DUELI

  1. ajde ti i LOL. ja vam zadam temu za koji minut.

    ZVONČICA

    evo malo za sleng. u 18:20 postavite linkove.

  2. Седпласе, ош са мном?

  3. moze lole.
    dajte temu, dajte termin

  4. А немој тему која има већ седам варијација... Ја не стигнем у ових 15 минута ни да смислим а камоли да прочитам да није неко смислио пре мене, дај нето недефинисано, прочешљај ону тему тамо, ако оћеш...

  5. ajde dam vam temu za minut.

    Sta po kom vremenu ?
    ima se 15 min da se smisli defka kad se zada tema, a 2 sata kasnije objavite ko je pobedio

    edit: LOLE sad opet nešto razmišljam. Smisli nešto za to jebiga. Uključi malo maštu, kapiram da Sed. već piše temu, ako se on složi promeniću.

  6. slazem se sa lolom, vec imaju defke na tu foru i mnogo je zajebano smisliti nesto sto vec nisu smislili

  7. StefanKostić koji je stalno aktivan da organizuje sve ovo i zadaje teme.

    Može, ali da li ste pitali nekoga od modova za dozvolu? Mogla bi da prođe kao ona sa idejama.

  8. Може, у то време бацимо заједно.

  9. Ja pitao preko one teme da l' može neko od njih da pomogne u organizaciji i mislio sam ga je Gilipterčina pitao za dozvolu...

  10. A CEKAJ STA, MODOVI IMAJU PROBLEM SA LINKOVANJEM DEFINICIJA ???

    a postoji regularna opcija linkovanja u definicijama ...... ŠKK !?!?

    edit: ni na kraj pameti mi nije bilo da trebam da tražim dozvolu za podsticanje pisanja definicija na sajtu + se malo igramo.

  11. Ко јебе модераторе, само пичи.

  12. Ne bih vam preporučio da nastavljate bez dozvole. Može se protumačiti kao još jedna tema za reklamiranje definicija. Sačekajte da neko od modova odgovori, pa onda pičite.

  13. Ја сам и поред дозволе модератора морао да трпим кењање неких аутора, па сам тражио закључавање теме. Оне хулиганске дефиниције. Чуди ме да их још нема овде, или су се усрали пошто вас има више.
    Све у свему

    НАПРЕД БУКСНЕ

  14. ma jok, ne krademo nuklearnu energiju iz moderatorovog reaktora bez njegove dozvole nego PIŠEMO JEBENE DEFINICIJE.

  15. Ок, ми онда постављамо у пола седам :)

  16. gliptercino, kad da postavimo?

  17. oćete ti i buxna ?

    pa rekao sam vam 15 min ima za smišljanje defke. proveri sa vremenom kad sam postavio vama temu.

  18. Stefane Kostiću, izazivam te na duel, jer nam ne daš da se igramo :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.