Prijava

Ne budite pičke, probajte Doki Doki Literature Club!

E, a šta je onako najpribližnije Call of Duty, da bude 2. svetski rat i da ne bude starija od jedno 7 godina?
Ni mlađa od 4, jer sirotinja.
Kampanja samo. Medal of Honor?

A otkud sam ja pre 7 godina znao namestio mi to komsija kompjuteras sve komponente ne sudi odmah ako ne znas celu pricu

Agilni jel nas trolujes LJUTO za doki doki?

Jok, stvarno je genijalna stvar u pitanju. Sve što treba je u startu svariti da igraš samo malo bolje ispeglanu smrdljivu japansku vizualnu novelu, što je i ideja (mada se i u standardnim igrama žanra može naći štošta vredno poštovanja, ali generalno to ne igram), da bi posle sat vremena igranja zagrebao do onoga što ova igra stvarno jeste. Sve pokušavam da ne otkrijem puno.

Ko želi da upropasti sebi mogućnost za dva-tri sata sjajnog iskustva, može da ode na Vikipediju i vidi o čemu je tačno reč i da sebi sve ispojluje maksimalno.

Ako nije dovoljno što je igra besplatna na Steam-u, onda i ocena "Overwhelmingly Positive" koju ima samo 20-ak igara ukupno (Vičer 3, Portal, CS, Stardew Valley...) nešto govori.

Може неко да тури линк за ФЕАР 1 нисам га играо 10 година сиг

Pa neko može sigurno XD

Хаха, Кандидар аутор турио је идемо Фир 10 година касније.

Uci za ispite majmune

Нисам студент.

Може ли препорука за неке старије игре? Неке које су излазиле у периоду од 2004-2009. Било какве осим Resident Evil 4 и Prince of Persia.

Хвала.

Ne. Nema na cemu.

Може пробај БиоШок 1, ТајмШифт, Колођути 1 2 4, ФИР 1 2, Сталкер шедоу оф Чернобил.. Квалитет игрице, ако ти треба линк пиши позз.

Забележено у тефтер. Хвала рођени.

Warcraft III + Frozen Throne, GTA San Andreas, Call of Duty 2, Devil May Cry 3

Neka dobra onlajn igra gde mogu se psujem svadjam do mile volje?

Познавајући аутора Бадвајзера, он ће игнорисати твоју препоруку за игрицу Devil May Cry 3 из религијских разлога.

atomski mis
Neka dobra onlajn igra gde mogu se psujem svadjam do mile volje?

Кантер Страјк 1.6