Prijava

Ко 'оће пуцачине у трећем лицу нек проба Remnant from the ashes(подсећа на Dark Souls) и Outriders(класичан looter shooter с солидном причом).

mutant year zero road to eden

bila free na epicu, hajd da probam...
vizuelno prelepo, gejmplej pomalo neobičan ali pitak, a iako nema apsolutne nikakve veze sa Hogs of War, takav mi jedan vajb u borbama daje

Pro Basketball Manager 2022

pošto PCF nije izašao ove godine, ovo je dobra zamena

Jako ljubazni i ljepuškasti pazl platformeri.
Rime (2017)
Scarf (2021)

El igro neko dragon age inquisition? Vidim da je bagatela na stim, igro sam keca samo i to mi je bilo ok, dvojku sam probao i povraćalo mi se.

Na Epicu besplatni neki Tomb Raideri novi, mada sranje su svakako

Sta sranje, do jaja su skroz, pogotovo drugi deo

Ok su ovi rimejkovani tomrajderi, malo asasinkrid malo neki krafting, malo pucanje malo šunjanje

Nije loš ni D.A.Inkvizišn, šatro je poluopen
Bolji od dvojke svakako

Добра је инквизиција, ако ни због чега другог онда због Сере која је навијач Њукасла у телу распале вилењакиње

Од 11. фебруара Lost Ark џабе на стиму ко воли Diablo серијал и томе слично. Већ неко време је популарна у Кореји и Русији и излази западњачка верзија. Углавном одлични утисци, свршава народ у коментарима.
https://www.youtube.com/watch?v=nfi0VWd3LDI&t=213s

Vampyr davali za dz na epiku fina igra daje mi neki fahrenheit vajb

https://www.youtube.com/watch?v=STOMbac7BZg

Dal su odradili titlove za celu igru prsotke jbt. I to sve za džabe. Moderi nisu normalni ljudi to tvrdim. Ili makar ne cene svoj minuli rad dovoljno. Samo izgleda da radi jedino uz poljski voiceover, što možda i nije tolko loše jer nam slični jezici. Možda bi mogo padne neki novi playthrough sa ovim.

Kurčina hahah kaže lik na reditu ovo je samo deo, nema šanse da odrade celu igru pre 2023.

ja sam jako zahvalan za modere iako jesu opičeni. onaj shomy i dalje izbacuje patch za PES 6 svake godine redovno

Sereš po meni da je izbacio i za ovu sezonu? Mislio sam da je batalio, ja i dalje igram na pes6stars bez peča onaj klasični PES 6, samo mnogo malo igrača sve arapi i južnoamerikanci i onda je ping užasan.

jebo vas ja dal stvarno igrate fudbal igricu iz 2000te? aj kapiram neke igre koje imaju pricu ili neki kurac, ili ne postoje vise, al ovo je bukvalno simulacija sporta, i igrate igru iz 2000te kad imas bolje verzije i fizikom i izgledom.

kao da igras neku simulaciju voznje iz 2005 umesto danasnjih cuda.

Nađi mi bolju fudbalsku simulaciju sa boljom i realnijom fizikom, kretnjom igrača i lopte i igraću je. Zajebi grafiku, hoću da se igrači kreću normalno a ne kao da igraju hokej bez klizaljki.