Prijava

svi ovi američki socijalni mediji su kancer.
tnjiter, fejzbuk, naročito redit, forčen nije toliko loš jer je anoniman itd.

E ovo pišanje po reditu svuda viđam, svi ga stavljaju u isti koš sa ovim ostalim twiter instagram fejsara govnima, a meni iskreno nema boljeg sajta što se tiče na primer informisanja o embieju, fudbalu, gejmingu. Znam ja da je stereotipni reditor onaj soyjak sa razjapljenom čeljušću i retkom bradom ali ako si krštena osoba a koristiš taj sajt samo za gledanje hajlajtsa i prikupljanje informacija o nečemu što pratiš, može da bude vrlo bogougodan.

Verovatno misliš na učestvovanje u diskusijama i komentarisanje, taj deo je retardiran ali jebiga probaš da ignorišeš.

Reddit pa Quora - najbolji za informisanje

ne može se to ignorisati, poznata je činjenica da tu vlada ideologija koja je uzela sve najgore delove svih ostalih ideologija i amalgamirala ih. kažeš nešto protiv trandža, jebu ti mater. kažeš da piratovanja kao deca smo se igrali, jebu ti mater. kažeš išta što se iole ne sviđa onim njihovim američkim 60 iq mozgovima, jebu ti mater.

e pa jebem ja njima mater, eto.

De te boli kurac ako ti jebu mater, ako si izminusiran od tih mandrila to treba da nosiš kao medalju časti.

neka, jednostavno mi se gadi ići tamo, čitati postove, kamoli slati ih.

može da bude vrlo bogougodan

Ја за било шта што ми (да се држим теме) треба у вези неког бага или сакривеног курца у играма или ево тренутно било шта о билдовима за Path of Exile гуглам искључиво са "reddit" на крају па пратим даље тамо, без секунде баченог времена, никада нисам налетео на неку воук будалаштину и увек када крене пишање по редиту ја као да сам у паралелној реалности, али верујем да је у ширим дискусијама баш страшно

Pa taj rad forestere, znaš kad bi bez redita našo najbolje mesto gde se respawnuju jebene Roseate Spoonbills za onu misiju u red ded 2 gde treba ih ubiješ 30. Nikad brate.

Redit odlican, samo treba da izbegavas da ucestvujes u svemu tome, jer ako mislis da su na vukajliji debili sto ne mogu da razumeju bilo sta sto nije objasnjeno ispod i iskompleksirani modovi nikad nisi ostavio post ili komentarisao nesto tamo.

Mnogo glup prosek. Ima stvarno bisera al prosek je boze sacuvaj, za izbegavati kao mesto za diskusiju.

Ma sabovi za specificne igre su dobri, ja sam i ucestvovao na d2 sabu npr i nisam imao uopste negativno iskustvo, problem su masovniji sabovi pogotovo oni sto su trending. U sustini jeste isti kurac kao i instagram i fb, ako znas da koristis i pratis sta te zanima bice ti do jaja, ako pratis sve zivo bice ti sranje toeto

kažeš nešto protiv trandža, jebu ti mater

Cek, kako je sad redit woke? Jer cuo sam prije godinu dana max neke drugosrbijance i domace SJW kako opisuju redit kao mjesto za "incele i desnicare", pa sam stekao utisak da je tamo normalnije

To što bi normalfags nazvali desničarskim i incelskim sabreditovima su mahom nuked i pozatvarani, lagano prave redit na woke echo chamber. Što je ironično jer svako malo isplivavaju neki morbidni izveštaji oko pedofilskih tendencija dobrog broja woke redit moderatora. Stavljaju sebe na tu neku poziciju moralnog autoriteta a trulež ih izjeda iznutra. No, kao što već rekosmo, koga uopšte zabole kurac za komentare i diskusije, bitan je protok informacija, i dok još uvek redit to nudi, biće posećivan od strane mene.

Reddit soccer streams

Ma postao je woke, dosta subova se banuje zbog gluposti

Što je ironično jer svako malo isplivavaju neki morbidni izveštaji oko pedofilskih tendencija dobrog broja woke redit moderatora

Eh, cijeli woke svijet funkcionise tako, eno koliko uposlenika CNNa imali skandale sa pedofilijom, svi autori gender theory i slicnih sranja bili ponosni pedofili, to im je modus operandi

Na trećem playthrough-u sam The Last of Us part II. Ne igram nista drugo zadnjih mesec dana, ovo sat vremena dnevno maks, zbog obaveza. Iako treci put, ne skipujem nijedan cinematic i dijalog. Necu naravno nista da vam spojlujem, ali ono je, zajedno s prvim delom, vrv najbolje ispricana prica ikad u ovom medijumu. A i gejmplej kida, nije god tier gejmplej ali je uzasno zabavan, svaki encounter moze da se odigra na 1000 nacina

Odigrao si i 1. deo? Sve nešto planiram letoske da malo gejmujem, imam jednu novu ljutu mašinu, a kapiram da je bolje početi od 1. dela.