Prijava

Zangecu je to koristio Celte pa Paninaro definisano haha sig (sig)

Trenutno prangijam cod warzone, dont starv tugeder i fookin gost rikon vajldlends, dobar je
Ceka se izlazak gad of wara na pc (valjda ce da izadje brzo narodna verzija, ne bih davao kesa)

ovo što je šmoklja rekao

pice mogu li da ti šaljem srcad na Steam

Assasins Creed Odissey, eto, levelovanje, armori, open world, obilaženje grčkih ostrva bez kovid pasoša,pomorske bitke, atipičan assasin, grci vs spartanci vs persijanci, lore manje više uključujući mitologiju uglavnom znaš, nije smaračka igrica, kvestovi ono, klasika za tu vrstu sandbox open world akciona sa elemenrima rpg.
Najpribližnije Wičer 3 standardu uslovno rečeno.
A i bolji kombat sistem u AC.

Gledo sam burazera kako to igra ovde na mom kompu, preljepo izgleda igra, ono šibanje sa bossovima mi malo previše vuče na dark souls, tipa ima četri ipo miliona hp a ti mu skidaš po 735, ali svakako vredi da se odigra ako ništa onda zbog vizuelnog aspekta. True OG ass krid je umro nakon revelations btw, od tad pada kvalitet priče i glavnih likova. Ubisoft jbg.

Presao God of War pc verziju, pre nekoliko dana. Otkida!

Presao God of War pc verziju, pre nekoliko dana. Otkida!

GOW +100, jedva sam cekao da izadje za PC

asasin prica odavno nije to to ali nebitno, igrice su odlicne, i valhala nije losa kupio sam orginal nisam dinara zazalio

Ao brate, koliko ovaj SIFU kida....jedanko dobro kao zivce

Zato i neću da kupujem, osećam da će da u šlog da me otera, al zato batica trenutno vežba fatalitije na MK 11 i mogu vam reći, očajan sam

Najavljen novi nastavak Bitchera, valjda ću ga doživim koje pičke materine.

Nisam imao pojma do pre mesec dana fazon da ufc igre kidaju za igranje sa društvom. Nije button masher kao mortal kombati tekeni picke materine, nema komboa od 17 jebenih poteza, magija fatalita katana nuncaki, pohvata se jako brzo i do jaja je. Ne bih je nikad ni instalirao fazon iako sam dobio ufc4 preko ps plus da mi nije rekao burazer kad je bio kod mene, od tad smo se navukli vise igramo to od fife i nba

Cirko iz kineske, samo smajliji bez zidina teksta

Imate 30+ godina i dalje igrate video igre, i još se ložite na to ozbiljno lol, kupjete grafičke i budžite sprave da biste mogli da traćite vreme na ta sranja. Pa usranim motkama vas treba tući dan noć dan noć, kakvi ste vi kreteni ja ne verujem.

Šalim se, ja dan danas gotovo svaki dan igram pang, bez zajebancije.

Nezz ja sam mk11 džejdicu naučio kao pro, ostale likove bukv igram kao dete od 7 godina. Al za džejdicu sam goat