако неко има муда да крене на моралног победника Купа, нек ми шошаље ПВТ. Иако, опет кажем, тема је њах...

    Углавном испљувао је тему и рекао да је њесра, али учествује. лололололо

  2. LOL-e prijavi se i nađi protivnika, pa da vidimo ko kosi a ko vodu nosi!

  3. LOL-e slobodno možeš da se ne zajebavaš sa nama ako ti je NJAH

  4. Углавном испљувао је тему и рекао да је њесра, али учествује. лололололо

    Недостатак инспирације је чудо...
    Тема може да буде и фина, само да се не рекламира, јер то онда привлачи огњетине које прозивају сваку иницијативу као рекламаторски шљам...

    LOL-e prijavi se i nađi protivnika, pa da vidimo ko kosi a ko vodu nosi!

    Ја рекох, ко има довољно кохонеса да ме контактира, изаћи ћу му на црту :д

    ЕДИТ:

    LOL-e slobodno možeš da se ne zajebavaš sa nama ako ti je NJAH

    Објаснио сам горе зашто ми је њах, мислим, не мора да буде, може да буде сасвим ок, ако не буде беспотребне рекламе...

  5. E, Džela, rado, ali i ja nešto kontam da treba da čekamo sledeći kup. Ja bio toliko razočaran porazom na prvom kupu da mi se nije živelo, pa ne bih sada da rizikujem da izgubim i ovu mrvu ponosa ako izgubim od tebe kojeg sam pobedio. Znaš ono, povređen sam, ne mogu na revanš :)

  6. evo ja ću, al sledeći put. pamtim

  7. http://vukajlija.com/raj-za-muskarce/377333
    http://vukajlija.com/raj-za-muskarce/377335

    Koliko će da traje ovo? i ko će da pazi na to? Ja sada idem napolje ivraćam se za cirka sat i po.

  8. linkuj obe onda.

    ajde ja ću banuti za 2 čuke i videću rezultate.

  9. Pu Okse, ništa onda neću da izazovem nikog još...

  10. А немојте да их линкујете, бемумиша, оно је било у организацији модератора, а јесте за ово некога питали уопште? Немојте бре да линкујете испашћемо раја која се јебе за плусиће...

  11. ne lupaj smaraču, ide bre U da ne kažem gde !!!!!!!!

    kakva bre raja koja se jebe za plusiće, i onako bi ih dobijali, jebe mi se za 5 dodatna plusa koja ću da dobijem. Ovo je više srpdnja, gledaj to malo sa normalnije strane.

    a linkovano je ne šmekeru zbog pluseva nego eto zbog preglednosti, ako se već ovde duelišemo šta fali i 2 linka u postu ??????

    kakve sve njuške postoje na ovom forumu, ne verujem

  12. Па јебему сунце нисам ја таква њушка али постоје одређени ликови овде, који ће доћи и почети да смарају - Види их ови како се рекламирају, онда ће да оду на питање - одговор, да се пожале и онда ће модови ће да вам кажу да урадите исто што сам и ја сад рекао. Тако да је боље да се од старта уведу нека правила и да се то поштује...

  13. pa ti si prvi ta njuska koja je pocela da smara.

    neka se zale ako ih to usrecuje, ili mozda nek dodju ovde i nek udju u duel i skupljaju pluseve na linkovane defke, cim im taj manjak minusa bode oci.

    a moderatore smatram bar malo normalnim, pa ne ocekujem da dodju i prosipaju pamet ovde.

  14. Дајте неког...

  15. Lnulale jedno je ova tema koja podstiče pisanje definicija a drugo ona tvoja koja je popila zaključ nedavno i kojoj je jedina svrha bila ostavljanje linkova do sopstvenih definicija tj. reklamiranje.

  16. Добро, ако тако мислиш онда сам ја за. Али само да упозорим, ето толико, а сад ко хоће нек ме изазива ипак сам је цењени аутор овде :))

    Lnulale jedno je ova tema koja podstiče pisanje definicija a drugo ona tvoja koja je popila zaključ nedavno i kojoj je jedina svrha bila ostavljanje linkova do sopstvenih definicija tj. reklamiranje.

    Добро бре, рекох већ, ок, ако тако сматрате, тако сматрате, и идемо даље. И није свима била само за качење,, јер је било неких аутора који би покупили по једну идеју оданде а осталу квоту попуњавали својим идејама. Сад што су се неки разбахатили није мој проблем... СВЕ У СВЕМУ - оће неко против мене? Досадно ми је и имам дефиницију у резерви...

  17. eto.

    samhaine ae ti i Xela. ja vam zadam temu ?

    NEOČEKIVANA SITUACIJA

    u 18:15 postujte
    i oko 20:15 neka neko od vas dvojice upiše rezultate u postu.

  18. Давај. И кад почињемо, одма' ил'...?

  19. 'Aj ja već imam ideju, sad još samo da je razradim.

  20. ocu i ja nekog!!! dajte blo koga!
    samo vas cekam!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.