Prijava

bilo koja fifa od jebem li ga koje, 2010 npr

mislim, ruka na srce za vreme kad je bila, je bila neprejebana u odnosu na bilo sta.

al da ne jedemo govna danas :)

Urban Reign из 2005. пиша и кења по свим модерним тучама. Графика је најмање битна.

Pes 6 ima taj šmek, nije ga imao nijedan Pes ni prije ni posle

Mozda se i varam.

prica je o fudbalu ne o mortal kombatima i strit fajterima i tome sto navodis. to je potpuno drugacije, nikad nisu ni bile realne igrice, niti je bio cilj to. tu je ustvari najgore da se pokusava da budes realan.

sport, voznju, letenje itd, to racunam u simulacije. tu ne postoji opcija da je nesto od pre 15 god bilo bolje, osim da ima neku sentimentalnu vrednost.

Pa ne znam brate ako je tebi realno da onako treba da izgleda fudbalska simulacija kao fife od 2010 na ovamo sa onakvim kretnjama igrača i letovima lopte i šutevima iz daljine i reakcijama golmana onda da ga jebem, gledamo na sve to drugačijim očima.

Ок, мало сам пробао нешто фудбала из доба ps3 и било ми срање. И мени се много више свидео PES6(и неки ранији), нисам сигуран ни зашто, просто ми забавнији.

daj bre smokljo jbt, jesi slep

Ne pričam o tome kako su našminkali igru, kako se ronaldu vidi svaka milionita kapljica znoja na slepoočnici, boli me patka za to to je samo eksterior, govorim o fizici igre, kad igraš pes 6 sve je nekako prirodnije, dok u ovim novim fifama kad npr. vataš volej sa 20 metra izgleda previše sakato, neprirodno, fejk što bi reko cara. Ne kažem da ne gledam na sve to s nostalgijom, ali takav mi je FILING jednostavno. Siguran sam da mi dođe neki klinjo koji je proveo onoliko sati u fifi 19 koliko sam ja u pesu 6 imao bi isto to mišljenje o svojoj igri.

ok, kapiram sve to, al daaaj, ne mozes da kazes da je ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=msI9RKTZyuk

prirodnije/realnije od ovog

https://youtu.be/TRX-BmKdltY

Evo na primer ovo na oko 2:30 meni izgleda tako fejk i obogaljeno ova povratna lopta petom, koji igrač bi ikad tako nešto uradio, da li je to realno u fudbalu? Mnogo su mi igrači nekako gumenjavi, previše elastični, nije to to jebem li ga ne mogu da objasnim bolje od toga. Estetski može da pršti igra kolko oće, ako nema dobar endžin i dobru fiziku i kretnju sve je to kerov kurac.

Celte, bez zajebancije, ali tek sad kad si ovo ovako uporedio jedno ispod drugog vidim koliko su te fudbalske slabo napredovale..

Nisam igrao od neke fife 16 ali evo 19 gore isto govno, cak ni kretnja nije impresivna ako uzmes u obzir da je 12 godina novija igra

pazi, ne mozes ti mnogo da uradis po pitanju realnosti da utakmica od 10 min ima skor kao od 90 u ril lajfu.
ali opet, ako oces nesto malo kompleksnije i bar malo realnije, sto na oko, sto na igri, jebi ga, nije 2005. god bila vrhunac.

iako jeste pes 6 prvi bio upadljivo bolji od ovih starih sranje fifa. upadljivo.

posle su na tome pravili u principu.

Kako za koga jbg. Inače ja koliko znam PES 6 je jedina od tih starih fudbalskih simulacija koja i dalje ima koliko toliko aktivan community autista koji ga i dalje igraju, dok su svi ostali naslovi od tada pa do danas maltene bili aktivni samo tu jednu godinu i posle toga padaju u zaborav. Ne znam šta to znači, ali nešto znači sig (sig)

sta vam je to koj kurac sig (sig)?

znaci da je bila pionir u nacinu na koji se simulirala utakmica. bila upadljivo bolja od ostatka tada, veliki iskorak, ljudi odusevljeni, i zadrzali se.

realno gledano, prevazidjena danas, ali ljudi i dalje jure tog zmaja. tako nekako.

sta vam je to koj kurac sig (sig)

https://vukajlija.com/sig/707421

Dvaput da se naglasi